Шорткът Куриер Експрес /img/frontend/nomap.png"

Шорткът Куриер Експрес

1 точка от 13 мнения

Само искам да кажа на всички,които ползват услугите и най вече на бъдещите и сегашни служители в тази измислена фирма (пирамида),да бягат по най бързия начин и дано успеят да си вземат поне част от парите,които им се дължат,а и фирмите,които работят с тях в момента им предлагам да си прекратят договорите си с тях,докато е време,лицето Марин Бакалов е издирван измамник,който е съден многократно от бившите му партньори и бившите му служители...!

Най-скапаната куриерска фирма която може да съществува! Даже се чудя как изобщо имат клиенти, защото и клиентите са постоянно лъгани, думи като заплата и осигуровки не съществуват! Както пише по-надолу - не си губете времето и бягайте много, ама много далече от тая фирма! Тия са за затвор!

Условията на работа в фирмата бяха добри докато собственик беше г-н Билярски.След 2009г. той продаде фирмата и с новите собственици дойде и некоректното и абсурдно отношение към хората работещи там.Вследствие на това напуснах формата, а последната заплата успях да си взема едва 3 месеца по късно и то с големи уговорки.
Имайте себеуважение и не си губете времето там!!!!

Общо взето всичко по-долу е вярно. Измислени договори (ако въобще има такива) с фалшиви подписи, не се плащат заплати, стотици фирми са изгоряли с наложени платежи, сметките на фирмата са запорирани и т.н. Просто бягайте далеч от тази фирма... Иначе на интервюто ще ви говорят за заплата от 700 до 1300 но ако земете и лев трябва да се гордеете!

Работех в Шорт Кът точно когато фирмата прохождаше, преди 4 години. Бях много доволен и от колегите, и от първите шефове, и от работата. Мисля, че тогава направихме много добър старт. Не знам сега какво се е случило и защо всичко се е сринало. Тъкмо когато си тръгвах уж щяха да я правят голяма фирма - уж започнаха да инвестират повече пари, взеха хубав офис. Много съм разочарован, че всичко е отишло по дяволите.

Честно казано  няма по мърлява фирма от тази.Куриерите  ниско платени/ако въобще вземат  пари/ и за това и работата им такава.Текучесвото в персонала  като  в  МОЛ в  ден снамаления.Нормално явление  да ти доставят пратката като прегазена от валяк и добре напоена с есенния дъжд.А ако  не изчезне  наложения платеж  вие направо сте щастливец.НИКОГА повече МърлКрад куриер пътнишки влак.

Е като са се променили така изведнъж Анастасийке защо не ми връщат парите или вие с Валерката сте от ръководството и се чудите как да си задържите клиентите!Сигурно вече на новите готини куриери са започнали да им дават заплатите редовно даже са им ги повишили а за наложените платежи да не говорим връщат ги със лихва!Той Валерката явно е имал да взима окло 2,50лв. затова е толкова очарован!В кол центъра на фирмата в момента има някаква истеричка,която вика като каруцарка и всеки път ми обяснява как на куриера му се развалила колата, спукала му се гумата, станало му лошо, виело му се свят, отишъл до тоалетна и за това не идвал да взима пратки!Куриерите са пичове и не са виновни но ще си тръгнат защото не им плащат нищо и само ги лъжат !Тая фирмичка си е за прокуратурата няма какво да се лъжем!

От няколко месеца работим с куриерска фирма Шорт кът и имам преки наблюдения за работата и.Да Шорт кът имаше проблеми с работата с клиенти и с наложените платежи!Но в последно време,може би от няколко седмици,незнам какво става с фирмата,но направо не мога да я позная.Перфектни контакти с колцентъра,перфектни и точно изпълнени заявки/е може би с малки изключения/.Но във всички случаи фирмата е съвсем различна,куриерите също.Изключително точни,културни и възпитани момчета.Диспечерите най после почнаха да си вършат работата.Дори и няколко от наложените ни платежи бяха изплатени.А ние направо си ги бяхме отписали.За въпросния Венци обаче и нашето мнение е същото,за голямо съжаление.Но безкрайно много ценим това,че момчетата /и момичетата/толкова се стараят.И ще продължим да работим с тях.Желаем успех на Шорт кът.И пълен напред!

Аз също съм клиент на фирмата , но не споделям по горните мнения !
Ползвал съм услугите на фирмата и те бяха единствените които извършиха необходимата ми доставка в извънработно време и бяха точни с наложения платеж ! С всички куриери съм работил и съм срещал проблеми от всякакво естество , така , че млада фирма като Шорткът е нормално да си има организационни проблеми ! Трябва да им се даде шанс , защото определено са различни

Аз и моята фирма имахме неблагоразумието да използвам услугите на ShortCut courier express и резултата е налице-няколко хиляди лева от наложени платежи назад!Да не говорим колко пъти ми е обяснявано че имали проблем със софтуера(това им е дежурното извинение) и че нещата ще се оправят и ще си получа парите!Искам да подчертая ,че тия обещания ми се даваха и от старите и от новите собственици (по точно някакъв си Венци бил управител но всъщност се оказа трениран лъжец )! В крайна сметка пари няма!Куриерите се оплакваха ,че не са им давали пари с месеци и че си търсят друга работа, че фирмата им дължи пари на  много  фирми и шефовете им се крият!