Orsay / "О - Фешън" ООД /img/frontend/nomap.png"

Orsay / "О - Фешън" ООД

Големи изисквания, много работа, постоянно недоволство, лошо отношение и лошо заплащане, направо подигравка с труда на момичетата. Това е положението в магазин Orsay. Отначало те хвалят и предупреждават всички да се държат добре с теб, за да не напуснеш като разбереш реално колко ще ти плащат. След няколко месеца колкото и да се стараеш, все ще е малко. Плащат ти 540лв по сметка и после си правят каквото си решат с бонусите. Ти ще си виновен, че няма работа, съответно ще имаш малък бонус.Шефката е информирана от колежка за всяка твоя казана дума или действие. Ако нещо не й хареса, веднага ти намаля бонуса с 50-100лв и се оправдава с недостигнат таргет. Стоиш на крак по 11 часа на ден, имаш 1час почивка, която не е желателно да ползваш, ако има работа. Постоянно трябва да вършиш нещо, за да виждат клиентите, че има движение в магазина. Ако постоиш на едно място повече от 5 минути почват да те гледат на криво, ако искаш да излезеш почивка, за да хапнеш, пак ти се цупят. Ако има хора в магазина и до тоалетната не трябва да ходиш. Ако се разболееш няма да ти откажат да те пуснат болничен, но шефката ти обяснява, че тя дори и болна пак е на работа. И всичко това за 600-700лв.

Здравейте, искам да изкажа мнение относно работата в магазин Орсей, ако някой има желание да работи там трябва да знае, че няма право да сяда изобщо по време на работа, тоест около 10 ч само на крак, заплатата не е това което представят по време на интервюто, като ( на мен лично ми казаха 800,850 лв , с боннуси ) почти всеки месец , а реално не достига дори 700. Правете си сметка преди да започнете там. Изискванията са прекалено високи за това смешно заплащане. Като клиента трябва да бъде обслужен все едно сте му келнер или личен асистент, тоест ( да сте залепен за него постоянно и да го карате насила едва ли не да си купи нещо, което е абсурдно) .

Здравейте ! Аз съм студент и наскоро попаднах на обява на магазини Orsay. Чудех се, дали някой би могъл да сподели опита си, ако е работил там, като заплата, работа ? Благодаря предварително :)

Здравейте, бях на интервю за работа в Orsay в мола на Стамболийски. Интервюто беше за 11.30, отидох точно на време и в магазина ми казаха, че тази, която провежда интерютата я няма и да изчакам. Чаках пред магазина 25 мин и най-накрая реших да звънна на номера, от който ми бяха звъняли за интервюто. Когато казах, че чакам от 20 мин, жената ми каза "ми ей сега ще дойда да ви взема за интервюто". Изкочи от магазина, така и не разбрах от къде точно, казваше се Гергана. Поведе ме към склада на магазин Paramode, на който също е управител, за да проведем там интервюто. По пътя ми каза, че нямало как да имам претенции, че тя закъснява, защото аз съм била закъсняла. Аз я погледнах видимо учудена и й казах, че аз съм си била навреме и са ми казали да чакам. Тя отвърна- "да, казали са ви да чакате, тъй като провеждах интервю с три момичета". Аз й казах, че нищо такова не са ми казали. Тя замълча, тъй като очевидно нищо не може да каже. Интервюто не беше нищо особено- разпитваше ме основно за предишния ми трудов опит, защо съм напеснала, на каква заплата съм била, какво съм учила, защо съм избрала да уча точно това и т.н. Когато я попитах за работното време каза, че са на 12- часови смени и ме попита дали това е проблем за мен. Казах й, че не е проблем и предположих, че работят 2/2. Тя каза, че не е 2/2, били на друга схема с повече почивни дни, но не ми каза как точно. За заплатата също нищо не ми каза, извика ме за други ден, да ме пробват за 4 часа, за да видят как ще се справя и дали за мен ще е ок и тогава каза, че сме щели да говорим за заплатата. Отказах и честно казано тя ме загуби още в началото с разправията относно часа за интервюто. Това е от мен.

Някой може ли да сподели мнение за фирмата. Работна атмосфера, отношение, заплата???

Искам да кандидатствам за работа като консултант-продавач, бихте ли ми дали информация относно условията, заплащането и отношението към служителите във фирмата...