Белморал ИНГ /img/frontend/nomap.png"

Белморал ИНГ

фирмата БЕЛ МОРАЛ или КАНОНИКС използва франчайз на NO+Vello,1 дали мачкат персонала,2 дали работят с кремове с изтекъл срок на годност,които персонала трябва да пробута,а ако не пробута..?3 доволни или разочаровани са бившите и настоящи служители,а погазват ли се поголовно правата им,4 дали нямат мениджър от типа 'без думи',5 дали някой знае броя на разочаровани служители от тази фирма,а процента им 100% ли е,6 поне един по желание авантюрист,който да е останал доволен като служител на тази фирмица,7 дали всеки,който е напуснал не черпи и в момента за това,че не е там,8 а някой опитва ли се да нарушава трудово правните отношения,9 а някой ще се подпише ли под документи,които са извън закона и дали няма да се замисли,че никой не е над закона и закона може да го потърси,10 а под някаква форма ощетява ли се държавата и дали има достатъчно хора ,които ще потвърдят,11 за коректността...тази дума там едва ли съществува

Аз съм си тавула за вкъщи и тия тука само се подвеждат с глупостите за Гочеви. Много са свестни горките от богати по-богати стават. Само пари пръскат по почивки и екскурзии.
Новината е че имат няколко нови магадзина и хотели.
Да са живи и здрави и да ни дават каквото си заслужаваме а писачите да си пишат имената та да не се налага да ги виждаме в фейса им.
Поздрави колежки от мен и успех за всички нас.

Леле оставете ги тези Гочеви на мира тях господ ги е наказал достатъчно всичко знаят че са луди и злобни които се е отървал от тях да черпи другите да стоят мирно като звънне телефона

Хехе, тук някой е за психиатриата в Курило.
Гочеви са си супер хора и едва ли някакви си симулантка тука ще се прави на умна. Тая сугурно грам си няма работа и си пише тука за слава да ни унижи всички служителки на Гочеви. Не е нужно да има седалище една фирма за да съществува някъде в света и да са доволни хорато от нея. Има много фирми без да има официолно представителство. Така е ДАМОЛ например има Мол но няма ДАМОЛ и други като НО - ВЕЛО също. Намери седалището на Но-вело и се жалвай там. Как всички са доволни само ти лъжицо умна истинсата ли си та правиш оценки. Да са живи и здрави Гочеви, колко си истинса ни е ясно на всички.
Каде работиш да дойдем да те видим що за истинка си? И колко работиш ни е ясно като пишеш тука за да не видим- ПОХВАЛИ от дека си?
Ако си свястна нема да говориш глупости за хората тука, а че застанеш да стачкуваш пред Народното събрание да те видим сите българи та да ти с радваме за смелоста ти.

хаха мили работодатели,които и да сте,но не ми се вярва да са сем.Гочеви!!!-Те може да са всякакви но не и толкова елементарни и прости хора.
Искам да попитам не ви ли е срам да пишете всички тези БЕЗУМИЦИ,като се представяте с нашите имена???????????????????????Страшно грозно е и ви прави още по жалки!!!
Повярвайте ми никоя от тези за които пишете и от чието име пишете не се и сеща отдавна за фирмата Белморал ИНГ.Изобщо вярвате ли си че е възможно някоя от нас да стои без работа,да трака с тенджери умираща от глад и да си мечтае да се върне на работа при хора без капчица морал и някакви човешки ценности като Вас!!!-не визирам сем.Гочеви!!!Факта че фирмата ви не съществува дефакто никъде и е с неизвестно седалище е достатъчен :)))))))))
 Свършете си поне работата и приключете документите на бившите си служители като хората,защото никой няма време интерес да се занимава с Вас господа (които и да сте вие,така и не пожелахте да ни се представите)
до хората които случаино или не попадат тук.Всички тези писания не са от бивши служителки!!!Те просто си пишат глупости и суперлативи за тях си,като се представят за нас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Като се замисля с моята руса коса излиза че Гачеви са доста лоялни че са ни търпяли да не ходим на работа и да си правим каквото поискаме в варна. Сигурна заплата редовно ни се плащаше и ни държаха дори в болнични да НЕ ИДВАМЕ на работа. Това са печини работодатели и да ви кажа колежки много сме грешали като не сме си пазили столовете и местата. Аз от седмици наред търся къде да ида да поработя и навсякъде заплата 400 - 500лв и се стои по цял ден прав 28 дни в месеца. Искам вече да си ме вземат пак гочеви на работа да си седя и да си чатя в нета по цял ден.
Не се явявам по делото защото вече почувствах моралния срам какво съм вършила и как се отнасях с тях докато ми даваха парите си. Приветсвам колежките от Бургас да си върнат оборота защото е доста непочтенно да се взимат незаконно парите на работодателя ни. Да поискат прошка и да се примирят с положението си на безработни.
Бъдете скромни и дръжте си на мястото което хич не лошо сравнение с другине места дето се лутам да питам за работа и да кандидатствам.
Верно ли се затварят маово салоните и в София?
Отговор е според мен буква Г/ на въпроса с Л....воза.

Колежки ето и моя въпрос - как се познава Л.а.й.н.о............ ВОЗ.?!?!
Отговор - А/ по стоповете;
              Б/ по марката;
              В/ по нивото на преносимост;
              Г/ по едрогабаритния товар.
    (за да откриете верния отговор си премерете НИВОТО и дайте своето вярно логическо обяснение за верния отговор) Ако случайно си посочите и имена лесно ще видим кой какво ниво има в главата си.
     Да са живи и здрави гочеви дето не претендират с ниво а с възможност да си искарваш хляба честно и почтенно в Дамол искам да ида защото моного си сътрудничихме докато бях в Сердика. Помагах им с какво ли не та даже им се разработи малко салона от нас с Десислава.
    Тия дето ви лъжат им кажете да се огледат в нужника за огледало и ще видят познайте какво?!?! Не едно Л....О, а ЦЕЛИ ТРИ съвсем еднакви.

Коректно си слагам името и от къде съм - малко село до софията. Сега да видя както твърде Десислава дали всеки един честен ще си сложи името тука с лъжливите си твърдения или ще си остане смърдящо Л......О в нужника. Всички ме познават и знаят как изглеждам - честна с добро име и честна както повечето колежки. И моето МНЕНИЕ е че ГОЧЕВИ са страшно печелифши и имат доста пари за да се излагат да не ви дадат това което твърдите тука. Имат доста бизнеси и Хотели кантора и заведения - имат и доста салони които не са затворени все още по тяхно желание. Може и да ги затворят за да се ориентират към друг по добър бизнес - ТОВА НАУЧИХ от срещата на Биляна с Гочева която се осъществила днес в канторана на Гочеви. Ще може да се работи вече като се увеличи работната заплата и ще кандидатстваме за длъжност камериерки-бармани-крупиета ( това е за човек с вазможностите на бобчо като добър филмов артист му свърши ролята) - рецепционист и други казала гочева ще измисли за да не стоим без работа.
Търсенето на работа хич не е лесна работа но вече са се спогодили Билянка и Гочева за едно добро място. Но да ви кажа като виждам тука лъжите си мисля че има служители които нямат шанс въобще дори за чистачки тъкато са на друго ниво с ценно в нужника време.

Да се искажа и моето положително мнение за фирмата на Белия мораториум - та значи имало служители с ниво. Как ви се струва това колежки?!?!?!
- НИВО имаше само Бобеното зърно които без мама и тате не правеше нищо, та той ни беше бригадир а никоя от нас не е била повече от служител. Всички сме били равни пред мораториума и не е имало величия с срам пред нас. но срамно е да се пишат такива неща за Гочеви като са ни давали хляба и водата и заплати корекни. Поддържам мнението на Ивелина която си е взела поука както мен и сега ще работя в Нова Загора. После ще изчакам да се освободи място в Дамол или някъде в покрайнините на совия или друг град. Не е зле да си работя в Сердика но там сега ще бъде по модерен търговски обект на Гочеви. Да са живи и здрави гочеви и техните честни служители.
Е какви мъдри мисли идват и в нужниците при росето споделете да си четем докато си почиваме в работното време. Чертайте си имената поне за да кажем и на други работодетели да четат тука какви сте величия и да ви вдигат запплатите ако не се страхуват от нуждите ви и уканията ви колежки. Да сме добри към работодателя Гочев и Гчева.
Кажете новини за Росето що не ходи да си търси парите и Валето основава партия против Белия мораториум на площада била фен и тракала с тигана дайте леб----дайте леб. Други пък станали Козметици на феодална основа та вече им викали синьорита докато минавали клиентите в нужника на господарите си.
Друго понаучих че Биляна също е ходила при гочеви да иска работа поради липса на храна и бензин в смартточката си. Ето и мъжа и не я иска да му досажда в къщи та се смилили да я приемат да посещава кантората за известно време дато сване нещо. Пише ми често но нещата не се случват явно бързо важното че си имаме кой да помолим
Сетих се още нещо -не е лошо да включим в нужника и бобчо но той е голяма работа вече работи като работник в Нова телевизя в филм с роберт денико и славичето на баба. Гледах как изпълнява ролатя на тропащото ми в нужника сарказъм на орфей и неговата компания. Доста добре взима сигурно така е като са го уредили мама и тате.
Ще се радвам колежки да чета новините за смелите да си покажат имената и телефоните тука за да се познае истината.
А па колежките от пловдив вече се наточват към кантората и те ме питаха как да стигнат до нея. Дано Биляна не им искаже верния път.
Да си отговорим на следните въпроси - 1 Защо седят някой в нужника и си крият имената тук - 2 Защо се опитват с лъжи да ни убедят колко лоши са работодателите Гочеви - 3 Защо въобще си губят толкова златното време тука като те печелят в нужника сигурно доста по добре от колкото им се е плащааало за 15 дни плус бонисите - 4 Защо не започнат да показват някакви документи тук за достоверност на ЛЪЖИТЕ СИ и доносите които поднасят от нужника си - 5 дали поне едно дело ще покажат тук та и ние да сме запознати с процедурата по фалшивите им тези.
Ще се радвам да видя лъжовните им поредни глупости от нужника срещу Гоеви и МОРАТОРИУМА дето са яли хлебецо.
Колежки скоро ще станам отново колежки в защита на работодателя си.
ДЕСИСЛАВА - БИЛЯНА - ИВЕЛИНА и може още приятелки да докараме за да работим честно за нашия велик работодател ГОЧЕВКОРЕКТНИИ.
Честно да ви споделя без пари не се живее но това е стара ИСТИНА сравнение с лъжите тука на някакви си възвишени персони дето си ги знаем как се отнасяха с работата по нужника.

Твърдя че "НАНА" не е наш служител а собствен ентусиаз които се възвеличава и мисля за фактор в фирма БЕЛМОЛАЛИТЕТ. Но лесно се вижда испускане не нерви и явна злоба към честните служители. Лъжи колкото искате и сигурно е една от лъжите публикувани тук. Не е лошо да се легитимира за да сме на ясно с отношението и към фирмата честно и почтенно както правят повечето служители с честни имена а не с анонимки дето да скрият лъжите им. ако може да си помести и телефон за бърз достъп до съответния честен коментар. Коректо е да видим името на служителя НАНА. Нямаме такъв служител нито преди нито сега. ако той си мисли че е служител да си публикува трудовия договор с фирмата за която лъже за да е ясна и видима собствената му лъжа. Ако не го пусне ясно е че си губи времето и неговото ценно време се прекарва в нужника с явни миризми ясни за всички. Така по този скромен начин ще се отсея лъжите и лъжците от честните служители.
Препоръка: не си губете времето тук а си стойте в нужниците и свиквайте там с мъдрите си идеали и уползотворявайте глада си.
Да са живи и здрави Гочеви, да ни хранят по -дълго и да се затворят лъжците в нужниците та да си набяват авторитет поне да си напишат имената на стените на нужника поне предлагам за слава на лъжата си.