Инфоком ООД /img/frontend/nomap.png"

Инфоком ООД

На този който се прави на ощипан мога да кажа следното:
1. фирмичката хич не е млада или ако се смята че е на повече от 10 г.
2.Стойчев си управител и то едноличен, който не обича по-умни,предприемчиви и знаещи от него.Текучеството е страшно- секретарката се сменя на всеки 3-4 месеца, персонала също , с изключение на протежето му Дани/Даниела другите имена на и знам/.
3.Седалището на им е в сградата на Белисимо,там великия комбинатор Огнян Стойчев кове пъклените си планове ,коя фирма да провали по-напред.
Имам приятели които работят или са работили при него. Страшно некоректен и подмолен човек,

Ей Петре,
това е фирма за онлайн продажби и онлайн маркетинг. И е на 1-2 години до колкото знам. И не е българска а US. Така че пий една лимонада от мен и се успокой. После ако искаш пак ела да напишеш нещо за нас.
По принцип знам за какво говориш. И аз съм попадал на такива работодатели в БГ, но тук си сбъркал адреса.

Успех в търсенето на работа Петре.

Тоя пост на Петър - май е объркал фирмата и не е за Инфоком. Фирмата е доста млада и няма никакъв досег с „комунистическото”. Не ми е известно да има някой си Стойчев на ключова позиция също. Дългове да имат не ми е известно също, а за заплата никога не са ми я бавили. Тоя явно от яд даже е недогледал къде пише.

Не вярвайте на тия глупости дето са изписани тук!!! Фирмата е мн зле не изплаща редовно заплати -уважение (хахах какво е това) затънали са в дългове и подобни .
с две думи тука властва кумунистичекия дух на Стойчев и компания-каквато е и фирмата разбира се!!!!!!!!!

на тия доволните от фирмата дето са се изказали-бих казал-стига лъжи

Здравейте.Може ли някой да ми даде имейл на фирмата защото тъкмо щях да кандидатствам по обявата им в джобс и видях. че я няма.

Здравей Nora,

в момента текат две обяви. E-mail няма как да ти дам, просто следи обявите за работа и когато има активна такава кандидатствай.
Успех.

Искам да кандидатствам за позиция в Инфоком ООД, но в обявата за работа няма предоставен имейл адрес. Някой може ли да каже на какъв имейл може да се изпрати CV?
Благодаря :)

Тъй като доста хора нямат информация за фирмата - ето какво мога да кажа като настоящ и наистина доволен служител:
Заплащане: До момента не съм имал проблем с заплащането - фирмата е коректна и на самите интервюта се договаряте какво ще бъде заплащането, според работните Ви часове.
Привилегии: Управлението на фирмата е изключително коректно и оценява добре свършената работа и положените усилия по начина по който всеки работодател трябва да го прави.
Фирмена сигурност: Мога да кажа че този работодател е един от най-коректните и точни, от всички които съм имал. Когато се каже, че заплата ще бъде преведена на определена дата - тя е. Служителите се ценят, поощряват и им се отделя достатъчно индивидуално внимание ежедневно. Отделя се и достатъчно време и внимание за обучение.
Ангажираност: Изцяло зависи от позицията Ву във фирмата и желанието за работа - аз работя по 10 часа/ден в момента /от понеделник до петък/. Работа има и ще продължава да има, защото фирмата се разраства бързо. Представителството на фирмата в България и вариант за трудов договор с пълни осигуровки вече е факт.
Потенциал за развитие: Фирмата все още не е голяма, но с темпа на разрастване в момента, потенциал за по-висока позиция / заплащане винаги ще има. Дори и когато фирмата беше по-малка, се даде шанс на хора които си вършат работата бързо и ефективно да минат на по-висока позиция.
Местоположение: Всеки работи от собственият си компютър. Единственото изискване е стабилен интернет и нормална работна среда. Не мисля, че има по-добро местоположение /избягват се излишното пътуване до/от офиса/.
Колеги: Мога да кажа само хубави неща за всички, с които съм се запознал до момента /включително и мениджмънт отдела/: Коректни, добронамерени, умни и забавни!
Работна среда: Вие си я правите, добре е да се работи на тихо място. Комуникацията за момента е предимно чрез Skype.
Като обобщение мога да кажа само, че въпреки трудната ситуация в страната в момента, тази фирма ми предлага всичко, от което имам нужда като работодател!

към момента работя в Инфоком. Ще се опитам да дам обективно и подробно мнение. Това е моята оценка за работата:
Заплащане: В началото (обикновено първите два месеца-срок на изпитване и обучение) се работи на 1/2 работен ден и заплатата не е висока. Малко хора се справят, но тези които останат, мисля, че са доволни от заплатата си. Аз лично съм  доволен. Нека колегите пишат също + 5
Уважение: Нямам никакви забележки + 5
Привилегии: ъъъ... за сега няма такива - 0
Фирмена сигурност: Екипа не е много голям и всеки знае какво точно върши. Не знам какво трябва да направи някой, за да бъде уволнен!?! +4
Ангажираност: На моменти не знаеш къде се намираш от работа, на моменти задачи почти няма. Вторите моменти обаче стават все по-малко. Работното време е малко кофти ако си семеен. Твърдо се работи от 19,00-23,00ч (фирмата е американска и се нагласяме според тяхното време) другите 4 часа варират за различните позиции.  Не се работи извънредно, всичко се заплаща - нищо общо с българските фирми, дето гледат да те изкривят от работа за безпари и ако може накрая да те глобят за нещо. +3
Потенциал за развитие: Клона в България в момента се разраства и развива, а шефове от вън не се назначават, трябва да минеш по всички стъпала на стълбичката - така казват и за сега е така... по-на татък ще видим:) +5
Местоположение: Хе Хе... Всеки работи от където пожелае, стига да има добър интернет. Нема по-добро местоположеиние:)))  +5
Колеги: С колегите се виждаме предимно по skype, т.е. няма за какво да се скараме:))) Поздрави на всички:)))  +5
Работна среда: Непрекъснато има срокове за спазване. Изобщо мисля че за мен не е имало задача без да е даден срок за изпълнение и ако не го спазиш... абе не е добре:) Грешки също не се толерират. Мине ли срока на изпитване се работи по по американски:) +4
Еми това е. Надявам се повече колеги да напишат мнения. Добри лоши кой, както вижда нещата. Пък шефовете да четат и да зимат поука ако се налага:)

Здравейте, аз също се интересувам от въпросната фирма. Писалите тук - вече имате ли някаква информация? Благодаря предварително !