Аксис България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Аксис България ЕООД

обадиха ми се за интервю можете някакво конкретно мнение за въпросната фирма.Благодаря

Здравейте! Днес бях на интервю в "Аксис" за офис асистент. Обещаха много добри условия - 800 лв. стартово, обучение, медицински намаления и социални придобивки. Виждам, че мненията са много отрицателни, аз също имам подозрения, но бих искала да помоля по възможност човек, който е работил като офис асистент (не търговски  представител) да ми каже как стоят нещата специално за тази позиция. Благодаря предварително!

Преди малко се връщам от интервю за работа. По същество:Собственичката е изключително нагла дама, без да ѝ мигне окото задава въпроси от сорта на "Къде живееш? Ама сам ли? Колко пари плащате? Колко ти трябват иначе за издръжка?" - общо взето цяла данъчна инспекция. Имах неблагоразумението сам да дам оценка за познанията си по английски, последва иронизиращ въпрос защо нямам сертификат тогава и там нещата вече станаха сериозни. Тъй като ми писна - най-спокойно обясних на жената как съм се пуснал за IELTS-изпит следващия месец, а сертификатът от там ми трябва, за да кандидатствам на друго работно място. "Интервюто" веднага загуби шеговития си и ведър (тя поне искаше да изглежда така) тон, дамата свали очилата, възпалѝ се, дръпна една реч как не ѝ трябват несериозници и ме изпроводи. Отдъхнах си - и на мен не ми трябват несериозници.Офисът се намира на забутана уличка, а помещението е предвидено за магазин. Самото интервю се проведе в склада на магазина.. абе - който има малшанса да отиде - ще види на място за ква пародия иде реч.Не завиждам на иначе усмихнатите и ведри младежи, които видях да работят там.

......тестът за офис-асистент го дават на кандидатите за длъжност -  Началник склад......При това на един лаптоп,на който преди теб са минали,незнам колко си кандидата и всеки си е правил каквото си поиска с папки,архиви и т.н.....А за обаждането....

Бях на компютърен тест за офис асистент.По-тъп тест не бях решавала никога!Имаше въпрос по географски координати да се намери даден обект.Що за идиотщина?Това не е кандидат-студентски опит по география!Обещаха да се свържат независимо от резултата в рамките на 3 дни и въобще не се обадиха!Защо е тази некоректност?а казха,че били притиснати от срокове.Няма що!

Бях  на интервю там предложиха ми работа 800лв + % от продажбите
и след това се разбрахме,че ще ми се обадят за обучение от 1-ви март...
обаче към края на февруари ми се обадиха отново, че обучението се отлага за 7-ми след това ми звъннаха, че се отлага пак но за 14-ти, а на 13-ти ми се обадиха,че се отлага за неопределено време, защото обучаващата влязла в болница ... и от тогава ни вест ни кост от тях та сериозна фирма няма що :)
м/у другото не е нормален и начина на работа искат на ден да се посещават 20 фирми което спрямо големината на района дава по 15мин на клиент без значение ще продаваш или ще презентираш фирмата ...мъкнеш стока за 10 бона в теб и освен това си пеша дреме им дали ще ползваш твоя кола, а не плащат нищо за транспорт...

Вси4ко написано в долните мнения е абс. вярно за тази "швейцарска" фирма - ще се отнасят с вас отвратително и ще ви обиняват 4е не им върви бизнеса. Всеки втори стоматолог ви пита защо толкова 4есто се сменят тьрг. представители на фирмата. Условята се променят в движение и винаги вьв ваш ущьрб. Отношението кьм персонала е отвратително надменно, нямат ви за нищо. Абсолютна трагедя!

Хм,ето какво открих за тая фирма:

За които незнаят това е бившата фирма Прима С 99.Гледам отново са пуснали обява.Не се лъжете да започвате работа във фирмата - има страхотно текучество и в офиса и при търговците!Обещават ви твърда заплата и пари за транспорт, служебна кола няма няма и да има.Всъщност идеята е да ви прекарат да работите  на процент и да ви искат 8-10000 лева оборот още от първвите месеци а по-нататък и 20000. Ще искат от вас пеша да обикаляте по 20-25 клиента на ден.От опит мога да ви кажа че повече от 4-6000лв не могат да се направят. Парите за транспорт са крайно недостатъчни.Борчетата които се продават са наистина качествени но много бавно се износват и клиентите не поръчват всеки път.Ще сте заети преди и след работа с документация.Въобще не си заслужава