Модна Агенция ff sofia (FF София) /img/frontend/nomap.png"

Модна Агенция ff sofia (FF София)

Единственото което искaм дa знaм е до коя сумa пaри може дa искaрaм в тaзи aгенция

Добро отношение

Моля мн. Мн искам да бъда модел във вашата агенция вие сте върха не ме подминаваите
Искам да съм фотомодел имам известен опит мн хъс и сам мн отговорба и готоеа на всичко да го покажа
Мн Ви моля 0898236156
Или ми пишете на имеила [email protected] za da prika4a moi snimki

Аз съм доволна от агенцията. Получих приятелско и професионално отношение. Харесвам фотосесията, която ми направиха. Всички уговорки, които поеха към мен бяха спазени. Останалото е късмет. Не може всички да бъдата наети по разни реклами, видео клипове и т.н. Агенцията е просто един посредник и всеки клиен трябва да бъде наясно с това.

Моето дете участва в конкурса за модели,и   еофорията което изживя  беше  наистина изклучителна.Детето ми беше представено в тележизионния ефир  с уникални снимки,стайлинга който му беше направен прическата и визията бяха невероятни,снимките и ваобще всичко! Наистина това което се случва в агенцията е  наистина едно невероятно преживяване за всяко дете!

Казвам се Радостин и мога да кажа само , че най-хубавата фотосесия която съм си правил , е именно в тази агенция .
Хората са професионалисти .
Получих всички привилегии които фирмата предлага , и всичко беше наред.
Най-много се ядосвам затова , че тук пишат хора които дори не са си направили труда да отидат и да видят поне за какво става на въпрос .
Един съвет - отидете , проверете , пробвайте и тогава коментираите и  оценявайте :)
Лек ден :)

САМО ИЗГЛЕДАЙТЕ ТОЗИ РЕПОРТАЖ ОТ НОВИНИТЕ НА БТВ И САМИ ПРЕЦЕНЯВАЙТЕ ДАЛИ АГЕНЦИЯТА Е ЧИТАВА....

Мили хора,нямам пряки наблюдения,свързани с качественото,коректно и професионално обслужване на агенцията,но ще ви кажа няколко думи.Тези,които са оскърбени и недоволни от отношението или обслужването на агенцията,да не се сърдят и да обвиняват хората,които работят там и са пряко свързани с дейността и професионалното развитие и качество на агенцията,а да се сърдят на себе си.Защо въобще са тръгнали по този път?Този,който не може да пробие с ум и интелект и не може да са реализира по никакъв друг начин в живота,се пробва в модния бранш.Факт е ,че всички,които са писали коментари дотук,имат абсолютна двойка по отношение на грамотносста.Ти може да си красив,но като нямаш нищо в главата-много жалко.Човек винаги може да си направи пластична операция на визията и физиката и да стане красив,но на разсъдъка и сърцето-не може,за жалост.На майките,които водят децата си там и не са останали доволни-не се сърдете на хората,че детето ви примерно не е било избрано.Аз също съм майка и имам две деца.Не е ли по-важно детето ви да е живо и здраво,да има щастливо и безгрижно детство,да се учи добре.Има време за всичко.Живота сам ще го научи на много неща.Не е гаранция,че като малко детето има хубава фигура и добра визия,то тя ще се запази в бъдеще и обратно-може да е дебеличко,но да стане голяма,красива,умна и разумна мадама.Оставете децата си да изберат сами/като пораснат,ако искат,могат да се пробват вече като пораснали млади дами.Приемете го така-всяко зло за добро!  Хората,които са свързани и работят в тази модна агенция,вероятно са добри професионалисти,щом са там.Не всеки може да работи в този бранш.От всяко дърво,свирка не става. Плаща се-ами разбира се -безплатно нещо няма.Когато ходим да пазаруваме в супермаркета и си купуваме сирене,виждаме колко струва и си го плащаме или не го купуваме,ако ни е скъпо.Т.е. виждте цените на услугите,предлагащи агенцията и или сте за,или против-вие сами решавате.Никой не ви насилва.За да получиш,трябва да дадеш.Тези хора,които работят там,дават всичко от себе си,за да се чувстват посетителите и клиентите добре и комфортно,но трябва и да получат необходимото уважение,затова работят.

здравейте на всички който сте в този форум като гледам сте около 10 човека само което автоматично за мен означава че, не е професионално погледнато  СЕРИОЗНО  доста е късно сега случайно  се озовах тук  защото търсех модел от агенцията с която работя от 3 години снимали сме с  помощта на агенцията  фолк повече  Камелия Преслава Ивана  Глория  Есил Дюран, Галена  и много много други  клиповете може да видите в  сайта в галерия продукций  .  Има и доста стоиностни проекти като  документалните филми на    ОРФЕЙ   ТРАКИТЕ  който са от изключително  ново и са снимани за  нешенъл . хистори. ББС  и други  големи световни телевизии . Това което аз мога да кажа като професионалист е че екипа е на ниво и се работои доста лесно и професионално   имат доста голяма база за модели което ни
улеснява процеса на намиране на модел за участие. Но най главното което искам да споделя е следното много чист екип и си гледат само и единствено работата и кариерата  за да осведомя повечето незнаещи  всеки модел трябва да знае че кариерата като модел и звездният път не значи че, като си модел с изкаран курс ще си супер модел няма такова нещо това е както всички други курсове все едно да си изкарая курс за  водач на превозно средство нито значи  че ще си добър водач нито че ще караш кола още по малко дори и да си добър неозначава че няма да има произшествия - не дай си боже  да не говорим за друго тоест гледам тук дилемата е че много модели нямат ангажименти или не са доволни от  самите ангажименти еми хора в кой свят живеете в ХОЛИВУД ЛИ НЕ  вие и ние сме в  БЕДНА България където кипи от  безработица еми дай да обявим държавата за   фалшива аааааама нее  с една дума искам да кажа  агенцията е една от най добрите в
България защото продукта който получавате е на смешна цена ужасно смешна  а да не говоря като сам на запад какви цени имат кандидат моделите мале мале ще избягате и никой негарантира нищо да не говорим че на запад сам си намираш фотограф  и хора за стайлинг а тук всичко е уредено и е лесно гледам даже идват  доста  чужденци в агенцията да си правят фотосесий може би по тази причина да не говорим че това според мен защото съм бил във всички агенци фф е с най- добрата база за модели в страната и с най много такива просто хората си знаят работата имат много реклами дават много пари за реклами и имат най много просто и лесно а който не разбра нека не пише с една дума който иска нека се пробва и късмет младоста е една в крайна сметка и нека не се заблуждават младите това че , са ви приели да модели не значи  непремено успех но на големите мога да споделя един факт ако наистина сте тръгнали по пътя за кариера направете си бук тук в страната на ниво и идете на ексурзия за ниаколко дена в Италия ГЕРМАНИЯ АНГЛИЯ И се срещнете с техните букери на известни световни агенции подпишете да ви представляват дайте им копия от сесията и се приберете в страната и чакайте ако пак ли не и е много сте вървежен  като модел може да ви предложат директно оставане и работа с една дума дейставайте изпозлавайте базата  и си направете пиар едно добро решение за кариера    пожелавам на всичките модели успехи и здраве и много късмет и съответно  успешни фотосеянси
г-н данов

Станиславе , писна ми да чета твойте тъпи коментари ! Не разбра ли , че ти не си човека , който ще спре хората да работят , само защото на теб не ти харесва начинът им на работа . Теб какво те засяга , те какво правят . Къде си ти в цялата работа и какво общо имаш ти с тях . Когато ти направиш нещо подобно , в което СИЛНО се съмнявам и започнеш да изкарваш пари , и достигнеш до тяхното ниво , тогава можеш да кажеш ти какво си направил . И тогава ще те критикуваме ние теб , С ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИЕ . Като си толкова отворен , кажи с какво се занимаваш и колко пари взимаш на месец или седиш пред компютъра и се чудиш как да си чешеш крастата , вместо да излезеш и да изкараш някакви пари , за да си платиш поне интернета (ИЛИ ГО КРАДЕШ) . Мога да ти кажа , че тази агенция си върши работата много добре , участия има , но това , че ти не знаеш за тях си е твой проблем . Никой не трябва да ти дава обяснение на теб , те хората които участват си знаят кои са ! Доволни са , а недоволния си ти и вече си досаден и много отегчителен . Защо не смениш темата , захапи някой друг за нещо различно . Време е да смениш темата . В България има много наболели теми , които трябва да се обсъждат  . Захвани се с някаква кауза , с нещо което можеш да бъдеш полезен . Дай да си говорим например за бюрокрацията , корупцията и още много други неща , които наистина са много страшни и си струва да се обсъжда . Захванал си се с нещо , което не е ниакъв проблем за никого . От мухата правиш слон , а нещата са много прости . А между другото , ако искаш да бъдеш известен не е необходимо да чакаш можеш да се обадиш на тези хора в агенцията , да те уредят в някое участие да видиш , че всичко е реалност . Те хората не са лоши и са много разбрани , биха могли да ти помогнат малко да се реализираш и ти . НО АКО ОТ ТЕБ НЕ СТАВА НИЩО НЯМАШ НИКАКЪВ ШАНС , МОЖЕШ ДА СИ СЕДИШ ПРЕД КОМПЮТЪРА И ДА СИ ПИШЕШ КОЛКОТО СИ ИСКАШ , АКО СИ НЯМАШ ДРУГА РАБОТА . И понеже разбирам , че си вещ по темата модни агенции и искаш да знаеш какво значи модел , съветвам те да четеш повече по темата в интернет , за да се образоваш и да разбереш най - после какво е това и да не занимаваш аудиторията с твойте небивалици .