АСПЕКТ /img/frontend/nomap.png"

На тази книжарница сам редовна клиентка, но двете служителки никакво внимание не обраштат на клиентите си,постоиано говориат по телефоните си,или се лакират,косите си изправиат през работно време вместо да попитат клиента какво желае

Дълбоко се съмнявам, че някога си работила в тази фирма! Никога не са отоплявани помещенията с радиатори. За работното време също си в голяма грешка, освен собствениците никой не работи толкова. Що се отнася до заплащането, явно толкова си заслужавала, а може и това да ти е било много, там се уважават хора, които имат желание за работа, а не хора, които постоянно се оплакват и подпират.
Аз като бивш служител мога да кажа, че фирмата е лоялна, всичко договорено на интервюто се спазва и изплаща заплатите на време.

Здравейте на всички уволнени и бъдещи уволнени служители на така "лоялната" фирма Аспект. Хора, първото впечатление винаги лъже, не се подлъгвайте и вие!!! Въпросната фирма обещава едни условия на труд, а предлага други. Първо-условията на труд са непоносими. Аз съм работила по 12 часа, 6 дни в седмицата на 9 градуса температура в помещение, като се отопляваше на един смотан радиатор, който трябваше да намаляме след работно време. Второ- много нашумял въпрос беше: "...доволен ли си от заплащането?" , а говорим за минимална заплата. Там трябва да имаш стаж поне 3 год. , за да имаш повишение. Трето-никак не обичат забременяли служителки. Винаги задават този въпрос на интервюто: "...мислите ли да имате деца", сякаш е нещо лошо.
Не съм работила в по-нелоялна фирма, като тази.

За да стане ясно въпросната госпожа беше на изпитателен срок 6 месеца, но за съжаление на 3-я месец беше решено да и бъде прекратен трудовия договор заради несправяне с работата. Беше писала в автобиографията си, че е завършила „Първо Усновно Папайот Волов” - Стенография-Машинопис /копие от автобиографията/ и въпреки явното противоричие между изисквания и възможности, бяхме решили да и дадем шанс. При първата възложена задача за набиране на дипломна работа служителката се провали. За два работни дни - 16 работни часа „машинописката” успя да набере 2 странички формат А4, при положение, че нямаше никакви други задължения. А що се отнася до аборта как да сме сигурни, че е следствие на стрес. На интервюто тя каза, че не желае второ дете и ако все пак се е породило някакво желание, редно ли е една бъдеща майка при всеки удобен момент да пали цигара?

МОЯТА СЪПРУГА РАБОТЕШЕ ВЪВ ЕДИН ОТ МАГАЗИНИТЕ НА ТАЯ НЕЛОЯЛНА ФИРМА -АСПЕКТ ООД- ЗАБРЕМЕНЯ И В ДЕНЯ В КОЙТО ИМ СЪОБЩИХМЕ ТЕ Я УВОЛНИХА .НО ТОВА НЕЕ ВСИЧКО ОБЖАЛВЪХА БОЛНИЧНИТЕ И .ХОДИХМЕ ПО КОМИСИИ И НАКРАЯ ОТ ВСИЧКИЯ ТОЗИ ТОРМОЗ СЪПРУГАТА МИ ЗАГУБИ ДЕТЕТО .ОТНОШЕНИЕТО НА ТЕЗИ (хора) Е ОТВРАТИТЕЛНО НИЕ НЕСМЕ ПЪРВИТЕ НО ДАНО ТОВА КОЕТО СЪМ НАПИСЪЛ ДА СЕ ПРОЧЕТЕ ОТ ШУМНАЛИИ ЗА ДА СИ НАПРАВЯТ СМЕТКА КАТО ЗАПОЧВАТ РАБОТА ТАМ ( ФИРМА АСПЕКТ ООД  ЗАНИМАВА СЕ СЪС КАНЦЕЛАРСКИ МАТЕРИАЛИ)