Модна Агенция ff sofia (FF София) /img/frontend/nomap.png"

Модна Агенция ff sofia (FF София)

казвам се лени и реших да напиша и моето мнение  от доста дълги години съм по модните агений и  познавам доста добре структората на  бизнеса в България   въпреки че, сега съм вече на 24 години и даже ще създавам семейство   ще  обясня за тези който неса  навътре  много важни неща за модният бизнес. Нека започна с най-  наболелият проблем  всеки модел който е записани вече  е член на дадена агенция  НЕ ОЗНАЧАВА ЧЕ, ЩЕ ИМА  РАБОТА И ПРОСПЕРИТЕТ В БРАНША за което съвсем нее  виновна агенцията. Тоест  например ако всяка певица която прави клип песен и се показва по телевизията  се задържаше и става актуална певица с хитове и да пеее  като например 50 години като Лили Иванова то  всички певици щяха да са номер едно но повечето с появяването си са вече  угаснали а певицата е вложила доста в себеси но според средните изчисления  един клип  права  издаване на албум и пиар  стайлинг са между 30 000 до 60 000 лева
първоначално вложение и съответно от нейният неуспех съвсем неможем да  упрекваме  музикалните  продуценти нали така
втори пример
ако някой си отвори фирма и стане ''бизнесмен,,  това не означава че,  ще успее  забогатее, или проспериа може да фалира което сполетява повечето. тоест извода е следният нека всеки модел който влага  в себеси в която и да е агенция трябва да бъде наясно с едно  влагаш в себеси и чакаш клинети рекламодатели но за повечето мога да кажа най успешната формула на успеха като фотомодел например
имайки предвид малката ни страна беднотия и икономическа криза  мога да кажа следното например фф агенция е мога спокойно да кажа с най- голямото качество за създаване на порт фолио така нареченият БУК   и с най добрата база в  българия незнам друга такава база за снимки и професионлано представяне, но какво изкам да кажа ако сте мотивирани и искате да преуспеете или поне да  изкарвате добри пари най добриъат вариянт е да си направите професионален бук и ако сте над 16 с ваще родители да се свържете най- големите модни агенции в италия англия  франция дори ви препоръчвам турция  там този бизнес е много силно развит само трябва да имате  дадени снимки от порт фолито си и да сенаправи договор за представяне и се завръщате в българиа и те звънят и ви предлагат офертите за снимки  има много пари и работа и така печелите следното  тук бука в фф е смешна цена на фона на   бука в италия  германия франция и т.н кадето средната цена за издаване варира между  1500 до 2000 евро на запад и като сложим пътните  хотела и др.  става супер солено
а тук цената е смешна а стила и качеството е на европейско ниво но трябва човек много да сее лутал като мен и да зне тези неща
иначе като извод мога да кажа следното всички агенци вземат пари всички агенци в Българиа са легални те ако не са легални няма как да имат фирми и тези думи дето се спекулира за проституции например вав ВИЗАЖ  както се говори в цялата страна да има такова нещо но не си мислете че някой кара някого на сила те момичетете сами изкат да изкарат ,,лесните пари,, но  другото добро на фф агенцията е че  ако чуете или прочетете за проституция е спекула защото техните договори за единствените задължаващи да се идва с родител дори и да си над 18 години ако не си не те приемат да стъпнеш в агенцията проверете сами независимоо за какво  иначе  агенция фф мога да кажа че, е най добрата в създаването на фотомодели и е най добрата с професионален  собствен екип на найстина професионално ниво с техите снимки ме удобриха за реклама в италия  за козметика и хонорара ми беше 4000 евро така че сами си направате извода
и да кажа нещо друго защото виждам доста некомпетентни  коментари  да има модели който не са супер красиви да така е но в света не се търсят красиви кукли а така наречените  запомнящи се типажи  има даже леко  грозновати защото концепцийите са такива и спрете да давате да пишете глупости да хоката без да знаете структората и не сте запознати с материята нека избягаме от бай........... крайно време е да знам какво искаме защото АЙН ЩАЙН ЩЕ СЕ ОКАЖЕ ПРАВ КАКТО Е КАЗАЛ  безкрайна е вселената и човешката простотоя но за първото не съм сигурен
и сега за всеки модел кандидат  бъдете себеси и вярвайте в себеси а не в  глупавите коментраи и хули както е казал
ЖАН КЛОД ВАНДАМ
АКО ИМАШ ТАЛАНТА НЯМА КАК ДА НЕУСПЕШ НО АКО НЯМАШ КУРАЖА И ВОЛЯТА ДА Я ПОКАЖЕШ  КАКВА Е ПОЛЗАТА ОТ ТАЛАНТА ТИ
УСПЕХ НА ВСЕКИ КОЙТО ВЯРВА В СЕБЕСИ И СИЛИТЕ СИ

Долното мнение е пълна глупост! Фирмата въобще не е добра, повечето "модели" са пълна трагедия, а и ги предлагат не само за снимки ако ме разбирате какво имам впредвид. А за да те снимат искат пари - за снимки, да те гримират,направят косата, после за каталога и т.н. Да не говорим че и заплащането е на много ниско ниво. Никаква коректност помоежду им. Всичко това съм видяла само от едно посещение. Каталаг какъв каталог те сами ти предлагат точно определени момичета , които естествено изглеждат като просттутки. НИкога няма да наема модел от там!

скъпа г-жа Парашева въобще ако сте   реална   вие , сте една от поредните  представители на  българската невежест простотия и безхаберие за съжаление нека започнем с това, че  вие казвате  агенцията не ни е потърсила а взема такси
ама вие на кой свят живеете  има си ценоразпис и за услугата
второ кой и и къде в договора ви пише, и гарантира работа участия
разберете нещо съвсем елементарно и просто агенцията прави презентация на модела  и клинети рекламодатели  са потенциялните  клиенти който дават парите
ако няма такъв клиент и никой не ангажира модела за реклама клип или друго за какво да се обажда  някой от агнецията
та нали агенцията  получава 30 процента комисион от продукта тоест те имат полза от продажбата  в никъкъв случай не упреквайте агенцията екипа и управата не бъдете проста и неука а бъдете реалист в и кажете на дете си че, ако има рекламодателти който харесват  агенцията . ще се свърже  непремено  значи вие не се оплаквате от снимките   и професионалното отношение а търсите виновен за неарелизиарните ви болни амбицйй  жертва е не така госпожо то вие не сте реалист
агенцията е свършила професионално работата си и съответно клиентите ако са харесали модела предлагат договор и т.н
типично по български за неуспехите си сме готови да обвиним всеки
ха-ха класика комикс или просто простотия както е казал
великия АЙНЩАЙН    БЕЗКРАЙНА Е  ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ПРОСТОТИЯ  НО ЗА ПЪРВОТО НЕ САМ СИГУРЕН
ИЗВОДА Е ЗА ВАС ГОСПОЖО НЕБЛАГОДАРНОСТ  ЗА  ПОЛОЖЕНИТЕ   ГРИЖИ И УСИЛИЯ НА ЕКИПА КЪМ ВАШЕТО ДЕТЕ
И ЗА КРАЙ- ПРОЧЕТЕТЕ   ИМА ДЕКЛАРАЦИЯ  НОМЕР 2 КОЯТО ГЛАСИ ЧЕ, ПО  ВРЕМЕ НА  РЕГИСРАЦИЯ  НИКОЙ НЕ ВИЕ ПРЕДЛАГАЛ  СЪС УСТНО ИЛИ ПИСМЕНО  ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА  РАБОТА ИЛИ ДРУГО КОЕТО ДА Е ГАРАНТИРАНО И ТОВА Е ДЕКЛАРАЦИЯ КОЯТО СТЕ ПОДПИСАЛИ С КОЕТО ТЕМАТА Е ИЗЧЕРПАНА
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЕКИ МОДЕЛ ДА БЪДЕ КРАСИВ ЛЪЧЕЗАРЕН И ДА ИМА ЧАР И ДА  ТЪРСИ СЕБЕ СИ НАВСЯКЪДЕ И ДА СЕ УЧИ МНОГО ДА СЕ ПРОБВА  И ДА ИЗПОЗЛВА МЛАДОСТА ЗАЩОТО Е САМО ЕДНО ЗАЩОТО УСПЕХИТЕ СЕ КРИЯТ В БОРБАТА ДА БЪДЕШ  И ДА СЕ ДОКАЖЕШ А НЕ ДА УПЕРКВАШ  ДРУГИТЕ СА  НЕУСПЕХА СИ
КАКТО Е КАЗАЛ
ЖАН-КЛОД ВАНДАМ    АКО ИМАШ ТАЛАНТА НЯМА КАК ДА НЕ УСПЕЕШ
                               НО АКО НЯМАШ ВОЛЯТА  И КУРАЖА КАКВА  Е ПОЛЗАТА НА ТАЛАНТА ТИ

много разочарована от агенцията   вземаха тахсата и нищо повече  детето също е много разочаровано няма никакво развитие по нататък в представянията  как да обясня на детето си за какво не го търсят вече

аз, познавам много агенций, в бг  има добри има не много добри тук е една от агенцйте коийто честно си казват това е така онова е така и може би най- важното е това че, никой не те дърпа за друго да не казвам думите моето мнение се позовава на следното  агенцията е от доста години
продуценти  най- добрите  са техни клиенти
най доброто е че,  като фото и представяне няма по добра тоВА  Е НАЙ ВАЖНОТО ЗА ЕДИН МОДЕЛ  ДОРИ И ДА НЕ СИ НАЙ- ДОБРИЯ МОДЕЛ   ПОЛУЧАВАШ НАЙ- ДОБРОТО  КАТО СТАЙЛИНГ
АГЕНЦИЯТА НЕ Е ЗАДЪЛЖЕНА ДА  НАМИРА РЕКЛАМИ И САМО ПРЕДЛАГА  С ЕДНА ДУМА   ТОВА Е ПАЗАРА КОЙТО ИСКА  ГО ПРАВИ  КОЙТО НЯМА САМОЧУСТВИЕ НЕ ТАКА  ВСЕКИ РЕШАВА САМ ЗА СЕБЕСИ