Банкя палас оод /img/frontend/nomap.png"

Банкя палас оод

Охраната и рецепционистите въртят далавери с нощувките.НЕ НИ ДАДОХА ФАКТУРА,а чичкото-охранител с прическа като лего-човече даже се развика и ни изгони

Хе хе явно нищо не се е променило. Нагли, прости и много некомпетентни помиярчета. Помиярите обаче си имали и „собственичка“ закрилница.
Отчаяното положение в кухнята е изградено някаква набутана в малка стаичка, дърта скучубра Анна или Ангелина. Не се надявайте на храна.
„Парите са много болезнена тема тука.“- както спомена един колега. Цяла заплата така и не взех.
Първите дни когато почнах дъртият барман и един от охраната опитаха да ме натопят за кражба за някакви бутилки. Случаят беше потулен неуспешно.

Целият този „цирк“ се подържа от разглезената и нищо-неможещата Баткова.
Не препоръчвам.

Здравейте! В момента има обявена свободна позиция за рецепционист. Дали някой може да ми кажете нещо повече за работата, условията и заплащането. Заслужава ли си, малко се наплаших от коментарите

Много напрегната работа, изпълняваш много длъжности, а не ти плащат и за една от тях както трябва.

Положението е трагично!

бих искала и аз да изразя мнение относно работата във въпросния хотел, а и изобщо за хотела като цяло. Наистина ако става въпрос за материална база, обстановката е горе-долу приятна ... да не говорим само за това, че хотелът се дели на стара и нова част т.е. стандартна и лукс. Цените са като на четиризвезден хотел, но не отговаря. Непрекъснато се правят икономий, не само от персонал, но и от отпление, та ако решите да посетите хотела през зимните месеци си вземете много дебели дрехи, защото на рецепцията на хотела колегите ще ви дадът духалка, под предтекст, че има проблем с отоплението. Иначе персоналът се сменя непрекъснато, защото обсатовката е страшно напрегната, не защото в повечето случай липсва комуникация между звената, но и от това, че за Управител на хотела е назначена една пълна некадърница с няколко месеца трудов стаж през целия и живот. Та въпросната дама, която се проявява като много можеща и знаеща, като стане малко по - напечено си плюе на петите абсолютно винаги, а се води и старши администратор. Заплащането е под всякаква критика, като освен това доста често се налага да заместваш и колеги от други звена като например СПА рецепция и т.н. Ако все пак някой се престраши и започне работа там, му пожелавам много късмет,  ще му е нужен.

тъй като бях набедена за едно от мненията, реших и аз да се изкажа. Като работно място е напрегнато, не отричам, но всичко зависи от самият теб, до колко ще допуснеш някой да ти се качва на главата или да се носят слухове за теб и разни интриги - това са неща, които ги има навсякъде. След като работих в хотела 2 години мога да кажа, че продължавам напред, знаейки че мога да постигна много, мога да върша много неща, мога да издържам на натоварване и напрежение, станах много по-силна! Мога да кажа, че ходех на робата с удоволствие, благодарение на част от колегите ми и защото динамичната работа с клиенти много ми допадаше. Хотелът не е идеалното място за работа, но е добър старт в кариерата - отваря ти очите за доста работи. Не е лесно, не е работа-мечта, но не съжалявам за нищо, което ми се е случило там. Освен тава там срещнах много приятели и уникални личности на които се възхищавам и до днес. Но както навсякъде си има особняци и двуличници. Нормално... Успех на всички колеги и настоящи и бъдещи!

Здравейте,на всички заинтересовани да добият представа за ''картинката'' х-л Банкя Палас.
Колегата от отдел рецепция е прав като цяло,има доста неща от управленчески характер които не са както трябва,но така е навсякъде.Нещата са поставени на основа ''наш човек'' що се отнася до управленческите постове в хотела,всички останали кадри от другите звена се маниполират и използват спрямо ситуацията и моментното състояние(работен дефицит) било то на клиенто поток или работна сила.Издаването на 'устни'заповеди е порочната практика на упражняващите управителска дейнос които рефлектират в отношенията между колеги в звената,които в последствие прерастват в конфликти или в невъзможност за сработване.За времето през което работех,минаха не много,но достатъчно на брой персонал във всички звена и се забеляза че хората с перспектива в своята област и бих казал професионалисти не се задържат като цяло изключение правят онези които имат субективизми като учене;години;и местоположение на работното място!Лошия климат е повлиян и от толерирането на дадени персонажи от звената което се изразява в това,че те си позволяват да се държат ценично даже 'анархично'спрямо свойте колеги или подчинени!Иначе както отбеляза колегата,местоположението и материалната база е добра.С малки изключения като категоризация е завишено нивото.За заплатите е въпрос на спазарване(поне така беше)че имаше разминаване в дадени периоди ДА но като цяло нямаше забавяне,но факт е и това че добри заплати се дават на хора,които са носени от свойте колеги на гърбовете си.Хотела не е за хора със слаби нерви и чувство за морал но за трупане на ''ценен'' опит е идеален.Благодаря за което! :)Успех на всички които обичат цирка,номерата са хубави :) може пък програмата да ви хареса.

Ако искате да ви управлява поставено лице, което не може да си върши работата изобщо и неможе да вземе нито едно решение без ГМ-а това е вашето място. тук ще ви изцедят от рябота, ще подпишете договор, който няма да се изпълнява от работодателя, в него дори е упоменато, че осигуряват транспорт от и до хотела - пълна измама. заплащането е под всякаква критика. за последният ми месец имах изработени 215 часа, преобладаващи нощен труд, за които получих 385 лв. подигравка. обяснението беше, че имало момиче на обучение и затова парите са толкова, което няма никаква логика. обучението не се заплаща. храни и напитки се плащат с намаление, а не като по другите хотели - безплатна консумация за работещите. атмосфирата е инфарктна, адски напрегната, непоносима. голяма част от колегите не са цветя за мирисане, но така е навсякъде. хотелът разполага с голяма база, има потенциал за развитие, но явно на собствениците не им се занимава. Управителката - хотелска част - не бих я наела и за продавачка на сергия на женския пазар, адската позъорка и подмазвачка и лъжла и...уникален дебил..но има необходимите познанства. който се е засилил към Банкя Палас да очаква кофти отношение към персонала, и незачитане на правата, изплащане на заплатата на части от по 100 лв., некоректно осигуряване. Основното правило там е, че няма незаменими хора, и все ще се намер някой адски закъсал, който да върши и твоята работа, и тази на камериерката, и тази на спасителите на басейна и същевременно да бъде и кинезитерапевт... ПАРОДИЯ!