Пепиелегант /img/frontend/nomap.png"

Пепиелегант

Мненията изказани по-рано във времето, нямат нищо общо с моят опит там - коректност, точност при плащане, човешко разбиране и уважение!

Виждам,че и тук има написано за тази Модна къща.
Виждам и ,че колежката работила 2011 г. също е успяла "да работи" там 3 месеца. В допълнение ще кажа как все едно аз съм написала и двете мнения.
Да, в това ателие работят 2 -ма души и да , въпросната управителка явно години наред "преуспява" по този жалък начин. На мен лично ми е казвала , че при нея не работят шивачки , защото "я крадяли" и тя ги уволнила. Защо ли тогава на клиентите се казва друго ... И как на всяка оферта се пише ,че ателието разполага със собствен цех. Леле, няма такава глупост!!

Когато не ми плати половината заплата и аз потърсих правата си ме заплаши ,че щяла да ме даде под съдебна отговорност , защото съм присвоила пари. Безумие е някой да ме заплашва по подобен начин , зашото дневния й оборот възлизаше на няма и 50 лв за седмица и на месец има , няма две ф-ри в брой. То общо взето и по банка са толкова и тя винаги знаеше кой кога ще плати.Съответно почти веднаги си взимаше парите .Лично аз за три месеца се убедих ,че тази жена няма пукнат лев и върти парите само колкото да преживява. Чакаше някой да й плати и да ми даде заплата.Постоянно имаше напомняния от фирмите за неплатени ф-ри. Гнусно е да се държиш по този начин с хората , и да мислиш че така ще си караш цял живот. Жалко е да мислиш ,че си Господ Бог и ще ти се разминава винаги. Вярвам ,че все някога ще си намери майстора . Самият факт,че бизнеса и буквално крета и се чуди на кой да звънне и да си предлага стоката е красноречив.
Искрено ме разсмя и черния петък обявен във фейсук страницата й за наличните модели. Та те висят там от как е направила жалката си фирма.
Роман мога да напиша за Пепи Ананиева , но спирам, защото достатъчно време й отделих.

Всичко написано в предишното мнение е вярно,искам да допълня само че работих в това ателие 3 месеца и така и наможах да разбера как точно се изчислява месечната заплата , можеби по усмотрение .кроенето е под всякаква критика-вади се кройка от Бурда и каквото излезе.Шиенето по лични мерки беше кошмар,взетите мерки никога не бяха точни ,дрехите се връщат за намаляване на рамене и стесняване по 5 см.и всичко това за твоя сметка и накрая взимаш кръгла 0

Здравейте!
Колкото и да е прието че нашия труд е недооценен,че не е нужна квалификация и знания и че всеки може да е  шивач,няма да спра да се учудвам на хората за какви пари какво са готови да изтърпят.Тази фирма има ясни цели-да печели на гърба на работника.На място работят двама човека,а останалата работа я вършат надомници-много удобно-без осигуровки и харчове за консумативи.Отношението е безцеремонно и дори обидно.Аз като много добър специялист не бих издържала и един ден на подобно място и ми е чудно как потдържа кункорентно качество  госпожата,при такова текучество-толкова ли много добри шивачи има в този град и то готови да и работят за по малко и без пари?