Pizza Hut / Пица Хът /img/frontend/nomap.png"

Pizza Hut / Пица Хът

Наистина закъсняват с парите!!!

аз съм бивш служител и мога да кажа че е много гадно не дават парите навреме персонала прави всичко мие кенефите особено ако има някаква проверка абе гадно е и плащат много малко

Заплатите наистина закъсняват и наистина не ти дават никакъв документ , с който да разбереш колко и за какво ти се заплаща!!Хигиената от страна на персонала е отлична,но заведение над 10 години,колкото й да се търка....Персонала чисти кенефи,мие пода и тавана, а дори се работи и на бара от 9 до 24-01 часа,което не ти се заплаща....

МОля, да не се обиждат ............ Не може така поголовно. Всеки си пази интересите, без значение на вида. Нямате си представа колко други заведения са имали котки и хлебарки. А относно неплащането, мислех си че поне като добра марка и скъпо, там е и качествено. Има ли друг на това мнение (или на друго)?

От ......... какво очакваш. Алчи и продажни души

При получаване на заплата не дават фишове, не се разписваш на ведомост, така че неможеш да видиш колко и за какво ти плащат, при поискване на такива ти казват, че всичко са ти платили, а другото не е твоя работа.
Хигиената е под всякаква критика, хлебарките се разхождат навсякъде.
За проверки от ХИ винаги се знае предварително и часове преди проверката се чисти като за световно, сменят се етикети на хранителните продукти с актуални такива.
Персонала се наказва с глоби веднага и за най-малкия пропуск, но заплатите не се плащат редовно и навреме.