Ревма ТМ /img/frontend/nomap.png"

СМЕШНИЦИ!!!

НАГЛИ И БЕЗОЧЛИВИ!!!

НЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО НЕГРАМОТНИ!!!

НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО, АКО СИ ТЪРСИТЕ СЕРИОЗНА РАБОТА!!!

svoboda na slovoto tova pozvoliava na horata koito imat prekaleno svobodno vreme da tarsyat greshki na drugite koito nyamat i ne samo tova ama mogat da go saopshtavat v poublichnite saitove bez da imat nito lichen kontact nito lichen opit. Po vapros na naglosta as sam chuzhdenets i ne znam koi e nagl tozi koito otgovaria na ne poiskani zabeleshki ili tozi koito gi zadava po dobre da ostavame horata da reshat sami.Otsenka na firmata nyama da napravya tova mogat da go napravyat samo horata koito naistina imat kontakt s neya BLADODARYA VI MOOGO

НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!!!

Неграмотни и нагли!

Това, което съм копирала е извадка от предсавянето на фирмата в сайт за търесене на работници. Съвсем човешки им написах, че неграмотното и пълно с правописни грешки представяне прави много лошо впечатление. А от тяхна страна получих "съвет" да си намеря работа и да не им търся грешките, ако имало такива :)

Сами преценете дали има грешки :)

Това е написано, като контакти:

"КонтактиАдрес: Търговскоя обект се намира на бул. Ботевгратско шосе 348 (в сградата на EXALCO).
Транспорт: (освен с автомобил) Последната спирка на транваи 22 и автобус 90;12 както и маршрутно такси 17.

Телефон: 945 59 36
 www.revmabg.com

Не си губете времето. Празни обещания и нулеви резултати. Шеф - Грък !!! И хитрините му такива.