Теси ООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Шумен, БУЛ. МАДАРА, 48&markers=Шумен, БУЛ. МАДАРА, 48

Искам да се похваля,че вече не съм част от простотията наречена ТЕСИ. :)

Явно нищо не се променя,но Теси не е социална или комунистическа фирма;)Собствениците ако искат и 8 поршета ще си купят.Откакто новото попълнение Христо Славов изпълни екипа работата няма как да не потръгне.След като Славов оправи няколко други фирми и най-вече Бела България дойде да оправи и Теси.Този и други трагикомици са част от пантомимата наречена Праймсечебачкаме пък ни плащат добре.Чудя се за какво учат всичките яйчари,ейчари,селяри след като не могат да различат тъпунгер от обикновен тъпунгер.Като работодател Теси,както и още няколко "корпоративни" компании съм ги задраскал много отдавна, надявам се същото са направили и много други уважаващи себе си хора.

540 лв., бачкане на 9 часа, жестоко натоварване. Не можеш да спреш дори за да се напиеш, а какво остава да отидеш до тоалетна. Следиш за хиляда работи и не дай си Боже нещо си пропуснал веднага ти викат, като че ли си робот че да обръщаш внимание на всичко.

това е най лошата фирма в която работя, използват ни като някакви лабораторни мишки

За съжаление съм съгласен с последния коментар. През последните години тази фирма ужасно снижи нивото, някои стари кадри за заели позиции и не ги пускат, което пречи на млади хора с желание за работа да се развиват. А за военните - 100%! Нищо общо с пазарно ориентирана икономика
А оценките, които трябва да се дадат зависи от това как се пласираш след определени колеги(без никакво значение колко работиш).

Пореденият абсурден развъдник на малоумие. Поредната обърната пирамида с много "мениджъри" и малко реално работещи. Много вожд малко индианец. Що за кретенизъм е да принуждаваш служителите да си закупуват гсм за служебната карта? Това ли означава "служебен телефон" в обявата? А някои дори ги карат да си закупят смартфон. Логично нали. Наемаме те на работа със заплата 700лв ма ти си купи още първия ден телефон за 1 000лв. Яко, яко та оттатък.
Служителите се избират според това дали имат кредити и дали са женени - тоест да нямат голям избор. Кадърни хора, но по-мобилни не са желани. Всеки нормален човек без тежести би си тръгнал най-късно на 2-ия месец и те го знаят.
Всеки отдел и всеки човек гледа да прехвърли работа на останалите - да не се мине. А отговорност от топ мениджърите не се поема никога - винаги има някой друг виновен.
Нула производтсвено планиране. Не съм очаквал че е възможен такъв тотален хаос.
А да, щях да пропусна -бивши военни не могат да работят в реална пазарна среда, разберете го!
За всички колебаещи се  - Бягайте бързо, бягайте надалеч.

здравейте.
Последното мнение направо ме разколеба- подадох докумети за работа в тази фирма. Поканихаме на интервю. Дали да не откажа?
Моля, кажете нещо повече!

пълен абсурд....само в цеховете за производство на Теси може да се види толкова много простотия събрана на едно място...

Фирма, като всяка българска фирма. Прилични за българския стандарт условия за работа, заплащане - малко над  ръба на физическото оцеляване, както навсякъде в България. Не може да се очаква европейски стандарт и при заплащането и в условията на работа, като работим в Бъгария.Ако по-добре беше подбран мениджърския състав (като професионален опит,знания и морални качества), фирмата със сигурност щеше да е по-добре. Става въпрос за ТЕСИ ООД - производство на отоплителни уреди, а не за ФИКОСОТА ООД - производство на битова химия . Като се имат  предвид възможностите за бизнес в нашата страна, това което е постигнал собственика като развитие и оцеляване на фирмата е много. Така че, ако искате да работите и МОЖЕТЕ да работите, без притеснения от всякъкав род започнете работа там, но се пригответе за сериозно натоварване. Поне година ще ви е нужна за адаптация, ако издържите разбира се.

работих в Фикосота преди време, мога със сигурност да кажа, че всички тези "бляскави" коментари са написани от отдел "Човешки ресурси"...за всеки който възнамерява да започне работа ще кажа, че отценките който съм дал са обективни...работните условия са отвратителни...добре че бяха колегите (който впоследствие напуснаха всичките)...за кариерно развитие може да забравите...а за качеството на продукцията просто ще си замълча за да не излагам града :)