Новел Интериор https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Сливница 180&markers=Пловдив,бул. Сливница 180

Новел Интериор

Фирмата НОВЕЛ се намира във Варна и собственика се казва Николай Николов.Бил съм свидел не веднъж на изблиците на този неуравновесен човек,крещи на служителите си и ги убижда,държи се с тях като с животни,чудя се защо тези хора търпят това гнусно унижение.Мисля,че това се случва ежедневно,минавам често покрай цеха им и чувам гръмогласния му глас да се носи наоколо!Колкото пари да им дава на тези хора,не си заслужава терора на който са подложени!Хора имайте самоуважение,и на всичкото отгоре,чувал съм служителите им да коментират че не им давал редовно цялата заплата,все оставало нещо за по-нататък.........просто стойте далеч от този човек за да имате зддрави нерви и спокойствие!

Собственик Цветана Стефанова, коректна до като си и удобен, последната заплата не съм я видял, няма и да я видя, пълна експлоатация и натовареност, накрая се отнасят с теб с неуважение, има навика да сменя екипа си от хора често, нас ни уволни за един ден, следи какво се пише в скайп, какво си говорят хората и т.н също постоянни интриги. Препоръчвам да не работите за този човек

Некоректна фирма с големи изисквания и нищожно залащане(възможно е и да е нулево). Големи обещания който нямат нищо общо с реалността! Опитвам се да си взема парите и за това още работя там... до сега за 2 месеца и половина НЕ СЪМ ВИДЯЛ И СТОТИНКА!!! ПАЗЕТЕ СЕ !!!