Модна Агенция ff sofia (FF София) /img/frontend/nomap.png"

Модна Агенция ff sofia (FF София)

Гледам с насмешка всички кометари,упреци ,оплаквания,и недоволства за не удволетворениа.Аз съм клиент на агенция FF, ,на  който агенцията реализира един рекламен проект  с едни много профисионални фотографии.Недоумявам  всицчки тези упреци,като ,че ли всички  който са кандидатствали и са минали като модели  непременно   очакват кариерери на холивудки звезди! Българина много обича да надценява себе си и да се оплаква от това че е прецакан. Никой обаче не си дава сметка ,че за собствениа си успех,човек трябва  да разчита единствено на себе си и качествата си! Всички тези  негативни мнения,за големи такси,високи цени.....на дали някой се заинтересувал колко струва една профисионална фотосесия в един Лондон,например,не по малко от 1000 евро,а качествената фотография  която виждам че екипат на агенцията предлага ,буковетв който видях  ,бях изключително изненадан ,че в България се предлага качество на такова високо ниво! Стайлинг ,обработка,видях  телевизионно представяне и  работата на целиа екип в агенцията.,За да се постигне крайниа резултат наистина се полагат големи усилия ,но уверявам ,че качеството което получих струва като пари много по вече от това което всеки е заплатил в  тази агенция

Към госпожа Илияна се обръщам !Казвате ,че "имала съм, дала съм" Вие хубаво давате а какво ще получите след като вашето дете е станало първо. Сигурен съм , че освен една фото сесия друго няма да видите ! Госпожо има хора , които нямат средства , но събират със надеждите , че тяхното дете ще се реализира както вашето със разликата ,че Вие може да имате парични средства, а те изобщо пък нямат ! Въпроса е друг тук става на дума за измама ! Помислете колко клипове, реклами и т.н има в седмицата, месеца и колко деца ще извикат за тях и колко пари ще получат аз ще Ви кажа мижави 50 лв дори не се знае дали ще са толкова , а Вие сте дала примерно 500лв ! Това , че екипа им , Ви  оправила грешката не означава нищо, това е така защото шефа на агенцията е видял вашия коментар и е задействал нещата за да си мълчите и да не правите антиреклама на фирмата ! А за измисления шеф, мога да кажа,  че е много смешен все си говори за неговите договори и какво пише в тях !

Искам да се похваля, че вече всичко е наред, за което мн се радвам, въпреки че цяло лято ми лазеха по нервите, аз не се отказах да звъня,просто ако има някой някакви проблеми с тази фирма май единственото нещо е да не се отказва и да си иска своето. Това е от мен, а на всички модели от тази агенция пожелавам мн успехи

Да, така е, съгласна съм с Фани, агенцията не обещава работа, но има други неща от договора, например че агенцията се задължава да даде удостоверение по време на регистрацията на конкурса. Е ок, дадоха на много деца, на нас не, поради простата причина, че уж била объркана и ще я пратят, е повярвах че е така, но от юни до сега не сме видяли удостоверението, вчера пак звънях казаха, че са я пратили, според тях  трябва да пристигне днес, ще видим дали е така. А като за капак и нито една снимка няма на детето  в сайта,(аз по-долу бях писала за това) на 30 август приключи гласуването,то спечели първото място, те дори не се обадиха. И като ги питам какво става със снимките те казват, че ще проверят и ще звъннат, е аз нямам никакъв спомен да са ми звъняли и да ми обяснат като хората какво става, а не всеки път едно и също да ми говорят. Аз не знам защо изобщо звъня  след като знам какво ще ми кажат. Не се оплаквам че  съм хвърлила пари, имала  съм, дала съм, въпроса е в това, че те не постъпиха както трябва

здравейте, нека и аз да си кажа мнението  тук има никой- си СТАНИСЛАВ  който нее сланислав и много скоро ще ви кажем кой е  второ агенцията не казва  и негарантира  работа няма такова нещо ако ви кажат по  време на подписването че, ви осигуряват работа стане и си трагнете напротив аз съм присъствала на на подписване на договори и управата е забранила да подвежда клиентите и моделите си  има даже солена глоба за тези който обещават работа  предварително за моделите в това сам убедена сто на сто  иначе спор няма  снимките са на ниво и предлагането е на ниво повечето продукции като клипове рекламни спотове минават през агенцията защото базата за модели е доста голяма и друго мога да защитя агенцията да няма супер известни модели в кавички защото първо не се занимават с манекенки на подиум защото знаем славата как стават известни просто те не искат такава известност за модели те си и са по скромни и имат  човещината а що се отнася ама вземали пари  ха ха кой не взема пари и  кой не работи за пари и кой бизнес не е за пари  важното е клиента да е доволен независими за какво става въпрос а повечето клиенти модели са доволни красиви снимки уникални даже   супер  техника и база  никой не те закача за нищо друго и най - доброто всеки модел де гледа по телевизията е извините всичко струва  пари  който има възможноста

дава който не не това е положението   няма нищо ново под слънцето   освен  повечето злоба и омраза и завист на човека  което е жалко  злословенето е вид   в човешката раса  е се казва по добър начин  ЛОШ ЧОВЕК

Госпожо , тях не ги интересува това че детето Ви е на 1 място , интересуват се единствено от парите Ви,и да званите и да незваните времето си тече и всичко ще остане така ! Звучи много грубо , но нали знаете , че истината боли ! Другото което,  е че в тази агенция няма късмет за никого. Просто Ви взимат парите и ЧАО , кратко и точно съм Ви го написал .

Аз не съм доволна от тази агенция, чакам цяло лято за една диплома на детето, обаждах се често, всеки ми казва различно, веднъж ми казват че е объркана и не е готова, после ми казват че е пратена и така лятото мина, а ние все още сме без тази диплома. Накрая гласуването приключи, на първо място беше малката,платили сме да и качат всички снимки, но дори и една снимка  няма на моята дъщеря в този сайт, само звъня да питам какво става, те казват че ще проверят и ще се обадят, но така и не звънят и аз отново започвам да ги търся и пак всичко се повтаря, според мен не е редно да се подиграват така с децата. Просто ги разочароват. Толкова се радваше детето и накрая какво? Едно нищо. Тя все още има някаква надежда, но аз нямам вече такава. Днес им звънях за последно, мисля че няма смисъл по телефони да говорим повече, така че ще  отида разбера какво става. Има хора, които са доволни от  тази агенция, но има и такива като мен, май всичко е до късмет.

Господин Адриан или там както се казвате, защо не вземете малко да смените репертоара . Всеки път едно и също, ЦИТАТ:  ( къде в договора ви пише, и гарантира работа участия) , то не пише , но го казвате по време на интервю! Искам да ми кажете какво означава думата МОДЕЛ  и колко хора в БГ стават "МОДЕЛИ" . Тези моделки ако мога така да ги нарича, които са толкова известни са точната дума ПРОСТЕТУТКИ . Просто си кажете , че сте агенция която сабира пари и краи.Такмо няма да се налага да пишете всеки път едно и сащо и същеврвмвнно да споря с Вас и да обеждавам хората , че е една жалка измама !

да най добрата агенция е невероятна   защото  са коректни и много професионално гледат на нещата изобщо

подкрепям  изказването да  фф е най добрата в базата и професионалното  представяне на модели в страната  екипа е токова на ниво че, точно затова  големите продуценти са техни клиенти като
ара, фен , паинер. додо филм ,  съни   орфей и много много дриги който продукции мове да видите в сайта  но за мен е по важното едно  със снимките ме приеха в  италянска агенция   М star доста сам доволно защото вече за 8 месеца имам 23  рекламни брошури засенти и заплащанетое много добро с бука който точно ми изготвиха в фф и ще продължа да се снимам там а и екипа са уникални професионалисти
от надето