Грифън Интернешенъл ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Грифън Интернешенъл ЕООД

Фирмата и сайта им оставят впечатление за голяма архитектурна компания. Такава обаче няма, не същесвтува екип от дизайнери и архитекти. Единствения такъв представлява едно момче - офис асистент (или момче за всичко най-точно), мениджър и управител. Всичко е фиктивно там. Отношение няма. Оставам с впечатлението, че набирането на младши архитекти е краткосрочно с цел подпомагане работата на фирмата (безплатна работна ръка). Текучество на студенти се случва постоянно.

Бих желал да изразя мнението си относно компанията Грифън Интернешенъл.
Работих там само няколко месеца, или почти година с периода на изпитателния срок. Правеха се срахотни проекти и човек може да научи доста. Аз лично не успях да се сработя с хората, които работеха в компанията. Управлението беше супер, но служителите не работеха много много в екип. Не се сработих с тях и сега малко съжелявам, като гледам по медиите какви обекти е направила тази компания.
Ако си търсят служители и някой знае моля за инфо, ще се радвам да се пробвам с хората там.