Белморал ИНГ /img/frontend/nomap.png"

Белморал ИНГ

БЕЛМОРАЛ ИНГ е доста добра фирма, работят около 60 служители, тъй като имат салони в СОфия - ДАМОЛ, СЕРДИКА, СОФИЯ, ИСТОК, МАНАСТИРСКИ ЛИВАДИ и СТУДЕНСКИ ГРАД. ФИРМАТА никога не е вредила на някогоу ТОВА ГО ГАРАНТИРАМ КАТО ДЪЛГОГОДИШЕН СЛУЖИТЕЛ. Познавам повечето служителки, тъй като съм ги учила как да работят. След като прочетох какви ги дрънкате тука се поинтерекувах лично от госпожа Гочева дали сме имал служителка с име ДЕНИ и тя ми потвърди лично по телефона, че такава не сме имали НИКОГА. Покани ме на кафе, тъй като я попитах как се чувства след последните празници. ОТГОВОРА БЕШЕ - чувствам се чудесно, тъй като отваряме нов салон в ПАРАДАЙС до няколко седмици. Смятам, че никога жената не е имала твърдените лъжовни и неверни аномалии. Твърдя, че жената е много свестна и усмихната. Винаги е вежлива и откликва на нашите проблеми както твърди Десислава. Много добре си работехме и сме имали страхотни отношения и празници.
Плаща се на седмица и то всяка седмица за 15 работни дни в месеца. По последни данни заплатите са се повишили за сметка на напусналите и уволнени служители, но това е от хвалбите на колежките ми.
Доколкото знам има около 140 СВ за желаещи за работа, тъй като безработицата е голяма и напъна бил страхотен. Всеки ден се правят по 5-7 срищи на всяка желаеща кантидатка. Чух, че давали и страхотни бонуси, ако служителката е с препоръка от гилдията ни. Ако не си намеря работа пак ще помоля да ме вземат при тях.
Незнам ЗАЩО Вие от провинцията злобеете без да сте сигурни в това което пишете.
ЩОМ ВИ ДЪЛЖАТ ПАРИ СИ ГИ ПОИСКАЙТЕ, едва ли няма да ги дадат.
Може да предложите вариант на взимане, аз предлагам като се молите всеки ден и час тук. Аз с една молба си взех всичко и сега си търся начин пак да се върна, защото парите ми свършиха отново.

Добър ден,
всички,които четат коментарите тук нека обърнат внимание на начина на писане:
не познавам момичето(Ивелина),но само от стила й на писане си личи,че е много интелигентно и умно момиче,докато следващите коментари са пълни с граматични и пунктуационни грешки,не са стилистично издържани,да не говорим за нецензурните думи и изрази..по това си личи какви хора са ги писали!СРАМ И РЕЗИЛ!
А колкото до това,че тя вярва в институциите в България и си знае правата-само мога да я подкрепя и да й сваля шапка.Трябва да се гордеем с такива млади хора.Тя е пример за всички хора,попаднали в подобна ситуация!
Бих искал да й пожелая попътен вятър,сигурен съм,че ще бъде оценена от далеч по-респективни работодатели,а на фирмата,сипеща гнусни обиди-първо се научете да пишете правилно,след това се излагайте в такива форуми :)
Ваш "добър" приятел

Много си умна щом даваш мнение по сайтовете Ивелинке. Някой да ти го е искал.Знаем, какво добро работниче си беше и затова обикаляш да търсиш работа и да молиш по чужди фирми.
Не е лошо и на държавните институции да дадеш малко съвети, как да ти преследват работодателите.
Ето един мой съвет: ако видите Ивелина с бивша работа в "Белморал ИНГ" ЕООД не я взимайте на работа, че хем ще ви дава акъл, хем на държавните институции ще ви клюкари, хем жалби ще Ви пуска за това че и давате хляб в ръцете. Това ако не е неблагодарност и безочие, какво е ? Момичето е лъжовно честно, но преди всичко си взима багажа и напуска преди да бъде разкрито в съответната далаверка във фирмата даваща и заплата. (както сама си признава това) Самопризнанието в повечето случаи си личи иначе защо ще напуска при такива заможни работодатели като "БЕЛМОРАЛ ИНГ" ЕООД
Просто, ако искате да храните кучка за да ви мъсти и лае я наемете на работа, но не и плащайте по-дълго време и ще видите сеира на честното и скромно момиче пред себе си.
Повечето работодатели са преминали през офиса на "БЕЛМОРАЛ ИНГ" ЕООД за различни услуги и са доволни от тях - незабравайте това когато си търсите работа. Фирмата е доста продуктивна и едва ли ще се занимава с това което се опитвате да ни убедите без срам.
от честните служителки, които си получават още заплатите редовно.

Да, може и да сте били коректни, но времената се менят и то много бързо. Гледайте телевизията в страната.
Институции има, но те не функционират, а са само една химерна визия за вярващите в тях.
Правата са хубаво нещо, но са само на фантазия на бедния и страдащия, който се моли да бъде прав. Правото винаги е било на страната на финансово силния и е измислено в негова полза при създването му.
Добре, че сте напуснали и си търсите работа. Ако не бяхте напуснали нямаше как да има работа за други, които имат нужда от средства за разлика от Вас. Лоялността Ви във фирмата се доказва и отдавна е поставена под съмнение от управителите й. По Ваши съображения може и тук да исказвате явните си въображения за справедливост.
Пролетка Гочева незнам, как Ви е държала въобще повече от 10 дни, тъй като явно сте били доста голям борец за парите си. Тя не е от тези дето дава ей така, пък и прави впечатление за доста заможно състояние с няколко салона по-малко. Има доста връзки във всеки сектор на държавата, която не е от най-пъргавите при сигналите към нея. Такива като Вас я занимават с поредните сценарии всеки ден.
Една препоръка не си хабете нервите и времето за изгубени терзания, тъй като не се знае кой, кой е в играна на нерви...
УСПЕХ.

както е написала Биляна вече не съществува такава фирма,нови са собствениците на салоните,представлява ги адвокат Ангелов.ФИРМАТА ИМА ЗАДЪЛЖЕНИЯ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ СИ,КРАЙНО НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ,ЛЪЖИ И БЕЗПОЧВЕНИ ПРАЗНИ ДУМИ!!!НЕ СЪВЕТВАМ НИКОЙ ДА ИМА КАКВИТО И ДА Е ОТНОШЕНИЯ С ТЯХ!
Лично аз,ако мога да върна назад времето,щях да напусна още когато започнаха да затварят салоните в провинцията,още тогава стана ясно,че фирмата е със страшни задължения.
Сега като бивш служител все още чакам неизплатено задължение в немалък размер,но и новите,и старите собственици не поемат отговорността си,покриват се.Представляващият ги адвокат злоупотреби с търпението и толерантното ми отношение,постъпи меко казано непрофесионално,некоректно,несъответстващо на така изтъкваната от самия него професия и образование!
Ако това писмо попадне пред очите на някой от горепосочените,бих искала да Ви кажа само,че за тези близо 10месеца работа във Вашата фирма се нагледах на десетки недостойни постъпки,така че поне след края на взаимоотношенията ни можете да постъпите коректно като ми изплатите задължението,а не да се криете и да си прехвърляте отговорността!И НЕДЕЙТЕ ДА ЗАБРАВЯТЕ,ЧЕ ВСЕ ПАК ИМА И ИСТИТУЦИИ В ТАЗИ ДЪРЖАВА!!!
P.S.
ХОРА,ЗНАЙТЕ СИ ПРАВАТА И НЕ СЕ ОСТАВЯЙТЕ ДА ВИ РАЗИГРАВАТ И ДА ВИ СЕ ПОДИГРАВАТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ей, разбрахте ли новината - и ДАМОЛ е на БЕЛМОРАЛ ИНГ, тия какви обороти правят тук. Искайте си парите от ДАМОЛ и Но-ВЕЛОТО. Тия винаги имат пари, какви коли карат, а офиси навсякъде. Ходят си по почивки. Давайте да се побъркат.
Дайте идея тук, как да си вземем парите. Може да се обсъди доста добри варианти за да упеем. Салоните са им доста - ДАМОЛ, Сердика, София, Изток, Студенския, Манастирски ливади. Тука има според мене какво да се взима.
Ще чакам да обдъдим предложенията, защото научих че едни от Варна си взели парите по някакъв начин.

Билянке, много си зле.
Тия хора ни плащат всяка седмица не да си чатиш в нета и да злословиш по колежките си. От както си на работа(незнам, как те държаха толкова дълго), не си излизала от нета да пишеш за всяка колежка. Пък и отгоре на това после звъниш по телефона да ни информираш, кой какво пише...
Е, та това, ако не е лицемерие и подлост, какво е?
спука се да проверяваш, да се обаждаш на колежки-бивши и настоящи, а за работата въобще не те е еня.
ДА ти припомня, как от мързел те хванаха хемароиди и си тръгна от работа - дори не пита никой.
Дано някой те взема на работа с тия подли номера
от колежките ти

Добър ден,
може би не търсите проблема и във Вас.
Аз кандидатствах тези дни и познайте, какво се случи даже ми предплатиха 1200лв  за първите 2 месеца, пари на изгонените служителки за да се съглася да работя.
Много съм щастлива, че има и такива дето не правят обороти, а си чатят в нета. Хора колкото искате, даже работодателя ме покани на кафе в почивното врече, защото забеляза, колко се старая с клиентите.
Помислете, колко трудно е да си КОЗМЕТИК за 15 работни дни и колко е лесно да обикаляш по работодатели за да просиш работа...
ВИЕ сте много зле, че сте злоупотребили с такива печени хора.

успех безработни и гладуващи мишлета - ЦЪр, цър , църрр ...

Е, няма такава фирма вече, БЕЛМОРАЛ ИНГ ЕООД е с ново име КАНОНИКС ЕООД. Само това е новото, отношението към служителите е отвратотелно. Ще  бъдете лъгани с обещания от уж новите работодатели (тях никой не ги знае, представлява ги адвокат) и накрая ще работите без да Ви се заплати с аргумент като ниски обороти. Просо не си губете времето...

Никога не съм обръщала внимание на негативните мнения за даден работодател,докато сама не се убедя в това.Точно поради тази причина въпреки всичко прочетено (а то е доста) реших да започна...''Противно'' на очакванията ми всичко се оказа,не само вярно,но и много по-зле!!!След 1 месец обучение( които не се заплаща) реших да сложа край на този фарс!!!Един месец,в които се държаха буквално като маймуни с нас!Хора,НИКОГА не започвайте работа там,ако това не е последната Ви възможност!