НИКИСТРОЙ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

НИКИСТРОЙ ЕООД

1 точка от 1 мнение

Започнах в тази фирма преди три месеца, с задълженията който са описани в самата обява. С всеки ден те се увеличават до момент в който започваш да не смогваш. Тогава става лошо. Дияна прекият раководител ,се държи като робовладелец, а Ангел се върти като фурнажийска лопата. Ако не останеш след работно време в събота да почистиш, значи си уволнен. Исмукват си от пръстите, причини че не си вършиш работата, след което ти удържат от заплатата 200лв за врата, която уш била счупена без да проверят дали фирмата не я е доставила така-което се е случвало. Когато питаш за по адекватно обяснение защо си уволнен, Ангел заплашва че може и да ме набие. Дали е корекно след като винаги идвах поне половин час по рано на работа. Да не говорим че ти казват че имаш обедна почивка но това не пречи да те вдигат от масата по време на обяд .Като цяло мога да кажа само едно : Отношението на Дияна и Ангел е като към роб. На всички устанали в фирмата пожелавам успех. Ако искът да си променът държанието към хората с който работят, нека вземът пример от Атанаска.
P.s.
 Надявам се да не се убидят и да изпратят някой да ме бие .