Поликонтакт https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,ул. Македония 2&markers=Варна,ул. Македония 2

Поликонтакт

az sum tam ot skoro i kato studentka(3-ti kurs) rabote6ta tam sum mn dovolna ot tqh.Ne znam kak sa procedirali predi,no za da se zadurjat tolkova dulgi godini na pazara qvno znaqt kak da go postignat i qvno sa dobra firma

Varnah se v BG i "zajadnyl" za novini/tuk mai mu kazvame klyki/"sarfiram,sarfiram i........Seshtam se za stariy si rabotodatel:)Kogato si podadoh molbata za napuskane /iskah da opitam v chujbina/ TY mi kaza:"Ako moga da ti pomogna shte go napravy-obadi mi se!" E, obadih se /oshte poveche, che tazi firma nastanyva hora na rabota/.Porazgledah horata,mestata i si spomnih kak e da si zad byroto. Nyma kak dori pragmatichen chovek kato men da ne se vazhiti na profesionalizma i stoicizma na tiy hora tam!!!Az sam veche dosta kvalificiran i imam dobri predlojeniy-obadih se ot lybopitstvo, no ne se razocharovah i tozi pat!:)

Поликонтакт е една от малкото "оцелели" фирми от 90-те години на миналия век!!! Как го правят-те си знаят, но според мен е достоино! Работила сам там, работих и на други места, а сега имам и свои служители и мога да преценя от позицията на опита си ШАНСА, които сам имала:)Да стартираш кариерата си с Поликонтакт е наистина шанс!!! Е, зависи и от служителите, а не само от раководтелите. Пакета от социални придобивки никога не е за пренебрегване и не са много фирмите, които се "жертват".Аз оцених това, когато сама трябваше да го правя за моите служители. Винаги ми е прятно /и малко тажно/ да си спомня грижата на "ПАРВИЯ си работодател". БЛАГОДАРЯ МУ!!!

Аз започнах "кариера" там и предполагам все още действат на същия принцип - наемат току що завършили студенти, които нямат опит и им промиват мозъците как "Поликонтакт " е най-великата фирма и никъде другаде няма да могат да просперират. Изключително учудена съм, че все още задържат копие от договорите- нищо не се е променило!!!
Заплащането е изключително ниско, спомням си че опсигуряваха квартира( разбирах един голям апартамент , и наблъскани по 3-4 колежки в стая - почти като общежитие;-))))Намесата в свободното време и лично пространство бе изключително груба- телефона завъни по всяко време на денонощието и се очаква да реагираш мигновено.
Следователно бих дала съвет на младите момичета и момчета - не се подлъгвайте - има много фирми , където ще се чуствате уважавани и оценени и ще имате възможност да покажете потенциала си.
Успех на всички!!!

Няма такова място, чувала съм за концлагерите едно време... но в днешно време подобен диспод и отрицание на личността нема!!!Заплащане - 0, уважение - по-скоро никакво, фирмена сигурност - да със сигурност колкото повече те манипулират, толкова по сигурно те държат. Я някои да им направи проверка от комисията по охрана на труда - договори и т.н. ...??? Потенциал за развитие - има, колкото по-далеч си от подобно място - толкова по-сигурно ще напреднеш и ще се самоотвърдиш - без да ти нарушават личното пространство и себеуважението.

Заплащането е подигравателно ниско, уважение нулево, получаваш само критики и ти се натяква "колко много прави фирмата за теб", дори на ръководни кадри се крещи пред клиенти, някои от колегите са готини, а тези, които що годе стават като попаднат в тази отровна среда стават интриганти, всеки гледа себе си, за да се докара пред шефовете, това за договора също е вярно.

Малей, че зле са станали. Те нямат уважение към хората си, а тръгнали да търсят работа на други. Бегай далече.

Аз лично бих акцентирал върху уважението и съотношението работа/свободно време - това са най-отрицателните аспекти. Всичко друго се преглъща...Но аз компромиси с това не бих правил.

Ще подкрепя горе казаното от М. Външно изглежда добре, но като влезеш да работиш има за какво да мечтаеш. Второто копие само ти се показва, но те ти го пазят да не го загубиш. Че заплатите са ниски, каза се вече. Поне офиса го бива и колежките, също. Но да издържиш там не е работа. Няма да се оцени.

Поликонтакт не е идеалното място. Бих казал зле, но има какво да направи. Заплатите са ниски, а уважението също. Ако издържиш там повече от няколко месеца е добре. Не дават второ копие на трудов договор, юркат те, а да не говорим за привилегии. А за кариера - забрави. То ако можеш и една година да устискаш, добре.