Централен Кооперативен Съюз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул Г.С. Раковски 99&markers=София,ул Г.С. Раковски 99

Централен Кооперативен Съюз

Искам официално да се извиня на ЦКС, и председателя Петър Стефанов за прибързаните си действия дължащи се на емоционална и необмислена реакция, и официално оттеглам всичко казано в публикацията, си, признавайки грешката си да напиша необмислени неща.

Уважаеми, Г-н Стефанов, Моля да бъда извинен за емоционалната си и необмислена постъпка, и поемам ангажимента, това да не се повтаря.

Поздрави:
Кристиян Александров

Председателят Петър Стефанов, умишлено държи цеиля си персонал ниско платени, и при мизерни условия на труд, а парите които се печелят, се източват към Сина му Иван Стефанов, чрез фирми на сина му Ideo Group и IPS7. Практиката за поръчки е порочна, и изискванията се поставят от Петър Стефанов, така че само Ideo Group или IPS7 да могат да отговорят. можете да намерите много детайли които описват връзките между ЦКС, Ideo Group и IPS7 в Биволь, както и общите лица които свързват трите компании също са описани в Биволь.

Кооперативна благодарност за лоялност. Бях уволнен без предизведстие, за това че станах да защитя ЦКС и за това че показах лоялност към ЦКС. Управлението на ЦКС под ръководството на Петър Стефанов е некомпетентно, и много хора напускат, защото не вярват в него и в управлението му. Петър Стефанов, просто си търсеше някой да му е виновен, той не търсеше кой наистина виновен, и не искаше да стигне до истината и до дъното на нещата. ЦКС е работодател с постоянно текучество, на напуснали и разочаровани, това значи че не е добро място за кандидатстване, за работа. Не си прахосвайте таланта и потенцияла, на място което не ви заслужава.

Здравейте ,искам да попитам :
Понеже минах на няколко интервюта за работа в цкс като ай ти ,какво мислите за тази позиция и какво бихте ме посъветвали?

Ужасни магазини с много високи цени и лоши стоки. Въпросната Бойка Добрева е една от най-лицемерните и без всякакви компетенции селянка. Не си губете времето и нервите да работите в тази отдавна остаряла структура.

Работих в супермаркет КООП. Няма такъв лошо управляван магазин пълно с прости шефове начело с Бойка Добрева безпомощни.некадърни. неразбиращи нищо от маркетинг и мениджмънт.Работниците малко на брой с минимална заплата работят до припадък дори полагат извънреден труд без да им се заплаща или обещетява.Работи се извънредно и когато имат празенства които са всеки месец за техните деца.Идваха хора за кратко време и си тръгваха.Няма прозрачно заплащане и условия на труд
Не започвайте работа в супермаркет КООП спестети си нерви усилия и безплатен тежък труд.

Отидох да пазарувам в КООП СУПЕРМАРКЕТ защото имам ваучери.Посрещнаха ни с крясъците на една ниска на ръст жена Разбрахме после от служител че е шеф им и се казва Христина.Не знам дали трябва да се толерира такова поведение спрямо служителите но спрямо клиентите дошли да пазаруват твърдо не. Крайно време е да си обучават продавачите следствие бъдещи шефове.Текучесвото е много голямо

Аланголо в Старото ЦКС от Комунизма още са Стари Комуняги

Там трябва да си Препоръчан не си губете времето за там

Председателят те вика на интервю и ти казва:

Аз теб не те познавам, сега е криза и ние нямаме излишни разходи да даваме пари на вятъра

Не те знам каква ще я забъркаш?

Сами си правете изводите какви работодатели са?

В Супермаркета КООП до там са стигнали с техните простотии и некадърност че са назначили една подмазвачка интригатнка и клюкарка Ася Павлова смотана касиерка за зам.шев Просто хората около магазина и пазаруват в него нямат думи.

Работата в Хипермаркет КООП поскоро Супермаркет КООП е пълна трагедия.Няма такава тъпа фирма с тъп шев (бивш касиер) със средно образование неразбиращ нищо от търговия или от друго.Не се спазва кодекса на труда.Магазина се ръководи дистанционо от вкъщи. Води се болен гледа през камерите и казва какво да се прави.Работиш с хепатитно болни хора което се крие да не се разбере.Ромите които работят в магазина се ползват с някаква защита и привилеги нищо че са мързеливи и постояно взимат болнични или отпуски.Текучеството е голямо.Вършиш работа постояно за която не си назначен.Рискуваш здравето си понякога.Уж търсят хора на мястото на напусналите ама гладат да не намерят.