НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ

Уважаеми потребители Anonimen и gan4o,
От мненията ви единствено виждам, че сте абсолютно незапознати с дейността на заложната къща. По каква логика при положение, че кредиторът /заложната къща/ държи дадена в залог вещ и в случай на неплащане се удовлетворява от цената и ще се налага да прибягва до рекет, побой и не знам още какви незаконни практики? С продажбата на заложената вещ отношенията между страните са уредени. Това е в нормалните и законопослушни заложни къщи. Това, че цитираните от вас практики се практикуват от частни лихвари маскирани като заложни къщи и несъблюдаващи правилата за дейността им, не дава право да поставяте всички под общ знаменател. В тази връзка заповядайте в който и да е от офисите на Национална верига заложни къщи Доверие и ако видите мутри или рекетьори ми звъннете за да ги видя и аз :)
Лек и ползотворен ден ;)

Заложните къщи са си заложни къщи.Изнудване ,рекет,побоища.От много дълго време съм клиент на  EasyCredit.Фирмата е точна и коректна.Взимаш лесно кредит,връщаш го също толкова лесно ,без да те притесняват разни хора.

Заложна къща ли?При такива кожодери кракът ми повече няма да стъпи.Които иска заем по добре да отиде в банка.Там поне мутри няма да му пращат.Има и TBI-кредити,EasyCredit и ред други.

Като настоящ служител който работи във фирмата от 11 месеца сам изключително доволен от от отношението работодател - служител което според мен е наи важното за една добра работна обстановка и добър екип.Заплащане е добро колегите са изключителни.Успех на всички настоящи и бъдещи колеги

Национална Верига Заложни къщи Доверие промени изцяло представата ми за заложна къща.Когато кандидатствах за работа взех трудно решението дали да започна,но към този момент зная,че съм направила правилен избор.Още в самото начало шефовете и колегите ми показаха,че няма да съжалявам за взетото решение да стана част от екипа на Нацианална верига Заложни къщи Доверие.Всички са много усмихнати и отзивчиви.Заплащането ме удовлетворява и накрая,но не на последно място мога да кажа,че ходя с желание на работа,което за мен е най-важното.

Работя от 7 месеца за ЗК ДОВЕРИЕ и единственото което мога да кажа е че тук работата е на много високо ниво колегите са перфектни винаги може да разчиташ на помощ на когото и да се обадиш всеки е готов да ти помогне в всеки един момент фирмата дава голяма свобода на мислене и изказване на мнение на служителите си за каквито и да е въпроси което показва на всички нас колко даржат на мнението на всеки един служител в фирмата ,но най важното е че има развитие и работата тук не е скучна а доста динамична и всеки ден е разлчен от предишния.Има още много неща които да се кажат и то само в положителна насока за зк доверие но смятам че това което казах е достатачно който и да е да разбере че ходим с усмивка и желание на работа.

Кандидатствайки за работа в тази фирма аз имах своите предразсъдаци, но ми трябваха само няколко часа, за да променя мнението си. Всички( шефове и колеги) са винаги готови да те изслушат и да те консултират по въпросите, които те вълнуват без да те карат да се чувстваш некомпетентен.Стараейки се да усвоиш естеството на работата си по-бързо, по-бързо ще можеш и да се възполваш от предоставените възможности за развитие на фирмата.

Ами да си повторя оценката малко по-аргументирано ;)
Заплащане - по критерия работа / разходи /редовност - 4
Уважение - кажи речи средно управленски ниво - 4
Привилегии - предвид заеманата длъжност са повече от на обикновените служители - 4
Фирмена сигурност - за повече от 3 години във фирмата не съм видял нещо, което да ме е накарало да се съмнявам че имам сигурна и гарантирана работа ако се справям със задълженията си естествено - 5
Ангажираност - по критерия работа / свободно време - 4
Предвид нивото от което тръгнах преди 3 години - момче за всичко до настоящото ми ниво на кариерно развитие смятам, че има отлични възможности - 5
Местоположение - на 7 минути пеш от дома - твърдо 5 :)
Колеги - ами честно казано оценката е 4,5, но понеже нямва такава ще пиша 5  - всички колеги без значение от кой край на българия са работят екипно, каето за мен е най-важното.
Работна среда - - ресурсна осигуреност на работата - 5, стрес - 3, средно 4
Ами това е. :)

Като бивш служител на Заложни къщи Доверие мога да кажа, че работната среда във фирмата е на много високо ниво. Работодателят е изключително коректен човек, а всички колеги са отлични професионалисти. Смея да кажа, че не само отличното възнаграждение, а и предоставянето на възможност за лична изява правят веригата от заложни къщи желана месторабота за жителите на редица български градове.

Няма да пиша суперлативи, ще кажа само че това е фирма работодател,която се отнася сериозно и коректно към своите служители и дейноста си.Наистина много малко фирми и работодатели *големи*и *малки*могат да се похвалят с такава точност и коректност към персонала си.Просто във фирмата има правила,които трябва да се спазват и тогава нещата са добре и за двете страни.