ЗАД ВИКТОРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ЗАД ВИКТОРИЯ

Велики са на обещания.Изпълнението им -кръгла нула.Толкова много шефове има,че не можеш да се ориентираш-кой изобщо върши работа в тая компания.Заплатите са просто смешни,на каквато длъжност си започнал-там оставаш за вечни времена.Натискат те за директни продажби,а не мислят как се преживява със смешните им заплати.Разочарован съм до краен предел от тях и се надявам скоро да си намеря нова работа.

Какво да ви кажа от скоро съм в тази компания обаче вече мисля да напускам.Условията са горе долу добри има там някви измислени офисчета из страната, но стават да отбиваш номера че работиш нещо, а съответно и заплатките са нищожни .
Скоро направих 8 месеца а така и не получавам обещаното ми увеличение на заплатката наистина ме е срам да кажа колко получавам, но има нещо общо с мнението по-долу.
Естествено всичко това важи ако си в нчкой си офис в страната за Софията никой не говори там са с вирнати носове надути и надменни ... в главната им агенция е под всякаква критика за ЦУ не говорим те са черешката на сладоледа.... ужас..

"доволна" я кажи коя е тази агенция, в която е позволено да сключващ застраховки в офиса и да не са директна продажба, и до толкова много да печелите по този начин че да си позволявате и дънки за 150 лв.
всички коментиращи сме минали през виктория и знаем за какво става въпрос и че такива игрички нямааааааа.
а защо хората стоят и не се махнат като не има харесва ли - ще се махнат, сигурна сам че повечето си търсят друга работа.и при първа възможност ще се махнат.а в малките градове е трудно да се намери работа, така че затова са още там.

ВИТКОРИЯ се е превърнала в школа за застрахователи. Текучеството е ужасно голямо поради факта, че заплатите са ужасно смешни.
Факт е че работиш повече от година и взимаш 600 лева БРУТО......, докато една продавачка на GSM-и в МОЛА минава 1000 НЕТО.....
Когато фактите говорят и шефовете мълчат.

Как така.Незнам в коя агенция сте, но и да се доведе клиент политиката на Виктория е директна продажба не комисионни.Така поне сме подписвали и ако се разбере другото нещо има сериозни санкции.Радвам се че при вас по друг начин сте си направи ли схемата / но е забранено / там явно сте доволни всичките. И не ми излизайте че се взима процент от директната продажба .
Как то и да е.
Относно това за условия на започване на работа. Говорено е това и с Изпълнителните директори но уви не става така.
Още веднъж ви казвам че вашата Агенция явно са късметлии с такъв Директор.
Но наистина може да има доволни но в повечето случаи са НЕДОВОЛНИ.

Здравейте недоволна! Искам да ви попитам само едно - кой е този директор, който ще ви откаже да си получите комисионната от клиент, който точно вие сте завели в офиса? Ако в действителност има такива колеги / от директорите, защото и аз съм от тях /, които работят по този начин и не стимулират хората си в офисите, то явно те не са за този пост. А до това, че вие сте започнали с едни очаквания, а в последствие се е получило друго то не трябва да се сърдите на ръководството в лицето на Изпълнителните директори, а на директора на вашата агенция. Явно той не мисли за хората си след като не са спазени предварителните договорки. Замислете се върху това.

Здравейте. Не съм съгласна относно Мнението на " Доволната". Наистина не е редно да влезе клиент и ти да си с раздърпани дънки но за да си осигуриш един костюм наистина ти трябват 150лв а то не става дума само за един костюм нали. Верно е , че трябва да си престижен но защо не отпускат през 2 , 3 м. и по 50лв за облекло а най добре ще е и най изгодно за всички да направят по две еднакви облекла за всеки служител на виктория със запазена марка хем ще е престижно не мислите ли ? Аз не си взимам дънки за 150лв имаги и за 15лв " не са раздърпани " /това е допълнение към раздърпаните дънки /
А и заплатите въобще не са големи ако питате много колеги ще го потвърдят. 250лв. заплата за кого по напред стига кажете ми?
Да верно е плаща се навреме дават се някакви мизерни бонуси и то само по коледа, на кякво от това .заплатите се вдигат през 1г. по 30лв. най много. Как така ако неми харесва или не съмдоволна да напускам.Ами аз съм почнала работа на едно обещание а то става съвсем различно. И друго да кажа не е във всеки офис да си взимаш комисионни от застраховки става във офисите с 2 човека а останалите.Нали имаме глоби кой директор ще ти позволи. Незнам къде сте вие " доволната" но ако при вас е така поздравление.Искам да кажа, че всеки който почне във виктоия не мсля , че ще остане доволенVтова е мое мнение а и на други колеги сигурно е.

Здравейте настоящи и бивши колеги. Прочетох доста задълбочено коментарите от ваша страна и не съм напълно съгласна с тях. Всеки започва дадена работа с определени изисквания и очаква да получи необходимото покритие. Много е важно какви цели си поставя човек и до колко потенциалът му е достатъчен за да ги покрие. От всичко което прочетох не ми стана ясно защо "недоволните" колеги продължават да работят във "Виктория", а просто не си потърсят друга работа? Защо продължават да бъдат подлоги на "тъпи шефове"? ...И си отговорих - ами явно така им харесва. До някъде съм съгласна, че заплащането във фирмата е доста ниско, но смятам че всички ние имаме необходимата свобода и възможност за изкарване на допълнителни приходи и съм сигурна, че доста от колегите ще потвърдят това. Застраховането е безнес, който ти предоставя доста въжможности и поле за изява и всеки сам избира дали да стои цял ден в "невзрачният" офис и да умира от скука или да върши нещо, което да е полезно за него самия. Направи ми впечатление, че никой не се оплака от липсата на свободно време- ами използвайте си времето пълноценно колеги. По отношение на работното облекро мога да кажа следното: Каква е разликата да си купиш едни дънки за 150 лв. или един стилен костюм за същата сума. Съгласете се колеги, че все пак ние работим в офис и не върви да се пуснеме по раздърпаните дънки и тениската със шераниики по нея. Ако вие влезите в офис и срещу вас стои такъв човек как ще го приемете и какво впечетление ще ви направи -замислете се. Сигурна съм, че 80 % от колегите са на това мнение и коментарите които прочетох са от хора които наистина са си сбъркали работното място. Такова е моето мнение и на всички колеги на които им доставя удоволствие да работят във Виктория пожелавам лека, спорна и приятна работа! А на тези, които се чудят защо отиват сутрин в офиса мога само да кажа - Колеги сменете си работата, явно застраховането не е вашата сила!

прочетох коментари само за софия, нека ви разкажа как е положението в провинцията.наемат се хора, който са абсолютно без никакъв стаж и са абсолютни шматки, промиват им мозъците колко велика компания е виктория и как сме най-добрите.и те милите нали им е първа работа започват да дават всичко от себе си за тази велика компания и изпълнявайки всяко желание и глупава прищявка на някой шеф, мислейки си че им плащат малко защото са в началото, и слушат защото искат да се издигнат.но изненада...бачкаш като куче и никога не е достатъчно, сравняват с приходите на другите застрахователи които са на милиони пред виктория, и разбира се служителя е виновен. въпреки че за съществуването на виктория почти никой незнае.получаваш увеличение на заплата 1 път годишно с 20%, което за мижавите заплати е смешно.материаланата база е под всякаква критика, рекламни материали има само по кампания ГО.ако имаш някаква идея за развитие на офиса, трябва да съгласуващ всичко с 16 шефа и това отнема месец, и ако един не е съгласен(в повечето случай не е разбрал идеята) те насмитат как ти е дошло на ум. а най-глупавото е че постоянно пращат тайни клиенти, който да ти гледат дрехите, с какви обувки си и дали си се обръснал,дали пиеш кафе (а то няма как, нещо трябва да те държи буден в скуката около теб).

Започва да става все по-интересно. :)
Най-важното обаче, от собствен опит говоря, че в мненията на колегите е заложена 110% истина.