Ноак ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Витоша, бул. Цар Борис III, 215, ет. 5, ап. 1&markers=София,Район р-н Витоша, бул. Цар Борис III, 215, ет. 5, ап. 1

Ноак ЕООД

като човек работил във фирмата, бих казал че е имало добро отношение от страна на Австрийските собственици, но за съжаление не и от кънтри мениджъра (за 2002 беше г-н Оливър Филип), макар и да е лиспвало разбиране на точните проблеми на пазара в страната.
Екипа на фирмата бепе изключително малък през 2002 година за да се зараждат интриги, но не може да се каже че управителката на тогавашния офис е била изключително коректна.
Основният проблем тогава беше че фирмата беше погрешно ориентирана в едни сегмент на пазара, който се пренасити от конкуренти, а като цяло обемите спаднаха неимоверно и то скоростно.
Работата ми във фирма НОАК България беше урок, макар и не много приятен.
Все пак човек преминава и през такива неща, както и бих добавил че има и по-лоши места за работа!

Съжалявам, че предишният пишещ - Краси, е останал разочарован от "НОАК България ЕООД".
Моля да се отбележи, че фирма "НОАК България ЕООД" и фирма "НОАК ЕООД" са напълно различни фирми, с различен предмет на дейност и нямат нищо общо ! Имената на фирмите съвпадат случайно.

Ако искате ГОЛЯМ стрес за КРАТКО време...това е вашето място:))))))))))))))
Интриги, лъжи, простотия, злоба и мнооооого комплекси се носят там.
Не искате да губите времето си - не започвайте работа там!!!