Месокомбинат - Ловеч АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ловеч, ул. БЯЛО МОРЕ", 12"&markers=Ловеч, ул. БЯЛО МОРЕ", 12"

Месокомбинат - Ловеч АД

Въпрос: Уважаеми господа, защо лъжите народа, че " пръчиците" са чорбаджийски. Моля отговорете, кой чорбаджия е ял, яде или ще яде Вашите "пръчици", където освен другите вредни за здравето "подобрители", сте сложили и опасните "Е-та" - натриев глутамат, приема от който е свързан с подагра, и произведения от насекоми КАРМИН /Е123/ уличен при употреба в храните за спомагателно средство за образуване на рак в стомаха?

Лоша ви са ЧОРБДЖИЙСКИТЕ ПРЪИЦИ

Ами аз съм бивш работник във тази фирма Бони.Например техноложката Веска Андреева се държеше много подигравателно със някой работници.

Не мога да изкажа отрицателно мнение за фирмата "Бони Оборот " тъй като контактите ми с нея са много ограничени и се свеждат до доставката на авточасти за техния автопарк и по отношение на плащания и точност  мога да кажа само ,че са много коректни.
Единствено заради което посетих тази страница е да изкажа отрицателното си мнение към техен служител ЦВЕТАН РАДОЕВ ,който според мен е един некомпетентен и и меко казано невъзпитан господин,който няма елементарно отношение към хора,който дори не са му подчинени и ако  има някакви претенции към тях има определени норми и правила на поведение,които г-н ЦВЕТАН РАДОЕВ  явно не владее .

г-н Бонго първо аз съм госпожица и второ г-н Илиев го познавам от Месакамбинат Разград малко работих с него,но нямам лошо мнение за човека нормалните изисквания към работника(служителя)не се е заяждал с нас аз работех като пълначка в Месокомбината,но и при нас имаше хора ,които не го харесваха и това са хора които най-вероятно не са си гледали работа нямам идея.

Привет в месокомбинат ловеч постъпих на работа през 2004 г,на 27.05 2004 г като транжор на месо.Бях на тази длъжност до 30.07 2004 г…После станах пароструйчик –миене амбалаж казани каси… След това ТРГ в отдел обезкостяване и на края преди да затворят стария цех през 2006 г трашач на кожа.През 2007 г от януари до март бях командировка в месокомбинат-шумен….Иначе от Бони Оборот –Ловеч имам весели спомени и много кушии …..Началник ми беше споменатият тук Румен Илиев ,и гж.Веска Андреева бижуто на Бони –Ловеч.Със РУмен Илиев имам много забавни спомени той си падеше шегаджия .Но от младите технолози не съм много доволен,имаше един технолог в цеха на гж.Андреева който се мислеше за голяма работа и юркаше работниците.

Здравейте аз също познавам Румен Илиев от гр.Търговище ,технолог в месокомбинат-ловеч .....Значи човека поне има стаж а отношението на младите технолози беше отвратително.Например Цецо доиде млад технолог и почна да юрка работниците .......Оставане след работа и тн.

Аз съм дългогодишен работник в цеха на Радко Русков .. работа на корем апък за отношение и заплати думи нямам,нито почивките са като почивки,отношението на технолозите към работниците е отвратително,много работа пари няма,взимат ти от почивките отново казвам заплатите са МИЗЕРНИ !!

Моята връзка с тази фирма беше косвена,но това не ми пречи да изразя доброто си впечатление от тях.Началницити им или тези с които съм контактувала са много земни и добри хора,що се отнася до въпросния Румен Илиев познавам го от 2000-та година и всичко,което чета за него ми се струва невероятно,но не изключвам факта,че след като е добил власт може да се е променил към по-лошо.Ако фирма Бони ми предложи работа бих се съгласила да работя за тях,но това за съжаление е малко вероятно,защото не съм гражданка на град Ловеч

в тази фирма роболепието е начин на мислене за по голяма част от подчинените-страха от уволнение ги прави да приспадат към нивото на робовладелският строй,заплащането е мизерно.а работата е на корем,началниците.повечето от тях никой не знае защо са там,90 процинта от тях взимат пари.а работа никаква не вършат