b2b news / b2bnews / Агенция Тринити М /img/frontend/nomap.png"

b2b news / b2bnews / Агенция Тринити М

хахахах, абе човек то целият проект не им съществува от толкова време, ти пък чак година и половина го изкара да си работил там
малко непремислено го изкара, ма карай.

Изкарах година и нещо с техният екип, през което време научих доста неща за рекламата в България.Вярно,че се ръботи доста динамично, но пък екипа е доста frendly и работата не се усеща. Мястото е добър старт за по-нащинаещите колеги, каито искат да се научат, а и медията се развива все повече от месец на месец и съм сигурен, че атмносферта, ще става все по-добра

Много жалки хора, които изкарват пари на гърба на другите.
Списанието е меко казано безинтересно.

Наистина няма начин да се изкарат пари от фирмата. По простата причина, че изданията й не се продават.
Аз също не бих препоръчала работата. Самата тя по-скоро е за хора, които търсят стаж, но не и доходи.Цари пълен хаос, когато стане въпрос за заплащаме. С едно изречение - поредният работодател, който иска да му работите без пари!!!

Не ходете на това място! Работодателят издава списание B2b news , заедно с два интернет сайта - b2bnews.bg i biolife.bg.
Предлага позиция, свързана с продажба на реклама. Подписан договор за реклама, още по-малко парите от него - няма да видите. Гарантирам го.
Собственикът - Валентин Маринов, ще ви даде един месец пробен период - за който няма да получите и стотинка. Лъже, че ще даде процент от рекламата, която договорите за това време.
Работата не е на договор и е от вкъщи - така, че когато дойде редът да си вземете парите, да се измъкнат без никакви проблеми и да не ви платят.
Отношението е некоректно и към служителите и към рекламодателите в изданията. Импресиите на сайтовете и тиража на списанието са СМЕШНО МАЛКИ!
Вие самите ще сте принудени да лъжете за тях и да преувеличавате постоянно. На мен не ми се платиха парите, които бях изкарал от реклама.Няма и да ги видя.  Не се захващайте с тях! Ще загубите време и пари...