Белморал ИНГ /img/frontend/nomap.png"

Белморал ИНГ

да,всичко казано до тук е вярно ,имах нещастието да се убедя за 3 минутки ,в които бях интервюирана - е ,такова подигравателно и целящо да унизи кандидата отношение , не съм виждала ,но явно г-жата Гочева е хванала дядо боже за ... и се мисли за голяма работа ,ще следя с интерес как се развива нейният бизнес

Привет на всички заблудени от обявата на "Белморал Инг".Всичко е една голяма лъжа-заплатата е минимална,задълженията-максимални.Собственичката на салона е велика комплексарка,лицемерка и интригантка.Ако желаете да работите за същество като нея-УСПЕХ!

Ето че дойде времето,в което и аз да изкажа своето мнение относно фирма "Белморал ИНГ".Скъпи кандидати,бъдете разумни,уважавайте своите умения и не допускайте някакви хора да Ви губят времето и то с мизерно заплащане.Рецепционист  определено няма да е вашата длъжност.Вие ще бъдете козметик,завършил курс,ако имате нашия късмет ше го карате 2 месеца и няма да вземете и стотинка.Скъпи кандидати,Вив преценявате сами за себе си ,след като пет момичета са напуснали и пишат в този сайт,можете сами да направите извода

Ще кажа точно каквото мисля-това беше най-ужасният работодател, за когото съм работила.Аз съм търпелив човек и затова си загубих месец, през който можеше да намеря нормална работа.Не може на третия ден откакто сме отворили, шефката да влезе бясна,че няма хора и да лее злоба и да каже, че някоя от служителките й е карък и след като разбере коя е точно-ще я изгони.Това е само една стотна от цялата глупава история.Само ще кажа на всички, които са се запътили натам- ако имате железни нерви и сте ЯК непукист-това е Вашата работа.Радвам се, че приключи всичко и пожелавам на кандидатите да им предложат по-добра работа, за да не им се налага да си губят времето и нервите.

Здр!Токущо видях обявата и реших да предупредя всички кандидати за този фарс,но виждам че нещата са изяснени от мойте колежки.Всичко,написано от тях е истина.Когато трябваше да започна работа ми беше казано,че няма време за обучение-работата била лесна,било елементарно,нямало нищо сложно и.т.н..След 10мин.сладки приказки обучението приключи и вече имах "диплома" закачена на стената на салона-вече бях КОЗМЕТИК.Заплата не получих,защото салона беше нов и нямаше клиенти.Тогава шефката каза,че аз съм "кърък" и заради мен салона нямал успех,при това положение било наглост от моя страна да полча пари...Има още простотий във фирмата,но мисля,че това е достатъчно за всеки нормален човек.

Здравейте!Пиша ви по повод поредната обява на "Белморал Инг" за позицията "рецепционист".За голямо мое съжаление работех там 4 месеца-2 от които бяха обучение-тъй като работата не е рецепционист,а КОЗМЕТИК.Работи се с машина за фотоепилация.Обучението не се заплаща,а когато трябва да получиш нищожната заплата се налага да се молиш.За да бъдеш назначен трябва да си определена зодия-овен,телец или риби,а когато отидеш на интервю те унижават...Помислете и си го спестете!Оценете труда си и го продайте на коректен работодател,а това не е "Белморал Инг".УСПЕХ!

Здравейте, нямаше да занимавам никого с прословутата фирма, но сега видях поредна нейна обява в сайт за търсене на работа, може би най-популярният. Аз съм бивш служител в гореспоменатата от мен фирма,чиято дейност са 2 салона за фотоепилация в София. От около половин година са, условията там като работна атмосфера бяха добри, но отношението на шефката към персонала беше недопустимо. Заплатите се бавеха всеки месец и за да се добереш до това, което си си изработил с честен труд трябваше първо да си го поискаш.В обявата пише "рецепционист', което изобщо не отговаря на истината, това за което ще ви обучат и което ще работите е КОЗМЕТИК!!! Моят съвет като човек, който си загуби 2 месеца, ходейки на обучения в прословутата фирма, които НЕ бяха платени е да не се занимавате изобщо, освен ако не желаете да бъдете използвани и недооценени.