Пица КАЛИ /img/frontend/nomap.png"

Пица КАЛИ

Аз работя във фирмата от 2 години и 4 месеца и всичко е съвсем нормално .Получавам заплатата си на време отношението към мен и другите колеги е нормално . Какво е било преди не знам и няма как да коментирам . Колежката готвачка всеки месец взима по 4/5 пъти аванс аз лично такова нещо но на друго място не съм виждала ....
Всеки има глава на раменете да си прави сам изводите :)

Няма такава простотия постоянно се търси персонал-готвачи, пицари,бармани,сервитьорkи.Никога не си получаваш цялата заплата.Затова и доста напускат и се пускат обяви ,но с различни имена на фирмите.Така че ако веднъж сте разбрали за една фирма ,че е некоректна другият път e с друга но пак за същата пицария.Работи се по 14 часа ПОНЕ,ако има много работа и забавиш малко поръчката глоба 20 лева.Нено постоянно взема нещо от кухнята което при ревизия не излиза.Постоянно се вика по персонала.Когато дойде време за заплати си измислят разни глоби за да не си вземеш заработеното.За процента няма да говоря защото всеки път се измисля начин за да не го вземем независимо колко оборот сме направили.АКО СTЕ МАЗОХИСТИ това е вашето място,те постоянно търсят персонал.

Съжалявам аз съм бивш служител,и Кали на Красно Село Беше една но сега е съвсем различно да до преди две години кошмар но в момента всичко е ок.и мога да кажа само 1 ако си вършиш работата и зъдалженията като хората никой няма да те глоби или да ти прави проблем!!!Но явно последните коментари са от хората който ден да мине друг да дойде да се сърдят на себеси!!!

Другата седмица напускам този кошмар.Работя в пицарията на Красно село.По големи измамници не съм виждал през живота си.Чудят се какво да измислят ,как да те глобят за да не си вземеш цялата заплата.

Това е една доста жалка фирма. Трима шефа, нито един от тях не знае, защо е там. Работят нещо си и смятат, че са професионалисти. Лъжат с заплати и осигуровки.Работиш по 14 часа,отношението е като към роби,глобяват за щяло и нещяло по 20 лева,бавят заплати.

Моля някой да помогне и да каже имат ли нещо общо пица Кали1 и пица Кали2, и ако имат един и същи собственик ли ги държи и ако да как се казва? Също така какво е отношението на собственика към служителите и как е заплащането? Благодаря предварително.

Работил съм там като пицар повече от 3 години и не споделям мнението на някои колеги .Написаното е абсурдно но това изопщо не ме очудва защото е пълно с колеги СЕРВИТЬОРИ на които очакването е да взимат по 100 лева на ден бакшиш и когато това не се случва клиентите стават клошари шефовете селяни и т.н. Към мен и колегите с които съм бил близък всичко което ни е обещано е било спазено както за пари така и за всичко останало.На тази база аз и повечето нормални и разумни хора сме останали доволни.Това че управителите и собствениците са малко по-взискателни е факт на мен лично това не ми е пречило.Нямаше да пиша тук но случаино попаднах на тези коментари и буквално бях като одарен с мокар парцал.Явно час от хората не знаята къде се намират.....

Специално за пицарията на бул. Ботев.
На кратко НЕ искате да работите там освен ако не сте много закъсал/а.
Имате повече управители от колкото колеги сервитьори.
Там е толкова зле като условия че дори циганките миячки и чистачки не се задържат, за това от време дори на управителите им се налага да чистят тоялетни защото им е много акъла и на тях.
Старшия сервитьор който е там от години и е напускал и се връшал постоянно, ще ви счупи нервите. Това е човек с който работа не може да се върши. Такива концепции като екип и синхрон не са му в галактиката. Ако се захванете си отстоявайте своето иначе само ще ви наглее и прецаква. Или страдат сервитьорите или страдат клиентите средно положение няма обикновено при тях. Човека е сравнително негативен а стреса тече с реки от него. Което е разбираемо до някъде, след като има нови колеги непрестанно от години. Ако сте в бранша и следите джобс бг тези хора от години не могат да си намерят персонал, все едно ще им гръмнат главите ако направят нещо по въпроса.
Но това си го виждате от пръв поглед. Умниците още са с рекламно табло на на каменица като долнопробните кръчмета. И ако не гледаш внимателно може и да не разбереш че има заведение там. По скоро е дупка в стената от колкото нещо което можеш да видиш от улицата. То ако във видимостта не си инвестираш във какво.
Готвачите им са толкова напрегнати че имаш чувството че ще ти умрат в краката всеки път като ти подават чиния. Което естествено им се отразява на работата и елиминира дори шанса клиентите да ви оставят дори мижавите си стотинки които и без това обикновено прибират лакомо.
Плащат точно, но оставаше и мижавите ти пари изкарвани до посред нощите да ти бавят.
Събират се най-нежеланите клиенти от квартала защото обикновено са закъсали за мижавата отстъпка която им дават. Сиреч при вас обикновено ще идват хора които се хранят безобразно защото не се чустват на публично място а се едно са си вкъщи и основната им презумция да идват а да пестят стотинки. Заведението почти няма начини да привлича други.
Както каза предишния човек, там не си сервитьор а ратай и по-зле.
Общото развитие на заведението е че плува в канализациятя - още не е потънало защото на близо няма конкурентно заведение от този ценови диапазон.

Аз все още работя тук,никога не ми е забавена заплатата,има ред и дисциплина която ако спазваш нямаш никакъв проблем,а и колегите ти мислят само за работа и така ти е по-лесно.Отношението към мен винаги е било нормално.

Заведението е хубаво от гледна точка на клиент, но като работник не го препоръчвам на никого.
1. Отношението на шефа е като към ратай (все едно си му длъжен за нещо).
2. Заплащането е под всякаква критика, като се има впредвид и работното време.
3. Има и случай с агресивно поведение към работниците (както казах по-горе , все едно е майка ти и баща ти - дори и те не биха си позволили такива грубости).
4. Глобяват персонала за абсолютни глупости, ако можеше и за без пари да им работиш щеше да е най-добре, но отношението им към теб ще си остане същото (крайно негативно).
5. Изобщо не се стремят да запазят добрия персонал ( дори и да си най-добрият и да даваш всичко от себе си, това не значи, че няма да те накарат да напуснеш).
от всичко написано по-горе най-гадното е отношението им към теб,буквално все едно си най-големия мизерник на земята и си отишъл да ореш на нивата на царчето за комат хляб.
Не препоръчвам на никого да работи там, а за клиентите - струва ли си да пълните гушата на такива мизерници.

И ако някой от шефовете чете това нека се замисли за добрата реклама, която правят всички които са работили там и дали си струва да са такива мизерници спрямо хората, които им изкарват парите..
Ами това е, в крайна сметка всеки сам си решава....