Сайтрон ООД /img/frontend/nomap.png"

Сайтрон ООД

1 точка от 13 мнения

Наистина не вярвам на ушите си ,че има още хора да се вързват на приказките на работодателя. Бивш служител съм неправете грешката да започвате работа там освен ако не обичате да ви ругаят и да ви говорят врели некипели относно парите които ще получите! И като ви изгонят или вие напуснете също не очаквайте да получите нещо. Фирмата винаги е с основен персонал шефа жена му баща му още някой друг братовчед всички останали са роби и все там дали ще работят 3-4-5 месеца . Ще ви използват да лапнат някой лев и ще ви захвърлят без да получите обещаното. София ще ви е като квартал и завръщайки се посреднощ или рано сутринта ще ви искат на работа в определенота работно време. Шефът не е толкова компетентен на колкото се представя ! Общо взето ще работите като роби за да си купи той нова кола или жилище така ме замислете се преди да кандидатствате там ! Собственикът е способен и да ви посегне и физически имаше дело по него време за лека телесна повреда! Такаче това е положението с тази фирма не правете грешката да започнете работа там!

Нека да пиша и аз 2 реда.....
Бивш служител съм,когато напусках ме зплашиха, че няма да ми върнат трудовата книжка.... Пари им давах от собствения си джоб за да мога да си взема документа!!!
Не ходете там. Ще останете излъгани!!

Мога само да кажа НЕДЕЙТЕ ДА ЗАПОЧВАТЕ РАБОТА ТАМ това е една от най-долните фирми с цяла Варна. Направих грешката да започна и естествено напуснах щото условията са нечовешки , и ако си мислите че ще си вземете паричките които сте избработили след като си напишете молбата за напускане жестоко се лъжете :)

За съжаление има много хора които все още се лъжат да започнат работа в тази фирма. Много търпим и все си казваме "карай, махам и се и толкова". А трябваше да ги съдя до дупка ...

Кандидатствах в тази фирма, отвратително отношение, несправедливи критерии за оценяване, изгубих си времето с глупостите на шефа им.

ЗАБОГА ХОРА НЕДЕЙТЕ

Не ви трябва да работите в тази фирма. Много работа малко пари и не работите само това което сте се договорили.

Доста мислих дали и аз да не драсна и аз в този сайт. За жалост всичко написано по-горе е истина и това е...жалко.
Фирмата е голяма, сериозна, собственика е доста навътре в нещата и можеш спокойно да питаш или да искаш съвет от него.
Колегите са добри. Или поне тези които бяха до преди няколко месеца. Има 1-2 (без да споменавам имена), които не заслужават да работят в тази фирма - заслужават много повече.
За заплащането да не говорим - тотална ебавка. 600 лв начална не са никак малко, но като ти направят 1/2 удръжки и то какво останало? Ще живееш ли, ще имаш ли време да излезеш някъде?
Най-лошото в цялата работа е, че ти взимат акъла от работа и насреща само удръжки.
За това и се махнах оттам.
Мислите си, че това по-горе и това сега са пъли глупости, но ако започнете и вие скоро ще пишете в този сайт.

Заплащането е нищожно за обема на работата.Има качествени кадри ,но не се ценят.Нямаш право на мнение и винаги отнасяш ругатните на шефа.

Фирма като фирма , но и с често срещана политика-максимален \"гърч\" и заплащане минимално доколкото да не си тръгнеш на момента.И ако малко повече да се държи на заслуженото и обещаваното заплащане на работниците от една страна и натовареността им от друга няма да е зле.Тези които са най-търпеливи и вършат най-значителната дейност там ,най-много си го отнасят и са най-ощетени..... И е лошо да се правиш на ШЕФ разбирач от ВСИЧКО , след като си мислиш ,че разбираш малко повечко от другите около теб .НИКОЙ не е абсолютно интелигентен във всяка една област - това трябва да се запомни ! Иначе има и много други проблеми - от непрекъснати командировки в мизерия в София в обкръжението и ръководството на меко казано неприятна компания в лицето на бащата на собствения (наричащ се сам \"шеф който дава парите\") , минем през това ,че те карат да вършиш неща които нито са ти показани нито ти е оставено време или казано да ги разучиш предварително сам и завършим с това например , че като искаш да си тръгнеш от там се почва с обвиненията ,че си бил лъжец и са ти правили какви ли не отстъпки и премълчавания само и само защото са толкова великодушни и добри като шефове а ти долнопробна отрепка и мизерник .... Нямам думи , че има още и много по- големи простотии буквално казано , за замълчи сърце (в случая ръце)......

P.S. Но поне докато бях аз там повечето колеги бяха направо перфектни - ЕВАЛА КОЛЕГИ ! БЛАГОДАРЯ ВИ !