Аукро България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Аукро България ЕООД

Ако Спаска Сливката и другите от змийското гнездо си вършеха работата като шефове, вместо да дават интервюта по прокопиевите вестничета и сайтчета, сигурно нямаше да сме на този хал. Като им четеш дрънканиците как вратите им били отворени за всички, какво уважение царяло т.н., ще си кажеш, че при нас е рай. Да, ама не! Положението е критично.

Винаги съм предполагала, че написаното тук не отговаря на действителността, но да се пишат толкова грозни думи за Алегрогруп като цяло е доста прекалено.
Като бивш служител на Аукро.бг искам да подчертая, че компанията е прекрасна, екипът - също. Да, в това число и Жанет Баирева, чиито решения са решения на Управител на международна компания и не би следвало да бъдат оспорвани от който и да било служител.
Алегрогруп бяха изключително коректни във всички плащания към мен след и по време на работата ни заедно.
Поздрави!

АУКРО са поредните измамници събрали парите на лоялните си клиенти и … приключили дейност. Трябваше да върнат наличните при тях депозитни суми на клиентите им при изпращане на писмена заявка за това, но … естествено е по-лесно да изчезнат с парите на хората.

Здр. някой знае ли защо затварят Аукро?

За съжаление фирмата не е това, което беше. Алегрогруп са цигани до дупка - Жанет Баирева, най-вече. Всички съкращения/уволнения са нейна идея, без да има причина, по член, който не ти позволява да отидеш на борсата.
Всеки служител, който искат да освободят, се чудят как да го уволнят, за да не платят обезщетение. Преминаха през всякакви схеми:
  - вземи си отпуската, а през това време ще ти намерим работа при някой от партньорите ни..(този номер го правят за да не ти платят дори и отпуската)
 - ако напуснеш доброволно ще ти напишем препоръки
 - ние искаме да те задържим във фирмата (не го играят лошите), но ти не се справяш, искаме да се  бориш за мястото си и др.
След последните изпълнения и заплахи, всеки се чуди как да се спаси, работа в пълен стрес, заплахи за дисциплинарно уволнение и какво ли още не...  Никакъв стимул за работа.
Не попадайте в тази фирма! Казвам ви го с добро. Сигурност никаква, днес си тук, утре си с дисциплинарно уволнен... или уволнен защото не се справяш, или уволнен, защото няма "достатъчно работа за теб".
Как се случва освобождаването ли? Някой от шефовете ти подписва молба по "взаимно съгласие" от твое име и те принуждават да подпишеш. Ако не подпишеш, започват процедура по уволнението ти. Правете си изводите
Ето това е да си служител на Алегроглуп/Аукро/Продавалник/Пазарувай!

За сведение на бившия партньор.
Allegro Group, чиято собственост е Аукро България ЕООД, е част от международния холдинг Naspers. Naspers е собственик или акционер в  компании и брандове като Mail.ru, ICQ, Facebook и много други.
Съветвам Ви следващия път да пуснете едно търсене в Google - полезно е да се попрочете, преди да се пише. Информацията е публична.
И друг съвет - запознайте се с естеството на пране на пари, и как точно се прави. Да се говори наизуст е лесно.

Уточнявам, не съм клиент, а бивш партньор.
Тази фирма мирише на страхотна пералня на пари. Собствениците на фирмата-майка се сменят през 1-2 години и са все от далечни земи. В българския клон почти никой не знае какво точно се случва, какво точно се работи и как точно се работи. През няколко месеца ни прехвърляха на нов човек, който да отговаря за партньорството, доста често не можехме да осъществим контакт с тях със седмици. Преди приключване на партньорството бяха доста некоректни по време на преговорите.
Започнаха много силно, с 3-4 много свестни и надъхани хора, после мениджмънтът се смени, станаха куп народ, промениха изцяло концепцията на основния сайт, сега гледам, че се занимават с още куп дребни сайтчета, от които със сигурност не печелят достатъчно, за да се издържат, което категорично ме навежда на мисълта, че са пералня.
Оставям нулите като оценки, защото не мога да коментирам нищо друго, освен местоположението на офиса им.

Самият ФАКт :) , че ако имаш ? не може да пратиш ел. запитване, камо ли да се обадиш нормално по тел. ме отказа да пазарувам.
За ''връзка'' искат регистрация, за да те спамят после.
Фирмите-производители, дали знаят, че има ментета, нагло рекламирани като ''Оригинал'' на 1/5 от цената в истинските сайтове?

Фирмата е страхотна и мениджърите знаят какво правят. Колегите са приятели и се идва с желание на работа. Учудена съм от първото мнение, определено не е от наш служител. Натоварването е наитина убийствено, свободна минута няма, привилегии няма, ангажираност 100%, заплащането е ок.
Заслужава си, заради увежението, колегите и местоположението. Радвам се, че работя сред толкова креативни хора!

Нямам представа кой е този "настоящ служител", но от 1 година съм във фирмата и нито един служител не си е тръгнал, напротив екипът ни се увеличава и се присъединяват все повече млади и кадърни хора. Мениджмънтът е насреща при възникнал проблем и са  отзивчиви по отношение на персонала. Познавам хората много добре и съм сигурна, че в настоящия момент никой служител не би написал такова нещо за компанията. Считам, че негативният коментар е злонамерен, с цел накърняване името на фирмата и не е оставен от служител на Аукро.