Интрама Инвест ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Интрама Инвест ЕООД

Най долните коле са в поддръжката. Има един Кольо пумака. Жоро лизача и радо свирката, а тяхния началник е пълно Димитровградскои джендърче

Стандартно място за работа. Работиш си - плащат ти! Всички тука дошли с големите изисквания - като искате милиони - има университети има банки за кредити за бизнес - никой не ви връзва.

Компанията е добра, учат те на занаят, работиш си няма проблеми, получаваш си запалта и висичко си е наред. В Пловдив такъв е стандарта, поне плащат на време!

В тази измислена фирма няма никакъв ред.Подръжката на чело с човек които не може говори български ,цари пълно безхаберие ,другите колеги начело с кольо , иван и радо са(некадърници които си мислят че всичко разбира,но всъщотото време са пълна 0)

Доста лошо място за работа. Лоши условия на труд, интриги, обиди, селения са само малка част от определенията, който характеризират тази фирма. Лошо заплащане, без актуализация. Качеството на продуктите им също е под всякаква критика. Фолиото ту няма да се залепя, ту няма да е прозрачно, ту ще е на ивици и тн. Машините им уж немски, италиански, испански, а се повреждат по-често от китайски.
Но тази фирма е подходяща за хора, който са некадърни, некомпетентни, без желание и амбиция за развитие. Там най-добре се чувстват тези, който гледат да набедят и оплюят някой свой колега, но това се толерира изключително много от мениджмънта.
Та моят съвет е ако не можете да се реализирате никъде другаде и сте решили да се пробвате там, кажете на интервюто много висока заплата за да не съжалявате после много. Ако Ви наемат добре, ако ли не, повярвайте ми още по-добре за Вас.

Съгласен с негативните коментари досега. Баш шефовете си нямат и представа за действията на началниците в Пловдив. А и не ги интересува май. За тях работниците са само роби...дори минават покрай тях и не ги отразяват. Някой спомена, че производствения директор дори е напуснал. Че кой уважаващ себе си човек ще стои да работи с невежи простаци, единия от които дори го сложиха на негово место. Има приказка " дай на простака власт и му гледай сеира". Та, ако искате да ви унижават и навикват и да не смеете да надигнете глава, то веднага започвайте работа там. Заплатите...по-малки от другите производствени предприятия в областта. Иначе са редовни.Но пък се тупат, че плащат много. И най- важното не ги интересува качеството. Само интригите. Кой спомена, че човекът бил Джамбазов. Той е всичко друго не и Човек. Става за работник, да. Но пък има доста по- кадърни от него от работниците. Абе, който желае нека се пробва. Така или иначе има голямо текучество.

Голяма фирма,но слаба,та слаба организзация - преди всичко заради старчески (на собственика Божилов) и интригантски (на несменяемата ХР-директорка Тинева) напъни да се контролират хората. Заплатки нелоши (ама си седиш на тях поне 5-6 години, не чакайте чудеса с актуализация всяка година), извозване на служителите с коли (че фирмата е извън София, ядец), некоя и друга парична подавка през годината, служебни дрехи.В общи линии може и да не се напъваш, пари взимаш, то повечето във фирмата са така. Абе вей се немско знаме отпред, да е лъскаво и западно. Минава време, за да се усетиш, че нещо е тотално ама генерално сбъркано.. невротични колеги и колежки, ежедневни спорове кой за какво отговаря (май никой за нищо), спускат се отгоре едни соц-задачи, или пък правила на принципа думам ти щерко, сещай се снахо, ама никой не се сеща и става лошо, че това изнервя мениджерите и сещате се, пак невротична ситуация. Всеки ден се търси виновник за нещо,и послее се провежда разследване както си трябва,и така си запълват времето доста хора без работа. Общо взето, за някоя и друга година в биографийката и почти сигурната заплатка си струва да ядеш ла..ната, но си посмачкайте самоуважението,щото с него някой нячалник ще си избърше д..то

Предходния коментар ви уверявам че е истина! Аз съм бивш служител на интрама. Пиша я с малки букви, защото за мен това адски несигурна, не коректна фирма с шефове, които грам уважение нямат. В един цех са поне 6 началника, които не знаят какво правят и бъркат само производствения процес с изключение на г-н Джамбазов, който си извоюва позицията и е единствения човек в фирмата. Когато стане нещо си измиват ръцете с вас. Дори хигенистките си имат началничка. Печатния сектор е под всяка критика! С производствен подъл началник на който изобщо не му е там мястото по думи на колеги. Не се разделят с работници нормално. Винаги интригата е на ниво! Моя съвет е да не се лъжете и губите времето! Първото впечатление като влезеш в фирмата е едно, но дефакто е друго яче. Търсете друга фирма, но не тази... Дори шефа и не бих казал че е шеф. Дори високопоставен служител напусна, защото със сигурност не е искал да играе по техните игрички. Много хора ще реагират негативно на коментарът ми, но рано или късно ще разберат че съм прав! Не гледайте немското знаме... Само като дойдат немците или проверка всичко се строява. Иначе е пълна скръб!!!!!

Това е фирма, без елементарна подредба и структура. Няма отговорни хора и мениджъри, нито идея и цели... Правила дори и да има ги спазват само заблудените, а после напускат обидени. Няма никакво значение, кой каква дейност извършва, важното е между служителите да има интриги и конфликти, защото ръководството е на принципа "разделяй и владей". Ръководството няма признателност и уважение, каквото и да направиш и допринесеш, всеки напуснал е определян, като паразит седял на заплата в Интрама. На работа в тази фирма останаха само безпереспективни хора, без претенции и цели, искащите и можещите са репресирани, обвинявани, грешни и гонени. Жалко за поредната измамна схема на БГ територия - едни пари изтичат, към Германия...

Колега, там специалиста маркетинг изпълнява и хамалска дейност, затова им е по-трудно да намерят балък за тази позиция.

Не знам за сервизните, но от една година търсят специалист маркетинг.

Толкова ли никой не се вързва?