Месокомбинат - Ловеч АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ловеч, ул. БЯЛО МОРЕ", 12"&markers=Ловеч, ул. БЯЛО МОРЕ", 12"

Месокомбинат - Ловеч АД

нямам думи,просто обожавамБони Оборот ,обичам всичките си шефове,всеки върши безупречно своята работа и се отнасят с нас  не катос подчинени ,а като с равни,ние сме един екип,всички заедно  работим рамо до рамо,като добре смазан машинка,просто не съм мечтала за по хубава работа,просто няма равна,който не е там може  само да съжалява

аз се отарвах от там мислете вие който сте още там

Здравеите и от мен -бони оборот наистина има прекрасна визия гледано от вън ,но отношението на началниците към работниците е мн ниско да не кажа никакво.Има хора които прекаляват такъв наприимер е технолога РУМЕН ИЛИЕВ гаври се с ниските коефиценти на работниците и се подиграва с тях а в същото време те работят и хвърлят труд и нерви.И не мисля че ще се промени атмосферата скоро

досега бях много доволен от производството на меса и месни продукти! докато не намерих кичури коса!
ужастни сте

Фирма с красиво минало /макар и скоро/, "мазно" настояще и без бъдеще. "Прекрасният" собственик е избрал "чудесни" ръководители /теглени на килограм, а не на мозък/. Честито роби -  да живеят "мозъците"! Да сте живи и здрави, да създавате благоденствието им!!!

В таз фирма сам работил кам 7 год с малки прекасвания,имал сам и хубави моменти но повечето са гадни.там обстановката винаги е била тягосна и мрачна.нищозно заплаштане нулево отношение кам работника и наи лошото нещо раководни лица които биха оцелели само в бг и предприятие като бонито.имена нема да назовавам но спомена ми когато работех в отдел сушилня,мисля беше началото на 2000 год.или 2001 ,там бе узасно да се работи.тогава тя бе6е млада на4алницка с много хас и проста6ко поведение,койато бе успйала да стресира по голйамата 4ас от персонала.помня как се гавре6е с ниските коефиценти кам нйакои работници които не и бйаха симпати4ни абе тапа историйа и тапи отминали времена.е ве4е мислйа 4е сам се доказал макар и дале4е от бг горд сам 4е сам балгарин но ме е срам от такива балгари като споменатата на4ални4ка в кави4ки.тйа мозе би о6те е там за6тото само в бг мозе да си лансира професийата и комплексите кам хората-тук кадето сам аз просто 6те е никои за6тото комплексарското поведение не варви .ина4е  не сам работил само в сушилнйата така 4е имам и малко хубави моменти от фирмата бони,но като цйало там като заплаштане винаги си е било оцеляване.гадницко но си беше така.ок толкоз от мен

фирмата е много добра,работната среда е отлична,от заплащането може да се иска още.лошото е че във фирмата съществуват началници които не са с нужното образование и се мислят за велики.такъв нопример е РУмен Илиев.това е наи бруталния човек в предприятието,обижда работници и подчинените му технолози.този човек е пълен простак и се държи все едно е собственик.заради него напуснаха десетки знаещи и можещи работници,но явно на никого не му пука.

какво забелязване бе адвокате.от 10 години съм там и още никой не ме е забелязал.върша си работата перфектно а забелязват други.за заплатите какво да ти кажа.пак не си прав.от тази година взеха да ги дават по навреме и то пак не знаеш кога ще вземеш.дават ги с дни .първо едни ще вземат после други и като ти дойде реда са ти спряли я ток я телефон и т.н а и те едни заплати не ти остават пари за едно заведение да отидеш да отпуснеш защото тези големи заплати са похарчени предварително.аре не ми говори за хубави неща там .

Във Бони оборот наистина може да намериш прилична работа с добро заплащане. Заплатите се плащат навреме, а ако имаш необходимото образование и се трудиш, не оставаш незабелязан!

никаква организация.големи изисквания.малка заплата никакъв потенциал за развитие