ЗАД ВИКТОРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ЗАД ВИКТОРИЯ

Заплащане?!... Не можеш да стигнеш и минималния осигурителен праг за длъжността.
Уважение?!... от Копача ли? от ГА София /пълна със селяндури/? От тъпи счетоводки които ги сменят като дамски пр....ки?
Привилегии?!... К,во е това? Само задължения.
Сигурност?!... Ще видим след 4-5 месеца. Е ако работиш за минимална РЗ може!!!
Работа/свободно време - работехме през коледните празници - компенсации в пари или отпуск да бе - да!!!
Развитие без пари - вас ис дас???
Колеги - Пълни кретени -кой свестен работи за тези пари / и аз съм тъпак и дълбок провинциалист - успокоително - като Данчо
Напрежение безсъние нерви и за какво 80% от колегите в прованса се питаме ЗАЩО???

"Уважаеми колеги,"-така започва всяко писмо което трябва да бъде съгласувано ведиш ли с най-големите разбирачи в автомобилно в ЦУ!
Заплащането отговара на чистачките във ВОЛФ!Не те бръснат за.....!Колеги-какви ти колеги-в лицето ти се усмихват а в гръб ще те одерът жив!Цялата работа там смърди!Аз работя в тази компания и трябва да ви кажа,че нервите ми са на изчерпване!Текучеството е огромно!Нямам думи!Не те уважават,нямаш никакви привилегии,никаква сигурност,свободно време-бол,може да се развиеш единствено,ако езикът ти е до коленете,работната среда е 10000% напрежение,защото вършиш работата и на шефовете си-подлоги!И никой клиент не е чувал за тая компанийка!УЖАС!

странно място за работа е виктория.директорът на софийската агенция не става за нищо, но е от Ловеч, което му позволява да си прави каквото поиска.съгласен съм с писалите преди мен-за да напреднеш,трябва да си от Ловеч или Перник, иначе нямаш никакъв шанс.в софийските офиси не могат да задържат хора поради слабото (даже мизерно) заплащане и гадничкия нрав на директора.привилегии-никакви (служебния gsm е по-скоро наказание).идиотски проверки как си облечен, какви са чорапите ти и т.н.-поне да дават пари за дрехи.не е важно как работиш или дали си спечелил нов клиент, важно е как отговаряш на телефона и дали ти е изгладена ризата.има и друг начин за напредване (за жените)-чрез директорът на автомобилното застраховане (по-точно през леглото му когато не е в Бургас).хората в ЦУ са надменни и не обясняват нищо (особено злополуките и автомобилните).имуществената дирекция беше оголена и разбита, защото директорът беше друг модел.сега този бранш ще затъва все повече.за края на годината-бонус от 150 лв?-по-добре да не бяха давали нищо, това си е направо подигравка.

Заплащането е повече от мизерно. Особенно за новозапочнали актуализира се веднъж на годината с необясним нисък процент да речем 100лв. бруто - толква за една година може да стане един хляб. Относно шефовете държанието им е необяснимо велико и надменно "отива към просташко"не искам да ги обиждам но.... лицемерно всички са "началници големи" без покритие държанието им към някои от служителите е като с "рая" все едно сме им длъжни. привилегии да има телефон служебен в група на виктория- с които не може да разговаряте с никои тъи като пак си плащаш. ЛУКАНКА И БУТИЛКА УИСКИ ЗА НОВА ГОДИНА!!!!! ВЕДНЪЖ СЪБИРАНЕ ГОДИШНО в хотел 4 звезди с ядене което не става най-често.... това събиране е можеби за сметка на работните ни заплати вместо да ни ги вдигнат с по 100-200лв. дават по5000лв. на "васко кеца" да доиде надрусан и да изпее 4 песни на банкетите... Относно изискванията .... има много неуместни за изпълнение заповеди от баш-началниците като например да се ходи с офицялен костюм риза обувки вратовръзка чорапи колан каквито те ви кажат !!!! НО НЕ ВИ ДАВАТ И СТОТИНКА ЗА ТОВА ОБЛЕКЛО на всичко отгоре неуместно ....... и какво ли още не общо взето зле е като на всякъде ....

Относно заплащането-под средното за бранша(аз поне не успях да издържа до вдигане на заплатата).Уважение може и да получиш, стига да забравиш за самоуважението си като човек и да се принизяваш до пу...а. Привилегии да "ИМА" (както писа платения потребител по-долу) сл. кола - логично, няма да ходиш с личния си автомобил по-сл. дела, не че не се случва :). Сл. тел - да има.Включени са безплатни разговори само в групата на виктория (т.е. говориш без пари само с колегите си, които всъщност не гориш от желание да чуваш), наложилити се да се обадиш на клиент на компанията или по друга работа от голямата привилегия служебен тел. - си плащаш!!!!! Фирмената сигурност е голяма- факт. Текучеството на персонал в виктория е малко по-голямо от това по цариградско шосе в 9 часа сутринта.Именно за това персонал не се уволнява (хората сами си тръгват :) ). Що се отнася до съотношението свободно време/работа, везните се накланят в полза на свободното време. Като цяло работата е оскъдна, което прави работната среда изключително затъпяваща. Потенциал за развитие имаш, ако си селяндур, натегач, подмолник,човек неуважаващ себе си или най-добре комбинация от всички. А, ако става дума за разширяване на застрахователната ти култура, да се научи нещо ново, да изградиш важни професионални познанства, трябва категорично да забравиш. Местоположението като цяло за мен не е определящо. Колеги - 97% = третото изречение нагоре( не визирам персонала в ЦУ, тъй като с тях не съм имал кой знае какви допирни точки). Работната среда, ако въобще може да се определи така е тягостна. В пълна степен важи приказката "много вожд, малко индианец". Ако искаш да работиш във виктория трябва да приемеш, че всички освен теб са шефове и трябва да се съобразяваш с тях, аз лично не успях.
За тази компания мога да напиша книга по-дълга от "Война и мир", въпреки че не се задържах особено дълго време. Ако човек иска да се развива ( във всички аспекти )на работното си място, определено виктория не е компанията, в която ще го направи!!!

Изцяло подкрепям предното мнение!
Относно заплащането-като цяло плащат наполовина на това което дават другите застрахователи.Абсолютно никакъв шанс да помръднеш от позицията, на която си почнал.Персонала в София се състои само от смахнати снобари.
Относно фирмената сигурност - гледат да те задържат, че после трдуно си намират хора, които да почнат на нелепите им условия на труд и претенции за облекло и поведение.
Жалки са в сравнение с другите.

за да се развиваш във ВИКТОРИЯ трябва да си от Перник или Ловеч - тогава нямаш никакви проблеми. Шефовете в централата не ги интересува какво става в агенциите. Началничето на софийските агенции (от Ловеч) е пълно ренде и най-обича да следи подчинените си какво правят. Шефът на Автомобилно застраховане само гледа да ... ... ... друго не го интересува. Новият фаворит на изп.директор-в Имуществено е без никакъв опит и не може да отговаря не въпросите от агенциите, омотал се е отвсякъде с неща, които не разбира. Главната шефка я интересува само как са облечени служителите и как отговарят на телефоните.

prednoto mnenie e silno pristrastno, veroiatno e pusnato ot niakoi ot golemite shefove v Sofia za da si napraviat reklama.

Стабилна работа, добри условия на труд (ама много бачкане особено по кампаниите и приключване), сл. коли, сл. GSM, разбрани шефове в ЦУ. Осигуровките са върху цялата заплата по трудов договор, класове и т.н. както си трябва.