Суис Дентапрайм /img/frontend/nomap.png"

Суис Дентапрайм

Dentaprime е компания с бъдеще. Предлага прекрасни условия за работа, позитивна работна среда и страхотен колектив.
Ако искате да работите в компания на високо европейско ниво и да се развивате професионално, Dentaprime може да Ви ги осигури.

Дентапрайм е компания със сериозни и дългосрочни планове за разрастване както в България, така и в чужбина. Лично аз оценявам високо възможността да работя в такава динамична среда, в която новите идеи са добре дошли и имаш картбланш да действаш самостоятелно и да се учиш от грешките си. Амбицията и потенциалът винаги се забелязват и се оценяват подобаващо. Компанията инвестира сериозно в обучение и развитие на своите служители, в моя случай това включваше обучение в чужбина. Работната среда е приятелска с много млади и интересни хора, социалните придобивки също не са за подценяване.

Калинче, не се слагай и ти, защото си един от най - големите интриганти там. Иначе от към техническа база наистина дентапрайм е на едно много добро ниво.

Здравейте всички интересуващи се и любопитни хора.

Аз лично, в клиниката за пръв път се докоснах до технологии, за които само съм чел. Тук ползваме интраорални скенери за създаване на дигитален образ. Бъдещите дентални конструкции се създават във високо технологичен CAD/CAM център. Ползваме 3D принтери за принтиране на биосъвместими материали. Това го правят млади хора с осигурен ресурс от световно ниво.

Всичко това се случва във Варна и на мен лично, много ми харесва да участвам!

Суис Дентапрайм е една стабилна и разрастваща се компания на Варненския пазар, която дава възможност за работа и кариерно развитие на много млади хора. Компанията не само ти предоставя поле за изява, но и те стимулира с всеки следващ ден да ставаш все по-добър в работата си. Разбира се това е свързано и с полагане на много улислия в тази насока, но това е правилният начин.
А екипът .... незаменими колеги и приятели!

Анонимния май излезе прав и в офиса са си препратили линка :))))))

Уважаеми бивши, настоящи и бъдещи колеги, имиджът на една фирма е комплексно понятие, което се гради на клиентския капитал, взаимоотношенията с контагентите, опит и присъствие на пазара, постоянството в работата на служителите и тяхната удовлетвореност, визия за бъдещето.
От повече от 8 месеца работя за компанията и мога с убеденост да кажа, че гореизброените фактори са налице, за да е имиджът на Дентапрайм на високо ниво,без значение кой какво пише по сайтовете.
Повече от 10 години на пазара, няколко различни концепции за бизнес развитие- в България и чужбина и дългогодишни връзки с доставчици ми говореха достатъчно, когато проучвах фирмата- месец преди аз да започна.
Относно натоварването, мога да споделя, че наистина го има, но успешен бизнес не се гради върху пасивност и апатия към работните задължения. Тук е мястото за хора, които искат динамична среда, умеят да управляват правилно работното си време и желаят да учат постоянно. Лично мога да споделя, че амбицията и отдадеността се оценяват на нужното ниво, а нуждата от обучение се поощтрява.
Моля, спазвайте добрия тон и не се нападайте по форумите, защото утре отново може да сте колеги :)
Поздрави,

Влиза ли в длъжностната ви характеристика осъществяването на мониторинг в bgrabotodatel.com? Положителния имидж на фирмата се гради не с писаници в интернет, а с компетентно и адекватно управление. Сега пуснете линк към поста си на всички горе в офиса - да го харесат.

Уважаеми “Анонимен”,
Сигурна съм, че като бивш колега знаете колко много фирмата държи на отдадеността и професионализма на всеки един свой служител. Знаете и, че пациентите на Дентапрайм високо ценят отличното качество и бързината на извършените услуги. Добрите ни резултати естествено изискват много работа, постоянство, изключително висока ефективност (непосилна за всеки), а понякога дори и извънреден труд. Клиника Дентапрайм винаги е насърчавала амбициозните хора, които знаят какво желаят и са готови да работят усърдно, за да го постигнат. Именно такива хора остават част от нашия екип и работят с удоволствие в компания като нашата, а усилията им съответно биват оценени и заплатени подобаващо. Искрено съжалявам, че на Вас и на нас ни отне толкова дълго време да осъзнаем, че все още не сте достигнал/а нужното ниво, за да продължите да се развивате с бързите темпове на Дентапрайм.
Желаем Ви да откриете мястото, на което да се чувствате така, както се чувстваме ние като част от екипа на Дентапрайм!

Г-жо Чанкова, не ви ли писна да лъжете? Текучество има, защото си гърчите персонала до краен предел. А когато някой реши, че не издържа повече на 14-15 часовите смени (щото нямало кой да работи) го изкарвате най - големия некадърник!!!!
Съвета ми е да не започвате работа в тази фирма. По - голяма експлоатация и по - голям змиярник другаде няма! Естествено, който се е задържал в тази фирма се е издигнал чрез доноси, другото няма да го коментирам. Срещат се и свестни колеги, но са много малко. В клиниката цари пълен хаос от всякакво естество. Да не говорим, че някои лекари се имат за богопомазани, въпреки че ръцете им са заврени на друго място. Изобщо не си го причинявайте, да започвате работа на това място.