Силанс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Силанс ЕООД

1 точка от 2 мнения

Съгласен съм, ама то много меко е казано. Нямаш никакви права там,а думите осигуровки, почивка, болничен и "Дай ми аванса на време", там са мръсни думи.
Ами то е достатъчно да погледнеш "грамотно" написаната им табела на магазина -домашни упутреби ;) и да разбереш какви ще те командват.
А мизерията на работните места е нещо нормално, ако искаш да ти е чисто и да можеш да си напишеш нещо трябва да си носиш химикал, лист и всичко необходимо, за да си отбележиш какъв препарат да си донесеш. Как ще харчиш пари за глупости?
 Развитие -100

Не започвайте работа там. Работодателите не си държат на думата, увеличават ти работното време, но не и заплатата, удържат ти пари, нямаш обедна почивка, нямаш право до тоалетна (а си на работа 12 часа).
Общо взето, спираш храна, цигари, тоалетна, но за сметка на това работиш повече, за никакви пари!