Джус Мастър България ООД /img/frontend/nomap.png"

Джус Мастър България ООД

работи се 12 часа от 8 до 20:00.Правят се големи количества сок.Правите заготовки от грейпфрут,морков,ябълка.Зареждате стоката поне 100кг дневно.Изхвърляте си боклука сами.Работи се при температура 4 градуса,2на2 осигуряват ви на 460лв.Дават 600чисто,ако имате отработени 15дни през месеца.

Ходих на интервю в Метро за продавач на фреш. Когато отидох нямаше никой (момчето не беше дошло на работа). Интервюто протече само с въпроси към мен и за финал "ще ви се обадим ако има нещо". Никакво обяснение за работно време, смени, заплащане, осигуровки, договор. Абсолютен непрофесионализъм. Добре че попитах. Заплащането - 2.5 лева на час. Месторабота - на студено до месата. Работното време - не е ясно. Можело да бъде 8 часа, можело 10, можело 12. Трябвало човек на който когато му се обадят да е на линия.

В jobs.bg пуснах св за тази фирма за длъжност продавач-консултант на фреш бар. На емайла получих съобщение, на което ако отговоря ще се свържат с мен за интервю.Та някой има ли някаква информация за тази фирма. Доколкото  знам се занимава с продажба на фреш сокове. Някой, ако знае нещо за заплащането, работното време и отношенията във фирмата нека сподели.