Комтех България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Комтех България ЕООД

Изключително некоректен шеф на фирмата, който не си плаща навреме задълженията, обаче смята, че на него всеки му е длъжен за нещо. Некачествена работа, несвършена в срок и опит да обвини друг за собствената си грешка.

Полезна информация даваш - благодаря. В момента има обява в jobs.bg за твоята длъжност, след като прочетох какви са взаимоотношенията служител-работодател ще минат без моята кандидатура. Надявам се и другите кандидати да имат късмета да прочетат мнението ти - Благодаря за информацията.

В КомТех България ЕООД с директор Господин Милев, работих БЕЗ трудов договор и БЕЗ никакво парично възнаграждение и БЕЗ работно облекло в планински условия с минусови температури и вятър, без протоколи за инструктаж за височинна работа над 4 метра, без осигурителни системи (въжета и колани) в периода 11-12.2010. Също така, към мен беше проявено систематично обидно и изключително некоректно поведение (например, бях обвиняван многократно в монтаж на предварително доставена дефектна техника, което бе доказано ПРЕД свидетели след разопаковане на доставката веднага след пристигане на техниката).
Към днешна дата 01.02.2011, въпреки многобройните ми запитвания кога ще си получа дължимото заплащане за работните часове, документирани с фактури за гориво, много фотографии от местоработата, както и свидетели, не съм получил дължимото заплащане и ПОЛАГАЩИТЕ МИ СЕ социални осигуровки. В процес съм на сезиране на няколко инстанции, първата от които е инспекция по труда, както и ще заведа граждански иск по чл. 59 от Закона за Задълженията и договорите. Също така, ще сезирам медийното предаване Господари на Ефира за съдействие по възникналият казус.