ЗАД ВИКТОРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ЗАД ВИКТОРИЯ

Ако искате някаква селянка –директорката ОЗ, която се чуса със главния директор да ви къса нервите това е вашето място, празноглавци с високи пренеции а за заплащането няма нужда да се говори

Здравейте настоящи и бивши колеги. Виждам, че 90 % от коментарите по отношение на фирмата са отрицателни. Не мога да си обясня защо тези , които все още работят и се изказват доста отрицателно за Виктория продължават да стоят . Ами като се чувствате неотценени напуснете бе колеги. Да ви видя тогава къде ще отидете особено при стегнацията в момента. Какво значи, че като започнеш работа оставаш на същото ниво. Напънете се малко и си променете нивото. Все пак не можем всички да бъдем директори. Пък и като ви гледам нагласата вие по никакъв начин не сте полезни какво остава да спечелвате клиенти и да правите някакви приходи. Моето мнение е, че условията в компанията са добри и напълно нормални. Има разбиране от страна на повечето браншови директори и при всеки проблем можеш да разчиташ на тях. Всеки има някакви цели и се стреми към тях. Явно целите на недоволните колеги са много високи и компанията не може да покрие техните критерии. Сменете си работата колеги и когато ставате сутрин и тръгвате за нея го правете с удоволствие. На всички останали колеги които се чувстват на мястото си във Виктория, пожелавам една успешна година.

Хахах кави 1800 лева бе човече изпий си лекарствата преди да коментираш ... Тук наистина е ужас няма никаква работа всеки се прави че бачка само ако има някой шеф ...  И последно супер доволните кажете замо колко са ни коледните че мен ме  е срам ...

за какво звено и за какво ниво са тези стартови заплати, които цитираш, Lazy town?

Невероятно добри условия за млад човек! Стартова заплата - 1800, 1500 или 1200. Никой не ти гледа колко стаж имаш и имаш ли стаж. Не се очакват кой-знае какви умения, никой не се е преработил. Ако не знаеш нещо, винаги можеш да питаш маговете от ИТ отдела и нямаш ядове. Шефовете са много, но готини.

Работя от три години във Виктория и искам да кажа че съм много доволна и не мисля да напускам.Заплатата ми е добра като на всяка година получавам увеличение.Искам да кажа на всички който са работили и не са били доволни от Виктория: това че директора в ГА София не става за нищо това не значи че цялата компания не става за нищо.Ако ТОЙ не  е защитавал интересите им това не значи че другите директори из страната не го правят.Имам прекрасен директор който мисли за нас и защитава нашите интереси.От 5 години нашата агенция е с едни и същи служители и не е напускал никой.Имаме служебни телефеном за който не плащаме също така и автомобили който издръжката им е от ЦУ.

Хора, съжалявам 100 пъти, че напуснах предишната си работа за да дойда да работя за тези безумци!Незнам реалното състояние, но според мен "Виктория" догодина може и да я нямана пазара, положението е много зле според мен.

Пич моето мнение е , че  положението е трагично !!Намери си нормален работодател..

Как е колеги повече от 2 год не съм в тази компания ... как е положението сега кажете 2-3 мнения .... ???

Мисля да кандидатствам в тази компания. Така като чета виждам само отрицателни мнения може ли за по скорошни такива... и ако не е тайна колко е средната заплата ..?? ще съм благодарна на вси4ки