Pizza Hut / Пица Хът /img/frontend/nomap.png"

Pizza Hut / Пица Хът

Положението в тази фирма просто е трагично. Не са плащани  заплати от месец май - сега е септември. Отделно с тези 15 часови смени......

Много бажят парите, с 2 месеца. Няма бъдеще в тази фирма, не си губете времето там .
Моите уважения към Тренчев , но той не знае как да развива фирмата и скоро тя ще даде фира .

С приятеля ми сме работили навън и сме се научили да не броим парите на другите а да гледаме да си изкараме наште като си вършим работата. Ама това тук е рядкост. А за парите си прав, гадно е , ама така е навсякъде сега. Аз проверих на три места, които още не са затворили и реших по-добре да почакам за пари щом е сигурно че ще дойдат, отколкото да ме изхвърлят от днес за утре в неплатен отпуск или да затворят за лятото, или да свалят заплатите със задна дата. Май не си проверил какво се случва по ресторантите в София.
След съм две лета в Америка видях как в кризата оцеляха само големите марки. И в българия ще стане така, вервай ми...

Един приател ми каза че има свободна място в един от ресторантите им и разпитах много подробно за условията, че вече съм се парила. Както разбрах, ако им играеш по правилата, нямаш праблеми с шефовете и с удръжки. Последните месеци бавели заплатите с месец, месец и нещо, но винаги ги плащали и не са ги намалявали и не са пускали хора в неплатен отпуск както при нас. Не знам за вас, аз ще се пробвам при тях.

Здравейте приятели.Ако някой от вас се колебае дали да започне работа в pizza hut и чете това бих го посъветвал да не започва,защото го чака голям глад.Половината колеги тук страдаме от недохранване и недоимъка ни мори.Нямаме пари и затъваме в дългове и вече мислим да тръгнем по контейнерите.Тренчев и Еленко нищо не казват а ние мрем от глад и гаснем.Бог да ни закриля.

ve4e kolko vreme bavqt parite,ako 4etete tva uvajaemi priqteli ne se podlagvaite da po4vate rabota v pizza hut tq e pred falit
v meseca po edin pat davat pari i to samo na tezi koito primerno sa bili v saotvetniqt den na rabota kogato sa re6ili da davat,a na drugite i zob6to ne gi interesuva,koi v otpuska koi v predizvestie za napuskane nema pari,moga samo da vi kaja 4e po golqmata 4ast ot personala sme naeli advokat i podgotvqme delo za da gi sadim

Заплатите се бавят много никои ме ти дава обяснение за какво сати удържани и за какво са те глобили.За уважение дори не можем и да говорим, няма такова .Никой не го интересува за какво напускат хората какви са им проблемите ,когатоги питаш дали ще дават при отговора и е евентуално утре или ще ти звана по късно да кажа и до там телефоните им се изключват по късно или просто не вдигат.

работила съм в пицарията и както мога да кажа хубави така и мога да кажа лоши неща,за парите това си е чиста истина и кой каквото и да си говори всеки за пари работи.Отношението на шефовете е на средно ниво,зависи и все пак от качвството на рботата ти.Единственото което не ми допада на мен е липсата на развитие и факта ,че за тях незаменими хора няма.Позволиха си да загубят много качествена работна ръка, само заради тъпите пари....жалко е че допускат такива неща....

Абе вие какво си въобразявате, кризата не е измислена и всички са пострадали, има фирми, където с месеци им бавят заплатите и без криза, аз затова дойдох в пица Хът и още ме яд че напуснах, че където съм сега те юркат за нищо и съвсем са озлобели напоследък че няма работа - ама нещо си изпуснах нервите в пицата пред мениджъра че ми се правеше на важен.... То като свикнеш на редовни пари после и ден закъснение ти се вижда много... Пробвай другаде и гледай да се държиш езика зад зъбите там ако намериш нещо свястно. Пица Хът си е марка и каквото и да става, работа ще имат, а шефовете им си имат пари и без ресторантите, така че не ти бъркат в джоба, не се нерви, всичко ще се оправи...

Здрасти,
работил съм в Хът през 2005г. за 4 месеца и може би нямаше да напусна ако не ми тряяше 6.00 успех в Софийския, за да се прехвърля. Не казвам, че мястото е перфектно, но пък ме научи на доста неща като и определено ме дисциплинира.
Едно от готините неща е че си имаш всеки месец CHAMPS, които ти правят проверка на обслужването и ако наистина си вършиш работата после ти е х3а като си видиш резултата :)))
Кинтите наистина ги бавят...ще платим утре...утре казват утре..и накрая остава за др седмица...
Иначе средата е перфектна..супер много съм се забавлявал, а никъде другаде не съм ял толкова много храна на такива цени!!! Може би само в USA, но пък там не давах никакви :))))
Пица, която в салона преди 4 години струваше 4,50 на мене ми излизаше 60ст някъде :) Нямам думи просто :)) За 4 месеца се наядох на пици и какви ли не манджи в най-яката пицарийка :) Пица Хът :Р - на Дондуков :Р