"КЗУ Груп Инженеринг" ООД /img/frontend/nomap.png"

"КЗУ Груп Инженеринг" ООД

Към настоящият момент проблемите с изплащането на заплатите продължават!От май месец насам заплатите са както следва-50-100 лв. на две седмици.В момента има голяма поръчка и вече втори месец се работи по нея.Надеждите бяха напразни.Продължаваме да сме без заплата,че и без тези 50-100лв!Напразни обещания за превод от софийския собственик г-н Белоев вече 4-та седмица!Работниците са възмотени-работа има а пари не.Отделно осигуровките не се плащат,даже не знам как е възможно това.Не се ли следят тези работи от нап и нои?Всички работодатели ли са така?

Уважаема Госпожо написаното от вас е доведено за знанието на когото трябва в Централният офис на фирмата