Симид-Агро ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Симид-Агро ЕООД

За привилегии не може и да се говори в тази фирма.Коректност от страна на шефовете-също.Шефовете по високите етажи са коректни,но дребните риби си остават такива.Заплащането е добро,но и работата си я бива.Понякога едва се намират сили да се прибереш.Общо взето парите са това което държат работниците там.Иначе условията на труд могат да се опишат само с една дума-мизерия.
П.С.АМАН ОТ БРАТОВЧЕДИ, РОДНИНИ И НЕКАДЪРНИ ПОЗНАТИ!!!!!!!!

не виждам защо се оплаквате, аз съшо работя от много време в симид, но не се оплаквам, работа има много но никъде няма лесно , а и плашат редовно. които го мързи раптае шефовете, да не мислите че им е лесно да се разправат с толкова нород , а и затова са учили, нали. а и г-н КОЛЕВ е много разбран, винаги те изслушва и ти влиза в положение, само той от всички шефове мисли за подчинените си.

след два дни ти става ясно че се намираш в задънена улица

Ужас и безумие!Там има хора от ръководството ,който са си повярвали .Хем некадърно хем се мисли за голямата работа.Добре че се опомних овреме и се махнах.На всички който имат мераци да почнат работа там ще кажа по-добре се откажете .След отпуската не се знае каде и за колко време ще ви пратят

rabotia dosta vreme v hlebozavod Simid-Sofia isam totalno razo4arovana ot otno6enieto na 6efovite kam rabotnicite i po specialno na g-n Kolev.Za da se izdigne toi v o4ite na 6evovete kato kaduren 6ef sposoben da uvolnqva kakto mu padne a neznae 4e avtoriteta mu e paven na golqma O,no nikoi nesmee da mu go kaje za6toto 6te si otide ot rabota bez pri4ina.Vsek koito misli da po4ne rabota pri nego da si pomisli dali uvajava sebe si.

хаха да бе вие началник смените се скъсвахте от работа айде моляте! Не разбрах само как можеш да се издигнеш в йерархията особено в ХИ Лозенец? За отпуски да не говорим,чакаш си отпуската и я ти я дадът я не,в случай че те огрее ти си прецакания после отиваш да запълваш дупки я при редачки я на нарязването,Както казваше Добринов който се връща от отпуска гори Е айде нема нужда!

Заплащането не е обвързано с това как си вършиш работата,т.е.нямаш стимул да се справяш добре.Уважението го има, но в повечето случаи е лицемерно - важи принципът ,,Не сакам я да съм добре, а сакам Вуте да е зле". Изключение правят една част от шефовете - определено има и свестни хора. Най-лошото е,че потенциалът за развитие е нулев - хакат те на една позиция и на никой не му пука как се справяш,никой не забелязва колко си научил в процеса на работа.

За заплащането обяснението ми е едно:има работници които се задаржат далго във фирмата има и такива които напускат по-барзо....Аз сум от парвите и затова давам висока оценка.
За уважението:шефовете са интелигентни и образовани хора и уважават работниците.Не мога да кажа сащото за по-ниските в йерархията началници.
Друга привилегия за работниците освен да се тапчат с топъл хляб ватре в цеха няма.Произвел си толкова много хляб и се прибираш у вас без хляб защото магазините още не са отворени...можеше да дават по някой хляб
За сигурността...и във финансова криза пак ще се яде хляб :)
Работа/свободно време:зависи на каква длъжност си там,но общо взето си е добре...само директора незнам кога намира време за почивка ;)
Развитието е трудна работа дори и за "братовчедите" понякога,а пък и текучеството на добрите позиции е слабо,така 4е не се осжобовдават места.Да не говорим ,че вместо да повишат някой работник,те назначават нов от улицата хванат понякога
Местоположението е добро,като изключим ,че се намира малко в индустриална зона.
Колегите - всякакви ги има.Не съм чувал да провеждат интервю за работа там.Можеше поне малко да проверяват какви хора назначават,нищо че все са някакви познати...Затова и Иван е написал по горе ,че някои не могат да си напишат името (мисля че аз добре се справям :)
Работната среда - жега,студ,влага,брашно...в бранша е така.Иначе в офисите си е добре.
PS:Веско,незнаех че толкова ти харесва работата :)

Ето такива са всички работници, които работят в Симид Агро. Не могат да си напишат името правилно:

заплаштането, заплаштането, Като цяло всичко в Симид-е на много голямо ниво.

Такива са всички.От шефа до последния братовчед.

a za6to KOLEV da e biv6 toi vse o6te si e na su6toto mqsto i se pravi na velik :D a otnosno sredata ot kum 6ofiorite e super kato neznae6 ne6to i popita6 vinagi ti obesnqvat i si4ki sa mn pe4eni , a do kolkoto do ostanalite stava no netrqbva da im se pokazva 4e moje da ti se ka4vat na glavata :D za rabotna sreda davam 5 :D