Елтрейд ООД /img/frontend/nomap.png"

Елтрейд ООД

ходих във фирмата но не останах очарован имитират че работят особено тези от сервиза нивото на интелигентност е много ниско а иначе натегачи пред шефа си Николай итова което им дава като пари май им е много трябва да се позамисли човека

Здравейте на всички,
бих желал да ми кажете какви са действителните условия за работа в Елтрейд (заплащане,работно време и т.н).
От мненията ви до тук разбрах, че има доволни и недоволни като на всякъде. Много бих желала да ми отговорите обективно.
Благодаря ви предварително

каква е тази фирма след работа всички остават да пият пълна простащина къде е този шеф не вижда ли какво става всеки си прави каквото си иска

ДО ПОЛИ, която коментира бонуси във Фирмата и Инвестициите на Човека.

Уважаема другарко ПОЛИ (обикновено папагалчетата се казват така),

Тъй както коментираш инициативите на хората с парите, тъй цял живот ще СЛУЖИШ или РАБОТИШ за други такива за които смяташ, че си инвестират правилно парите.
просичко можеш да сметнеш, колко ще се спести само от срещи на Елтрейд извън офиса (път, хотели, нощувки, храна - половината се е възвърнало до 5 години, после имидж, успоредно наеми)
Смятай, че всичко е сметнато и преценено и бонуси ще има и на Варвара ще се цъмбуркат в баните тези които са заслужили и тези които си плащат куверта :P

Поздрави на колежките с големите и малките :)

Работих в Елтрейд преди три години. Напуснах точно когато фирмата започна да върви надолу. За жалост нещата са същите и нищо не се променило, във фирмата останаха повечето некадърни хора. Провеждат много събрания /така нареченото отчитане/, които са смешни и не са градивни. Не се търсят нови ниши - всичко лежи на стара слава. По отношение на заплащането - каквото си договориш в началото - това остава - може да ти увеличат заплатата с не повече от 100-200 лева. Уважение няма - докато си на работа всички се правят на мили и любезни и гледат да ти забият нож в гърба, след като си тръгнеш те забравят - с изключение на 2-3 колеги, но това не е проблем. Фирмена сигурност - за жалост кризата ще се отрази много лошо на фирмата, която продава скъпи продукти от които единствено принтерите Epson са надеждни, цената на NCR терминалите си стои същата от 5 години, а те се оказаха пълен боклук. Има много софтуерни фирми които предлагат евтин софтуер и от това може би страда целия бранш /времето за обучение е едно и също независимо колко струва продукта/. Фирмата няма маркетингова политика - Управителя има идеи, но за жалост останалите ръководни кадри не го подкрепят - само се подмазват. Търговският директор не струва като професионалист иначе като човек не е лоша, казвате, че е интригантка - да така е, но всеки си пази мястото с цената на всичко. При тази липса на качествени хора не ти остава време за личен живот, все трябва да правиш нещо, което колегите не са довършили. Местоположението на мен лично не ми беше удобно, но това си е мой проблем. За колегите нищо не мога да кажа - хората са различни има и хубави има и лоши. Работната среда те убива -интриги, лъжи и подмазване. Толкова от мен за Елтрейд - намерете си добри мениджъри и успехите сами ще дойдат. Специално на мен фирмата ми даде един успешен старт в живота.

Докато чакате шефовете да си избият вложеното във Варвара за СПА център - http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=323511-, който според мен никога няма да бъде инвестиция от която ще се върнат пари , ще стоите без бонуси
Поздрави Поли

Няма да публикувам името си, за да не навредя на някой!Работих в Елтрейд, в годините, в които фирмата се разрастваше и развиваше.Нека,ако има по стари колеги там се сетят за периода 2002-2005,за хора като: Хриси 1,Хриси 2,Катя,Киро,Павката Веси,Роси,Поли,Виктория,Иван,Анелия,Дойчин и много други,страхотни хора,които си тръгнаха,но за съжаление,разочаровани...
Потенциал за развитие - има го, но само ако си лицемерен и постоянно си в кабинета на шефа...
Много директори и мениджъри - няма работници :)
Помнете, посоката е само една - напред.
Пожелавам на всички които работят в фирмата успех и късмет!Добро уважение и добри взети бонуси,не само обещаващи:))

Заплатата е огромна! Идвай, чакаме те!

Хора, ще започвам работа във фирмата, може ли някой да ми каже каква е заплатата и какво е работното време, събота и неделя почива ли се? Благодаря Ви предварително!

Аз очаквах да разбера от този сайт какви са условията в тази фирма. За съжаление освен плюене и подмазване нищо не разбрах. Жалко за хубавия сайт. Жалко и за Елтрейд - не мисля, че някой би се престрашил да започне работа при толкова объркваща информация.