интерхотел /img/frontend/nomap.png"

интерхотел

В никакъв случай не трябва да се започва работа при тези измамници! Ред лъжи всеки ден, унижение, работа с яке и шал само защото парното не функционира. Няма елементарни условия за клиентите, камоли за работещите. В стаите рядко има топла вода и отопление. Назначават на 8 часа като се работи на студа по 12 часа. Договор повечето от служителите така и не са получили. Тази фирма гледа да се възползва от новопристигнали, които не са запознати с митовете за гъза. Стойте далеч от тази развалина. За пръв път ми се случва да режат ток на хотел от нямане. Да продават желязо само за да съберат пари за някоя сметка.

Обичам хорър жанра във филмовата индустрия, но това на което попаднах, за жалост не беше филм, а самата действителност! УЖАС!!!!
Не знам къде са институциите, които би трябвало да следят за класификацията на хотелите! Кой им позволявада се кичат с четирите звезди, при положение че и две са им много?!
Още много мога да пиша и все в същите тъмни окраски, но не мисля да им отделям повече от времето си.

Работя от скоро в компанията, но като цяло не виждам неща, които да ги няма и в другите фирми във Велико Търново и региона. Има два вида служители - такива, които се мобилизират и работят в екип и такива, които се поддават на интриги и нямат собствено мнение. Всеки си знае от кои точно е. Лично аз съм доволна от професионалното персонално отношение, от заплащането и от колегите. Относно собствениците, считам че управляват с размах и определено желаят да възвърнат инвестицията, която са вложили в един от най-големите хотели в града. И кой нормален човек няма да иска да си възвърне инвестицията?!? Хотела предлага добри условия на хора, на които им се работи и искат да се развиват и лоши за хора, които винаги мрънкат и се оплакват от живота си.
Преди да решите да започнете работа не само в Интерхотела, а и на друго място си помислете какво бихте дали за компанията в която работите, за да получите каквото и да е.
Успех и избора е ваш!

Аз лично като настоящ служител от година и три месеца, мога да споделя, че нещата в Интерхотел Велико Търново са се променили коренно. Всеки нов служител е посрещан добре, а коректността от страна на работодателя е безспорна. Трудовите възнаграждения се изплащат навреме, а стартовата заплата се увеличава впоследствие в зависимост от постигнатите резултати. Хотелът се управлява от професионалисти, които се грижат отлично, както за клиентите, така и за работещите. Не знам за репутацията му в миналото, но в настоящето той е абсолютно нормално функциониращ.

УЖАС! У Ж А С !!! ХОРА, НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ИНТЕРХОТЕЛ! ЩЕ БЪДЕТЕ ПОСТОЯННО УНИЖАВАНИ, ЩЕ ВИ ОБИЖДАТ, ЩЕ НАКЪРНЯВАТ ДОСТОЙНСТВОТО ВИ, ЩЕ ВИ НАЛАГАТ ОТВРАТИТЕЛНО СОЛЕНИ ГЛОБИ ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО, САМО И САМО ДА ВИ ОТРЕЖАТ ОТ ЗАПЛАТИТЕ. ОТНОШЕНИЕТО НА ШЕФОВЕТЕ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ Е ПОКЪРТИТЕЛНО ГРУБО, НЕТОЛЕРАНТНО, УНИЗИТЕЛНО. БАВЯТ ЗАПЛАТИТЕ С ПОВЕЧЕ ОТ 20 ДНИ И ГИ ИЗПЛАЩАТ ПО 20,30,40 ЛВ И ДОКАТО ВИЕ ХОДИТЕ НА КРЕЩИТЕ КАТО НЕНОРМАЛНИ И ДА СИ ИСКАТЕ ПАРИТЕ, ПРОСЛОВУТИЯТ ГОСПОДИН ГЕОРГИЕВ, СЕСТРА МУ И ВСИЧКИТЕ ИМ ПОДРАЖАВАЩИ СЕ ПРАВЯТ, ЧЕ НИЩО НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО И ЕДВА ЛИ НЕ Е НОРМАЛНО ДА СТОИТЕ БЕЗ ЗАПЛАТИ ПО ЦЯЛ МЕСЕЦ. НИКОЙ ДОРИ НЕ СИ ПРАВИ ТРУДА ДА ДОЙДЕ И ПРИМЕРНО ДО ВИ КАЖЕ "ИЗВИНЯВЯМЕ СЕ ЗА ЗАКЪСНЕНИЕТО СЪС ЗАПЛАЩАНЕТОР, СЪВСЕМ СКОРО ЩЕ ИМА РАЗРЕШЕНИЕ НА ПРОБЛЕМА". ПРАВЯТ СЕ, ЧЕ НИЩО НЕ СЕ Е СЛУЧИЛО И ВИ ПОДМИНАВАТ С АБСОЛЮТНА НАГЛОСТ. ПЪЛНИ ЛИЦЕМЕРИ!
ВСЕКИ МЕСЕЦ СТАВА МИТИНГ ВЪВ ФОАЙЕТО НА ХОТЕЛА. РАБОТНИЦИ КРЕЩЯТ, ВДИГАТ ПАНАИРИ ЗА ЗАПЛАТИТЕ СИ. НАКРАЯ ИМ ДАВАТ ПО 20 ЛВ ДА ИМ ЗАТВОРЯТ УСТИТЕ И СТАРАТА ПЕСЕН - НА НОВ ГЛАС. ПАРИТЕ СЕ ВЗИМАТ С КЛИЗМА! АКО МОЖЕ, ИЗОБЩО НЯМА ДА ВИ ГИ ДАДАТ.
ХАЛ ХАБЕР СИ НЯМАТ КАК ДА УПРАВЛЯВАТ ТОЗИ УМРЯЛ ХОТЕЛ. НИКАКЪВ ПРОФЕСИОНАЛИЗЪМ. ОБЕЩАВАТ, ОБЕЩАВАТ, КОЛКОТО ДА ВИ ЗАБЛУДЯТ.
ОТДЕЛНО НЯМА НИКАКВА КОМУНИКАЦИЯ МЕЖДУ КОЛЕГИТЕ. ВСЕКИ ТИ ОТКАЗВА, ВСЕКИ ТИ КРЕЩИ И ТЕ НАРЕЖДА, ЗАЩОТО СИ МУ НАРУШИЛ ВЕЛИКОТО СПОКОЙСТВИЕ.
В ТОЗИ ХОТЕЛ НЯМА НИТО ЕДНО НЕЩО, КОЕТО ДА Е НАРЕД. НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ! НЯМА ОТЪРВАНЕ ПОСЛЕ, ЩЕ ВИ ВЛАЧАТ С МЕСЕЦИ ЗА ПОСЛЕДНАТА ВИ ЗАПЛАТА. ЩЕ БЕРЕТЕ САМО ЯДОВЕ!

Изклячително некоректен работодател.Склячва договор за работа на 8 часа,а те кара да работиш по 12 и повече ,с уговорка ако дойде проверка да кажеш че си на 8.Управлението е под всякаква критика,нарежданията и заповедите се сменят през ден в зависимост от настроенията на собственика.

Изключително некоректен работодател. Не сключва договори със служителите, като напуснат не изплаща дължимото. Най-голямата глупост, която може да направи един млад човек е да пренебрегне написаните отзиви тук - верни са всички и нищо не се е подобрило!

До собствениците на Интерхотел Велико Търново. Велико Търново плаче от поставеното лице
"собственик" Георги Георгиев! Софиянци сменете го този наркоман! Направете проверка каква развалина е направил от Интерхотел Велико Търново. Лошо стопанисване, безхаберие, неплащане на заплати, никакви осигуровки, текучество на млади хора, гостите на хотела остават толкова недоволни. Срам пред чужденците ....срам ...срам....!!!
СОФИЯНЦИ направете нещо! Цветан Василев или Бойко Борисов, молим Ви сменете го този откачен наркоман Георги Георгиев с прякор "гъза"!

Бих желала да подчертая, че там изобщо не е за препоръчване да започвате работа. Хотела е трагичен, собственика още повече. Пари постоянно няма, заплати от дъжд на вятър. Ако напуснеш или те освободят, парите можеш да си вземеш само чрез съд. Преди няколко месеца пристигна много добър мениджърски екип и целият персонал имахме надежда, че нещата ще се променят към добро, но се разбра, че и те са безсилни срещу простотиите на собственика. Хотелът бавно и полека пропада все повече и повече.
Не си губете времето, труда и нервите с този собственик, просто прочетете и другите мнения в нета или разпитайте хора от града.

Като не си знаете и не си търсите правата, много ясно, че ще си правят , каквото искат и ще ви мотаят. Специялно за Интерхотел Велико Търново всяка седмица има по някоя обява в Джобс.И най- големия балама  ще стопли , че има нещо гнило там. Какви са тия пробни срокове по 2 седмици , кви са тия чудесии? Щом им позволявате така да безчинстват , сами сте си виновни.Има си кодекс на труда, където ясно е записано , колко е пробният период и , че не почваш работа , преди да си си видял и подписал договора.
В една фирма за алуминиева дограма в Търново веднъж на едно инревю ми бяха дали цели тестове с въпроси и на единия бяха написали,,Кога сте готови да започнете работа"
На което написах- Веднага , щом си подпиша трудовия договор.
Познайте, дали ми се обадиха за работа после. Няма да им бутате гювеч на такива тарикати, защото цял живот са свикнали да мамят и мародерстват и да живеят от вашата пот.