Г Георгиев Инвест- Георги Георгиев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Овча купел, Квартал ОВЧА КУПЕЛ 1, АНАСТАСИЯ, бл. 514, вх. Б, ет. 8, ап. 51&markers=София, Овча купел, Квартал ОВЧА КУПЕЛ 1, АНАСТАСИЯ, бл. 514, вх. Б, ет. 8, ап. 51

Г Георгиев Инвест- Георги Георгиев ЕТ

2 точки от 1 мнение

На всички, които искат да кандидатстват за работа в тази фирма ,мога да им кажа само едно - За Бога, братя, недейте!
Тук цари такова безредие и анархия, че ще ви се завие свят! Всеки е началник и разбира от всичко. Работата за една смяна е за 10 човека, а в действителност се дава само на двама - трима и се очаква от тях да сътворят чудеса! Ако не са магьосници едва ли ще успеят, ако пък не успеят ги чака строго мъмрене от страна на ръководството.
Просто нямам думи за организацията на работата и за компетенцията на ръководния състав! Простотия до шия!