ЧДГ МАРИТА /img/frontend/nomap.png"

ЧДГ МАРИТА

Изключително некоректен работодател. Бави заплатите с месеци. Често пъти кара служителите си да се чувстват като просяци, искайки си заработеното.

Изключително некоректен работодател. Условията за заплащане се променят непрекъснато. Заплатите се бавят с месеци. Има голямо текучество на персонал. Родителите се изнудват за дарения, да плащат таксите месеци напред и пр. пр. пр. пр........

Приятно местенце за работа, НО се канят на интервю хора, чиито CV-та дори не са били прегледани. Отношението още от първите минути - надменно. Дори и да не искате, разбирате за всички възможни специализации, които г-жа директорката е изкарала. Нищо лошо, но после се плюе Вашето образование, уточнява се как 4 години нищо не сте научили и колко сте зле всъщност. След като Ви се покажат нагледните материали по английски език, с които Вие естествено не можете да работите я поради липса на потенциал, я поради някоя друга причина, всезнаещата директорка приключва интервюто и по тона й само знаете, че това не е вашето място .
Кой/коя бяхте Вие?
А, сетих се. След 1-2 седмици виждате отново обявата на ЧДГ Марита. Това ще се случи още мноооооого пъти :)

Ако търсите сериозна работа не се захващайте! Ще ви бъдат обещани "чудеса" - 800лв. заплата; осигуровки върху същата сума; тенденция за повишаване; моменентално сключване на трудов договор и т.н. Всичко изглежда страхотно, ноооо... НИЩО ПОДОБНО!!!! Започваш да работиш, като опървите 3 дни са "пробни" - не се заплащат - това се понася. Продължаваш да работиш с надеждата, че ще ти бъде сключен договор, но уви... и така, докато ти издържат нервите. Влагаш пари в карти за гр. транспорт (градината се намира зад "Jumbo" на бул. България)  и Здравна книжка (60 лв.) и работиш здраво, но пак уви. Така в продължение на около месец очакване на сключване на договор се случи чудо. Бях повикана за да се "доразберем" за договора. Изведнъж заплатата от 800лв. спадна на 600, после дори за 500лв. се спомена. Оказа се, че аз не съм разбрала. Казах им, че напускам и след 3 седмици ми дадоха 100лв да ми замажат очите.
После се чудят защо персоналът не се задържа...