НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ /img/frontend/nomap.png"

НАЦИОНАЛНА ВЕРИГА ЗАЛОЖНИ КЪЩИ ДОВЕРИЕ

Казвам се Борян и съм служител в дружеството от 7 месеца. Изключително доволен съм от заплащането, отношението на колегите и доверието което ми гласуват. Смея да твърдя, че във Видин сме голям хит и хората са повече от доволни от нашите услуги, това ме кара да ходя всеки ден на работа с удоволствие.

Аз ще бъда максимално кратък в изразяването на моето мнение относно зк доверие работя в фирмата от година и три месеца и мога да кажа че работя с един прекрасен екип от професионалисти което прави работата ми доста лесна и приятна за работене относно администация бих казал че в много малко фирми биха ценили така мнението на служителите си както в зк доверие лично на мен работата в фирмата ми харесва.и най важното което е тук има развитие и то голямо защото моето мнение е че човек се развива профсионално когато има нужните качества за това , но и когато средата в която работи(фирма,компания, дружество )също се развива това дава огромен диапазон на развитие на човека

Здравейте. Служител съм във фирмата вече 5 месеца. Това, което мога да кажа е че преди да започна работа в заложни къщи "ДОВЕРИЕ" не бях напълно запознат с дейността им като цяло. Допада ми това че работата тук е изключително динамична, самият процес на изпълнение на задълженията е строго организиран и създава възможност за формиране на отговорно отношение. Работата с която се занимавам е отлична предпоставка за професионално израстване и доказване на личните ми качества и се явява добра основа и старт в живота.
И като за финал, но не на последно място искам да споделя единствено добрите си впечетления от ръководството и колегите.

Здравейте на всички които четете, служител съм в  Заложна  къща  ДОВЕРИЕ вече 3  месеца и съм напълно доволен от начина на  работа и заплащане . Работодателят и  колегите ми са  много готини, и винаги откликват и помагат ако ми възникнат  въпроси на работното място!! Работата  не е  тежка, но отговорна и На мен лично ми е първата, до сега  никаде несъм работил ,учил съм, и както повечето хора  бях много скептичен по отношени на Заложните  къщи !! Лъгал съм се... Благодаря  на  всички които ми гласуваха доверие и повярваха в  мен !

Служител съм фирмата от почти 4 месеца, не е много, но е достатъчно човек да добие представа за работодателя и колегите си. Доволен съм от заплащането, сигурността във фирмата, колегите, а също така и от уважението и доверието, което ми гласуват. Работата като цяло не е натоварваща и не те стресира психически, а напротив, кара те да даваш всичко от  себе си, за да може офисът,в който работиш да се развива, като това е само в твой плюс. Естествено, като във всяка работа, има и минуси, които в случая не са много. Все пак възможността за кариерно развитие е малко ограничена, затова поставям и по-ниска оценка по този показател.

Уважаеми потребител Атанас,
По принцип Вие, какъв опит със заложни къщи имате за да можете така убедително да твърдите, че е много страшно в заложните къщи? А нима не е страшно ако не си върнете кредитите или лизингите към банки, лизингови и кредитни дружества да ти се изсипе пред вратата съдия-изпълнител и да се видиш в приключение? В заложната къща даващ вещта, ако не можеш да си я откупиш тя "изгаря" и отношенията са уредени. Предимствата на кредита срещу залог са неоспорими предвид несигурната  икономическа обстановка в страната. Ако ви интересува повече можете да прочетете следната писана от мен статия по въпроса - http://www.zkdoverie.com/bg/articles/11
Лек и успешен ден. :)

Какви заложни къщи ви гонят ,бе хора.Ходете по добре в банките.Има и ред други възможности за заеми:EasyCredit,TBI credit и ред други.В заложните къщи е не само страшно там е срамно да влезнеш само,а вие вземане даване с тях ще си имате.Срамота и .....

Работя във фирмата повече от година и сам доволен от работата от заплащане отношение към мен и т.н. Но както всяка работа си има плюсове така и минуси но се радвам че в случая има повече плюсове от колкото минуси.има хора който си мислят че заложните къщи са нещо страшно и не трябва да влизат в тях Но мога да ви уверя че  откакто работя нито един клиент не се е оплакъл напротив даже остават доволни от услугите ни и от отношението към тях което е най важното,така че който е на друго мнение да заповяда при нас  независимо дали ще иска заем или просто да си купи нещо.Просто защото сме различни

Работя в екипа на заложни къщи ''Доверие'' от  година. Мога да кажа че работата в дружеството е много отговорна  и с всеки изминал месец поверения ни обект се разработва все повече с усилията на всички колеги, което дава стимул за постигане на по - добри резултати. Заплашането е редовно.
Мнението не е необходимо да бъде изтривано от администраторите на сайта, защото е лично мое и заставам твърдо зад него!