Суис Дентапрайм /img/frontend/nomap.png"

Суис Дентапрайм

в отговор на коментара от 21.01.2020г анонимният клиент е объркал форума. Фирма ЕО Дент това е някаква клиника в  София и не е част от мрежата на Дентапрайм.
Аз имам познати които работят в Дентапрайм от доста време и информацията която имам е коренно различна. Постоянно отварят нови клиники и доколкото чувам, заплащането се увеличава със стажа. На моя позната дори и платиха курс по немски език. Една от малкото фирми във Варна, която плаща пълни осигуровки.

"Единственото, което се иска от вас е да ви се работи и да не ви мързи да гледате"

Защо всички фалшиви положителни коментари си приличат? Като не искате да ви разнасят по форумите, подобрете си условията на труд.

Здравейте, Приятелката ми работи в ЕО Дент.

Бих искал да Ви споделя за какво става въпрос в тази фирма.

1 Графика ви е по 15 дена и ви се дава на някакво листче, където я разчетеш я не... (не сте в 1990 година, Моля).
Колко трудно е да се направи Екселски документ и да направите един свестен график ?!

2 Почивки НЯМАТЕ! Точно така, НЯМАТА НИКАКВИ Почивки! Нищо че по закон, ако карате целодневна смяна ви се полага ПОНЕ един, 1 ЕДИН час почивка на ден, както и при половин ви се ПОЛАГА 30 минути на ден, това там го НЯМА и това е подсъдимо (моля да се извика инспекция по труда и да се заведе ДЕЛО).

3 Отпуската (видиш ли) трябва да си я пускаш 11 месеца предварително ! Защото видиш ли имало много хора … Що за идиотщина ? Вие Малоумни ли сте ?!

4 Заплащането на асистент, който седи по цял ден на крак и след 1 година работа има разширени ВЕНИ на краката е 1000 лева + 100 Лева Ваучери... Това е шега в 2020 Година да има такова заплащане. Една продавачка в магазин прави повече и не я плюят по цял ден!

Моля всеки служител който работи там да се обърне в Инспекция по труда и да заведе дело срещу тези идиоти!

Хора, моля ви, осъзнайте се! Изчетох десетки коментари от сорта на: "има много работа, изтезават служителите си". Да, ако искате да дремуцкате комфортно на работното място - Дентапрайм не е за вас. Клиниката се развива и разраства всеки ден и е нормално да се нуждае от нови хора, които да се присъединяват към отделите. Разбира се, тези личности трябва да са кооперативни и динамични. Дружеството осигурява работа на стотици млади хора - без претенции за специалност и стаж; заплата - на точно число без ден закъснение (независимо от празници/делници); осигуровки - в пълен размер; социални придобивки - налице; възможности за допълнителни обучения за придобиване на различни квалификации, допълнителният труд се заплаща, а добрата работа се поощрява с бонуси. Единственото, което се иска от вас е да ви се работи и да не ви мързи да гледате. Е, много сложно и о!изненада има и фирмени правила, които трябва да се спазват, а не е тотална анархия. Ако имате желание да се държите като на мама бунтара и да мрънкате как много работите, а сте недооценен - по-добре не кандидатствайте, наистина, защото няма да се задържите прекалено дълго.

Тъжната действителност е, че има огромно текучество на персонал. Всеки, който се опитва да излезе с адекватно обяснение, си смуче от пръстите. Натоварването е огромно. Ръководството иска да изцеди максимума от служителите си и който издържи - издържи. По-тихите и кротките си стоят и се оплакват помежду си, който има достатъчно кураж да си изкаже мнението високо, много бързо намират начин да го разкарат. Предвид факта, че става въпрос за медицинско заведение .... всичко се прави на конвейр. Качеството може и да се пропусне, стига количество да има. Вярно е, че за персонал без много стаж може да изглежда примамливо предложение. Може би всеки трябва да мине от тук, за да знае какъв НЕ ТРЯБВА да е следващият му работодател. УСПЕХ!

Една приятелка работи в клиниката на св. Константин като асистент на докторите. Аз кандидатствах преди няколко дни за тази позиция, тъй като съм чувала положителни отзиви от нея. Знам, че работят много, но пък има възможности за развитие. Да не говорим, че заплатата е доста над средната за района. Пуснах си CV на няколко места, но никъде не дават повече от 600лв за хора без стаж(като мен).

Стискайте палци да ме извикат на интервю :)

МДЦ ,,Суис Дентапрайм'' е една от малкото компании в град Варна, които предлагат добри условия на труд. Работната среда е отлична, колегите се отнасят с уважение и разбиране към всеки проблем. Това е място, където можеш да развиеш потенциала и уменията си. Организацията на работа е отлична и базата за развитие е голяма!

Здравейте. Някой знае ли средно колко се получава като заплата на месец?

Добра работна среда, стимулиращо заплащане според постигнатите резултати ( Получих увеличение на втория месец), осигурен траспорт и обяд, млад енергичен екип. С възможност за развитие ( станах team leader на втория месец ). Във фирмата е чисто, подредено, всичко е добре организирано. Организират се забавни тийм билдинги, цялата фирма почива покрай Коледа, плаща се двойно на национални празници.
Доволен съм от работната си среда и се надявам това да остане така.

Това написано по-горе, е всичко необходимо за да се вземе решение или да се придобие мнение относно започване или кандидадстване за работа.
( Ще кажеш, ами той е служител там, и за това ги дрънка тези работи - Аз ти споделям моето мнение и как стоят нещата, а желанието ти е винаги 50/50 дали да ми повярваш или не)

99% от напускалите работници във всяка фирма ще се оплакват, от натоварване едно друго. В крайна сметка ти идваш на работаа, а не си на риболов.

Относно клюки и лицемерие, огледай се около теб и в твойта среда, и ако няма такива, това значи че живееш в измислен свят. Силни характери се искат и хора които ще си отстоят позиция.

в 99% от форумите, се пишат само и единствено негативни коментари.( защото са написани от бивши служители, ядосани на колега, или не им се работи, или пък наистина не са подходящи за съответната позиция и се наложи да си тръгва, но не може да го преглътне) Ако смяташ че си човек, с качества и искаш да се развиваш, Дентапрайм е твоето място.

НИКОГА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА В ДЕНТАПРАЙМ!

... Ако не сте готови да развивате потенциала си в изключително динамична компания с ясни дългосрочни цели. Ако не искате и не можете да надскачате себе си и възможностите си ежедневно. Ако обичате да тънете в рутина и спокойствие. Ако сте скарани със съвременните технологии. Ако не желаете да работите в лоялна фирма с високи стандарти, ясни условия и редица социални придобивки. Ако клатенето на краката по цял ден и безцелното цъкане са "Вашето нещо". Ако Ви е страх от предизвикателства.

СЕРИОЗНА СЪМ. Просто недейте.