Сайтрон ООД /img/frontend/nomap.png"

Сайтрон ООД

1 точка от 13 мнения

В тази фирма всичко е зле отношението на шефовете до работното време даже и то се удължава а няма възнаграждение за това роботи се както се казва "за бог да прости" и няма повишения на заплатите а напротив удръжки колкото си искате могат да ви измислят, всичко си е застояло там.А да не гожорим за командировките до София там е самата смърт толкова лоши условия че нямам думи с които да го опиша а ако откажем да отидем в София сме уволнени.По лошо отношение никъде не съм видял да ме уволняват заради отказ да отида в мизерията и което е най-лошо че трябваше да търпя и бащата на шефа които е непоносим с неговото мрънкане и крещене мисли се за най-великия ама се лъже и то много.Разочерован съм от тази фирма и то много, радвам се че се махнах на време от там и сега съм много по добре.

Фирмата не струва. Най-лошото е жената на шефа, която също работи там и е ужасно нагла и нахална направо може да те побърка с нейните глупости. Не можете да си представите като им казах, че ще напускам как ме заплашваха и обиждаха. Иначе когато шефа е на кеф е готин.
Просто обстановката е много изнервена и напрегната, абе не е за всеки тази работа.

Това е една от най-лошо организираните фирми, при които шева ти е параноик и те следи на всякаде!