Фортуна БГ ООД /img/frontend/nomap.png"

Фортуна БГ ООД

Здравейте! Желая да сменя текущата си работа (PR и маркетинг агенция), в която съм вече близо 3 години. Считам, че е добре да се върви напред и нагоре. Моля някой да сподели как е положението в маркетинг отдела. Ще съм благодарна на по-голяма конкретика. Благодаря предварително!

В началото всичко започва добре за новопостъпилия в тази фирма особено в  Варненския клон едни обещания като в приказките на 1001 нощ само че нереални.После работника започва борбата с клиента,опитва се да го обеди че скоро няма да напуска фирмата защото му харесва там,но търгоеца си знае че  не след дълго ще види друг на негово място с такива обяснения.Особенно  В  Варна ги сменйт като носни карпички.Като вземеш много да мранкаш   се опитват да те убедят в това колко си некадърен  и аиде на вън и то с молба за напускане.Обещават ти едни заплати пак то повече от  600-700  не вземат май.А в Варна цари пълен хаус благодарение на управителя.Диларите постоянно са без половината си асортимент,които заминава за големите магазини в които текат промоции и диларите направо са си прецакани.Не почвайте работа там.Не -47  реитинг а -1000000000000.......  заслужават

фирмата много ми харесва. Такива фирми са рядкост за България - имаш ежедневен контакт и връзка с шефа си, работиш в модерна база с готини колеги, заплащането отговаря на труда! за мен е удоволствие да работя в тази фирма!

О, така ли???Не мислех,че са чак простаци.Хм, както изглежда може би не са ме и одобрили.Но това,което предлагат просто не е за масовия потребител,а тия видове боя например за обувки изобщо не вярвам,че се продава,както и разните почистващи препарати-сигурно са прескъпи.

За нищо на света не си струва да почвате работа в Фортуна скъсват ви от работа малко плащат и когато си поискат ти бият шута с молба по взаимно съгласие. Простаци са от класа.

Струва ли си да почне като екс ван във фирмата,май така процедират там-директни продажби.Знам какво предлагат,особено хранителните стоки са скъпи ,не са като масовите,дали изобщо се харчат пък и в тая криза..........

Poprincip nqmam lo6o mnenie za firmata v koqto rabotq-fortuna.Rabotnoto vreme e perfektno i po4ivnite dni sa idealni.Ima hora koito me4taqt da po4ivat sabota i nedelq.Az sam distributor za golemite magazini v ruse.kato rabotna sreda me ustroiva perfektno no ima edno no! Tazi zaplata ot 520lv e nai neprili4nata koqto moje da se postavi kato osnovna za distribuciq na parvata kozmeti4na marka v evropa.Nqma nikakvo razvitie naistina i prosto kato pogledna moi kolega ot drugi firmi za kakvo stava na vapros i se ot4aivam.Za rabotata koqto var6a az za 520lv. te za sa6tata rabota vzemat minimum 700lv. i pone znaqt 4e ima nqkakvo razvitie moje i minimalno no go ima. Kato cqlo ne sam osobeno dovolen,no vse pak ima ikonomi4eska kriza i trqbva da si sedim na zadnicite. :)

sme6nici absolutni nikvi zaplatki mnogo rabota ne 4e nemi se ba4ka ama sas tia pari sve6ti da mu kupia na toia sme6nik a ne da mi se razxojda sas 5 djipa oxrana da zeme po nekoi lev da gi digne tia zaplati debi kalafa dart sme6na rabota nese lajete da po4vate tam absolutno nikakvo razvitie nekakvi zaplati sepak rabotime za pari da gi digne tia zaplati pi6e vav obiavite 600-650 otiva6 da raboti6 i ti pla6tat 550 lv ebati rezila dart pedal skrandza i kalaf kvo da vi kaja tova e za fortuna ob6to vzeto voob6te nese lajete sme6nici deto im izkarvame parite a posle duxame supata kato se fanem na xoroto .

Мога да Ви споделя че КАм отдела е наи куцото нещо във фирмата.

Много тъпа фирма.Хем е официален вносител на НИВЕА хем продава най-скъпо в сравнениес др. от бранша.Лъжат много в цените на други дистрибутори са по ниски.