Крон Секюрити ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Крон Секюрити ЕООД

Абсолютни боклуци, няма по-скапана охранителна фирма,отвратен съм!!!

Работя в тази смешна фирмичка от доста време. В охранителните среди е известна като "Кашон Секюрити". Заплати-минималната,чисто-290лв., работни часове-200 и нагоре, всеки месец има вероятност да те глобят с 20-30 лв., винаги намират за какво. Униформите-десета употреба,носили са ги една камара народ преди теб,може и да пипнеш някоя зараза. Рабтна среда-нетърпима, постоянни проверки с цел да те хванат в нарушение и да те глобят. Колеги-предимно изперкали пенсионери, доносничат и се мазнят на шефовете. Работните договори се сключват с тримесечно предизвестие ако решиш да напуснеш. Тоест,когато си намериш по-добра работа от "Кашон Секюрити" ти трябва да пуснеш тримесечно предизвестие на Кирката (шефа в София), ако напуснеш незабавно му дължиш три месечни заплати обезщетение за неработено предизвестие.Няма да вземете нито последна заплата,нито ще ви бъде платена отпуската. Сещате се че никой няма да ви чака три месеца и да ви пази работното място докато се отървете от "Кашон Секюрити". Така че вие ще бъдете застопорени в тази скапана фирма докато те решат да ви разкарат. Може да сложите една майна на шефа си и да му вкарате някой тупаник, това гарантира незабавно изгонване,но това ще е дисциплинарно съкращение и отново ще сте без последна заплата и неплатен отпуск. Затова моят съвет е: Бягайте далеч от тези мошеници. Фирмата е на партия ДПС и те я поддържат, така че не се надявайте на Инспекция по труда или държавата да ви защити.Знаете че в тази държава всичко е гнило и корумпирано. Работа за 300 лв. има много, пазете се от "Кашон Секюрити"!!!

САМО "ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА"ЩЕ ГО ОПРАВЯТ ИЗМИСЛЕНИЯТ ГЕНЕРАЛ"РАДЕВ"И ТОГАВА ЩЕ СТАНЕ ЗА СМЯХ ПРЕД ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ И ЩЕ ЛЪСТАТ ЛЪЖИТЕ,МАЛКИТЕ ЗАПЛАТИ И ПРОЧИЕ.ЛЪЖЦИ,ГАДНЯРИ .ГОСПОД ЗАБАВЯ,НО НЕ ЗАБРАВЯ .РАНО ИЛИ КЪСНО ВСЕКИ СИ ПОЛУЧАВА ЗАСЛУЖЕНОТО И ЩЕ БЪДЕ НАКАЗАН.ГОВОРЯ ЗА НАЧАЛНИЦИТЕ НА СКАПАНАТА ФИРМА.

Долнопробна фирма която ще се гаври с Вас, ще получавате минимална заплата, но не 360 лв., а стотинките които ще останат след данъците-около 280 лв. месечно. Ще бъдете мачкани от ръководството, ще има глоби и прочие. Колегите Ви основно ще бъдат изперкали пенсионери защото нормален човек за тия пари няма да работи. Има обаче и една добра новина- на възложителите вече им писна да гледат дърти изкуфели пенсионери по обектите си и скоро ще изритат Крон Секюрити в канала! Бягаите далеч от тия мошенници, шефа на фирмата мисли само за едно-как да окраде повече от парите Ви!!!

Никога не съм виждал по странна фирма!Аз незнам в тази държава по какви критерии се възпроизвежда в звание генерал?????Отношението към човек е като към насекомо.Най лошото е че за сигнално охранителната дейност отговаря Жоро Георгиев,лицемер с психично шизофренни аномалии и неговото въз едро съответно озлобено и комплексирано протеже Диана.Та те двамата колят и бесят и всячески тормозят подчинените си.А най лошото е че заради тяхната некомпетентност го отнасят подчинените им.Служителите са карани да лъжат и да се правят на клоуни пред клиентите заради грешки на мениджмънта..Мили хора не работете в тази фирма,там ще бъдете унижавани,обиждани,подценявани за смешни пари......

Това е най извратената фирма която може да съществува!Аз незнам в тази държава за какви заслуги се възпроизвежда в звание генерал????Там никой не те зачита за  нищо,блъскаш нощни и накрая се гаврят с теб.Най лошо е че сигнално охранителната дейност ръководи психично неуравновесения лицемер Жоро Георгиев и неговото дебело протеже Дияна,които колят и бесят,лъжат клиентите а всъщност другите служители отнасят заради тяхната неграмотност,а когато Жоро и Дияна се оплескат започват да тормпзят и заплашват подчинените да им замазват бакиите.Не  работете там мили хора,не допускайте да бъдете обиждани и шантажирани от разни смешници за смешни пари,работа има навсякъде стига да потърсиш,в тази фирма няма смисъл....

страшно фалшива фирмал.часдве над 220всеки месц заплащането 280-300 рядко униформа эадалжителна ама си я плащташ наскоро имаше прдверка от испекцията потруда и те не направиха нищо страшна работа часовете вместо да намаляват те се увеличават

Абсолютно пропаднала фирма в която ще се гаврят с вас и в замяна на това ще получавате не повече от 300 лв. Служебните дрехи са някакви парцали, графикът с дежурства е претоварен, не дават ваучери за храна нито каквито и да е други екстри. Ще ви мачкат, ще получавате жълти стотинки за труда си, само и само генералчето в София да лапа. Не се надъни този на пари, дано да му приседнат. Тия от "Крон Секюрити" нямат и грам морал, абсолютни мошенници, бягайте далеч от тях!!!

Фирма, под всякаква критика. Работна заплата 280,00. Отпуск - няма, но по документи е оформен. Когато си болен трябва да си платиш смяните на колегити по 20,00лева,болнични листове не искат. Това е фирма Крон Секюрити с 2 думи.

Така наречения "генерал" играе официално по документи по закона, ама негласно играе силово и абселютно незаконо и събира пари откъдето и както се сети за сметка на охранителите.
Последната му измишлотина бешв одговорниците на обектите да оговарят охранителите да взимат неплатен отпуск или болнични та Нои да ги плаща, а те да си идват на работа. Ама некаква издънка го подплаши, да пусна писмо на което всеки да се подпише че не е каран да изпълни горните му нареждания.  Абе жалка и болна лакомия ама всичко се връща и от живота прошка нема!