Симид-Агро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Симид-Агро ЕООД

Mislq da pochvam kato dispecher v Lozenec. Moje li nqkoi da mi kaje kak e?

AZ raboteh v Simid 1god i poluvina. Ne moga da kaja,4e sa mi bili lo6i kolegite,za6toto ne be6e taka! Mnogo vi molq da uto4nqvate kade,kum koi Simid ste rabotreli,v koi grad,za6toto ne moje horata,koito iskat da polu4at mnenie za rabotata tam i vsi4ko svurzano s neq da budat taka izlugani! Neka vi kaja,4e v razli4nite gradove ,Simid za moe nai-golqmo sujalenie zapla6ta razli4no.Ako si nqkade v maluk grad,no si jivee6 tam ,moje i da si dovolen,no v protiven slu4ai,ne otivai............
Pozdravi i vsi4ko hubavo na novite kadri vuv firmata!..........aaaa da zabravih da vi kaja,4e tam izrastva6 v ierarhiqta,sigurna sum na 100 %
Kusmet.

Мисла да почвам в тази фирма като шофьор, някой ако може да каже как е и дали може ти да си избереш смяната ? Благодаря ви предварително !

Нека да започна от заплаштането, едва ли има фирма в този бранш на която работника да взима толкова добра заплата много съм доволен от заплаштането,също така отношението между шефа и работника е на много високо ниво.За 3,5 год. работа в фирмата видях че потенциалът на развитие на Симид-Агро ЕООД - е светкавичен.Местоположението на фирмата също е много добро.Относно привилегиите в фирмата:не трябва който и да е работник в фирмата да си мисли че има някакви привилегии,заштото всички сме равни.Като цяло всичко в Симид-е на много голямо ниво.

Явно нещата не са се променили откакто си бих камшика от фирмата:)Фирмата беше и си остава голяма и стабилна или както казваше Директор производството(бившия)Колев като танкер,за който вълните са нищо.Лошото е,че движението и "прогреса" бяха и си оставят кървави.Като бивш началник-смяна мога да кажа,че доста хора загубиха здравето и нервите си там.Много работа,много главоболия и в крайна сметка НИЩО.
Заплащане зле.Уважение-от кого?От самовлюбените шефове и техните братовчеди?!Привилегии:освен да работиш допълнително и да запушваш дупки:)Фирмена сигурност:да има,стига да ти стигат мизерните пари давани там.Потенциал за развитие-равен на минус безкрайност.Всичко е разпределено и за всеки външен остава шанса да се ожени за някоя дебела роднина за да върви напред:)Колегите ставаха,но изчезнаха.Огромно текучество и нерешени проблеми в тази посока.Работна среда:скотобойна,ти натискаш циганина да бачка,той те плаши,че излезеш ли навън лошо те чака.Изобщо трагедия пълна.Местоположение:Лозенец се ядваше,но виж Ботунец е друго нещо...
Пожелавам на всички бъдещи специалисти(технолози)да поработят във Фирмата и да сменят бранша:))))Навсякъде е едно и също!!!

Заплащането е мизерно.Уважение-никакво,когато говориш с шефа,г-н Христов от Ботунец,който въобще не може да управлява,той гледа в земята все едно не съществуваш.Привилегии-ти си никой.Фирмена сигурност-за такава незнам.Свободно време-от понеделник до събота си на твоя район,даден ти от шефа,а в неделя си по заместване,защото все има недостик на хора,защото вече и малцинствата не искат да работят за 400 лева.Потенциал за развитие-от шофьор те правят и монтьор за същите пари,защото тях ги уволниха,за да има повече пари за шефа.Местоположение-Хлебни Изделия Ботунед,град София.Колеги-всички заедно мизерстваме и това ни сплотява.Работна среда-докато товаря касите с хляб ритам плъхове по рампата и от буса,а за мърсотията и хлебарките да не говорим.И накрая искам да добавя:ако шефа си купи и ремарке за неговото Ауди сигурно заплатата ще стане още по-ниска докато го изплатим.

Заплащането е чиста подигравка и в софииския клон на Симид.Уважение никакво , сегашния директор производство незнам защо изобщо е сложен на този пост.Привилегии никакви.Да не дава господ да ти се случи трудова злополука там почват се пазарлъците ама ,ако може да не казваш че ти се е случило докато си бил на работа .Работа работа и само работа живеем с проблемите на Симид.Никакъв потенциал за развитие.За место положението няма какво да го коментирам.Колеги българите останаха малцинство и ако искате да ви оберат заповядаите при тях .С много лоши условия на труд.

Заплащане-В сравнение с други хлебопроизводители заплатата е низка Уважение-потребителя все още е положително настроен, но след оттеглянето от Хасково, слабите резултати във Варна, Стара Загора и пировите победи през последните години показаха на другите хлебопроизводители слабости, които не само, че не будят респект и уважение, но и това, че са налучкали точната тактика за противодействие.
Привилегии-По тази точка не мога да намеря думи
Фирмена сигорност-Да недава господ да се разболееш за по два-три месеца с парите от болничните можеш да си купиш въже
Съотношение работа/свободно време-работиш през ноща спиш през деня
Потенциал за развитие-При тази шуробаджанащина Местоположение-Стратегически хлебозаводите на СИМИД са подредени много добре, ако падне Бургас, ще бъде решен не само проблема Варна, а и цялото черноморие
Колеги-Няма незаменими, но отивайки си кадърни и оставайки некадърни е безмислено да се коментира тази точка
Работна среда-5+

ФИРМАТА Е СРЕДНА РАБОТА.ПРИЛИЧНО ЗАПЛАЩАНЕ.РАБОТА НА СМЕНИ.НОРМАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ.АБЕ, СТАВА!!

firmata e gotina,no ima dosta izli6ni hora tam,koito ne sa korektni s 6efa.spestqvat mu dosta istini,koito toi trqbva da znae-osobeno za otdale4enite rabotni mesta kato napr.Varna.